коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    У нього був патріархат не тієї системи.
    А якщо серйозно, думаю, хтось, коли приїхав з-за корднону, прийшов висповідатися.
    Втім, цей випадок повинен бути детально досліджений і оприлюднений.
     
  2. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», мали іншу патологію – особливості національної статистики
    Вони хворіли нирковою недостатністю, діабетом, деменцією, мали проблеми з серцем тощо. 48,5% померлих мали три і більше з перелічених захворювань. Нагадало американський жарт про 106-річного хронічного алкоголіка з трьома інсультами, який на швидкості 105 миль на годину в'їхав в стіну і вмер від грипу, бо був не щеплений.


    [​IMG]
    На це звернув увагу Захар Мілютін на своїй сторінці у Фейсбук.

    Висока італійська смертність пояснюється ще й тим, що там кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер, зауважує він.

    А загалом найнадійнішим статистичним методом було б порівняти загальну італійську смертність за аналогічний період минулих років з цьогорічною. Якщо різниця не суттєва, тоді можна сміливо стверджувати, що істерія роздмухується за рахунок померлих від діабету та інсульту.
    99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», мали іншу патологію – особливості національної статистики
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Оксана Бучинська та ще 3 поширили допис.
    [​IMG]
    Джон СмітСтежити
    2 год
    Вони довбойоби.
    Цинічні, злодійкуваті довбойоби.

    Накладна на 100 000 респіраторів вивезених в Іспанію, що виклала "Нова Митниця", щоб спростувати "фейк".
    Вказана ціна на партію - 7500 дол.

    Беремо калькулятор і ділимо 7500 дол на 100000шт. Отримуємо ціну за 1 респіратор 3 класу захисту.
    2 гривні.

    2 гривні за респіратор 3 класу, який захищає навіть від радіоактивного зараження. Прікол достойний 95 кварталу. Маска найвищого ступеню захисту дешевша за просту марлеву пов'язку.

    Вони продали маски і створили штучний дефіцит, щоб на вас нажитися. І тепер на той самий респіратор в Україні вам продають по ціні від 100 грн.

    Іспанцям по 2, нам по 100. Здихай, скот! А останнє віддай за маску по астрономічній ціні. Нам прібарахлітса надо.

    2 гривні.
    Звісно з такої ціни було сплачено мито.
    "Успіхи в боротьбі з контрабандою" Зеленського надихають.

    Ну і так: літак вилетів 6 березня, а прилетів в Іспанію 19 березня. Мабуть в діру у часі і просторі попав.

    Це геноцид українців. Внуки чекістів його вже не приховують.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    І що цікаво - у тих нехристів ( я маю на увазі китайців) вийшло якось без молитов і без Папи Римського локалізувати епідемію, і вже другий день немає нових захворювань.
    Уявляю, що б там в Китаї робилося зараз, якби католицьких місіонерів кілька століть тому китайці раптово б не обламали.


    Найревніші католики - саме італійці. І природа вирішила "пожартувати" із найрелігійнішою країною світу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А @medwedo berlogsoni дальше про релігію і віру
    Ох, неспроста це... :scratch_one-s_head:

    )))
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ви не мене обговорюйте - на мені можна хрест ставити (фігурально). Ви думайте, як це трапилося, що найбільше захворювань коронавірусом там, де найбільший відсоток віруючих, тобто - в західних областях?
     
  9. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    Ось що писав апостол Яків:
    Чи хворіє хто з-вас? Хай покличе пресвітерів Церкви, і-над ним хай помоляться, намастивши його оливою в-Господнє Ім'я, і-молитва віри вздоровить недужого, і-Господь його підійме, а-коли він гріхи був учинив, то вони йому простяться.

    Шо за паніка? Невже в Італії не вистачає пресвітерів для боротьби з коронавірусом? Чи може там дефіцит оливи? :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А для чого мені про це думати?:scratch_one-s_head:
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та вони оливою чоботи мажуть, двері мажуть, щоби не скрипіли.
    Це у нас оливкове масло - делікатес.

     
    • Подобається Подобається x 1
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Невже Вам нецікаво, як це так трапилося?
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Та я це знаю, для чого думати? ;
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Знаєте, як це так трапилося? Поділіться інформацією.
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Україну повернулися заробітчани з країн, де вже гуляв вірус.
    Хворі походили по селі, по родині - от і пішло-поїхало.

    Тут думай не думай, так буде всюди.
     
  16. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я би не сказав, що в Італії має такий вплив Католицизм, більше навіть у Латинській Америці і навіть сусідній Польщі.
    Враховуючи, теперішні обставини, там все помякшують, хіба що товариш Гундяєв закликає все одно ходити на зібрання, цілувати хрести та ікони, хоча би після їх промивання, враховуючи досвід совка, першотравневу демонстрацію у Києві після аварії на ЧАЕС нічого дивного у таких рішеннях.
     
  18. Stas

    Stas Member

    от альтернативна думка
     
  19. Agnostic

    Agnostic Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 2
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Крім того, що італійці(та і іспанці) запізнилися з карантином, нічого не можу придумати.
    Бо дивіться: середній вік померлих - 63роки. Далі: 68%офіціально( а не 99) мали хронічні болячки. А 32% - не мали, але все одно померли? Цифри страшні, як на мене.
    Живуть великими родинами, обійми при зустрічі, пізній карантин. Одних лікарів 500осіб померлих ((.
     
а де твій аватар? :)