коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    горівка все загладила.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не люблю, коли деякі люди думають, що таке, що його турбує, має бути у всіх, як згадую покійного діда, який мав проблеми із судинами та мерз, я міг мало не потіти, а він кричав "Вберися!" чи сказав мені один пацієнт "При таких симптомах, є такий файний препарат", для початку, у мене нема таких симптомів і ніякий лікар нічого подібного ніколи не призначав... Таке, як у тебе не може бути у всіх.
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас поки що нічого поганого не спостерігається. В селі тихо і без лиха , потихеньку працюють і смаляться під сонечком. Щеплення не робив і не збираюся, почуваюся нормально, хоча пару разів давно піднімалася температура до 38,5 і кістки ломило до стану слабкості. Але серед оточуючих немає хворих ні від мене, ні звідкілясь. У нас тут місце очищення від спокус, але призначено для майбуття, як я вже писав.
    Ось, що віра робить!))
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Хвороба може взятись "Нізвідки", навіть вакцинований, може захворіти безсимптомно чи у легкій формі, але когось невакцинованого заразити з ускладненнями.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Як завжди, нічого доброго не зроблять, тільки напакостити((
    От би навпаки, щоб були люди, що тільки їхня присутність або посмішка виліковувала стражденних?
    Моя мати теж не робила щеплення, бо теж багато хвороб, щоб ще давати навантаження. Але покищо нормально, навіть в Трускавці минулого літа була.
    Дали путівку) Не було щастя, так нещастя допомогло. Всі відмовилися, а мати не побоялася. І нічого, обійшлося) хоча там різні люди з різними зашкварами - то віруючі, то ліквідатори з придурью. Скільки туди їздить, то все жаліється, що мало людей для здорового спілкування.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @VasMT, та ціхо! Ми ж по суті всі тут спамери
    Що, прям аж скільки туди їздить, то все не так? о_О
    @Коммунарец, а може то Ваша мати якась своєрідна, з особливими вимогами ;)
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    З особливими вимогами? Ну то ви занадто вже... але, як будьяка жінка хоче, щоб було по її.
    Так хоче кожна, а звідти і конфлікт інтересів.
     
    Останнє редагування: 18 лип 2021
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Але вже є думки, не допустити фальстар, не скасувати всі карантинні обмеження, бо вірус ще не зник, у літню пору минулого року святкували завершення епідемії у Чехії, а потім Чехія була лідером в Європі по захворюваності.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Головний офіс

    [​IMG][​IMG]
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Стикався із тими, хто був заробітчанином в Ізраїлі, кого знають і хто з місцевих вакцинувався, пізніше перехворів, майже, як грипом, із ломотою, високою температурою, вакцинація не врятувала, хіба що обійшлося без реанімації і ШВЛ.
    Є сумніви щодо нашвидкоруч розробленої вакцини, але ліки "Ремдесевір" і "Дексаметазон" переважно для важких хворих і швидко вони на ноги не піднімають. Пандемія закінчиться не сьогодні і не завтра.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ось дета зараза мешкає.
     
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Сьгодні відважився і можна сказати, випадково, вакцинувався, був у торговому центрі в інших справах, "жива черга" минула швидко, заповнив анкету, штрикнули... скоро побачу результат.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    йой, який результат ви маєте побачити?
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Всяке може бути, але надіюся на краще, скільки говорили, що старі переносять вакцинацію легше, тому, кому за 70 і вдало переніс - не показник, тут можна і ще раз легко перехворіти, вже рекомендуваали у пункті вакцинації певні таблетки при підвищеній температурі, може бути ускладнення на інше, відчуваю легке поколювання у місці уколу, сьогодні не полізу у ванну, завтра ніде не буду виходити, хтось кашельне у мою сторону, а при ослабленому організмі це небезпечно + відчував протягом дня біль у м'язах у ногах та у спині, не можу всім нехтувати, все таки маю ІІІ групу інвалідності, деякі лікарі говорили про ризик, інші, що які протипоказання, при діабеті та після інсульту вакцинуються, попасти у реанімацію чи під ШВЛ ризик куди більший.
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    О-о... злякалися втратити солодощі земного життя, ніби випадково накололися? Да-а-а-ааа...
    А я от, покищо не збираюся колотися... якщо доля моя інша і передбачена Богом, то чого мені турбуватися? Я і так обмежив себе в дозвіллі і насолодах, то для чого мені "відважуватися"? Аби вистачило віри)
     
  17. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як в анекдоті - Бог посилав для Мойші у затопленому селі рятувальні бригади, евакуаційні човни... але Мойша знехтував... Вакцинувалися і деякі священнослужителі. Вакцинація не 100% гарантія не захворіти, але піклуватися треба про себе і про інших, ефективні ліки, як став на ноги Трам-пам-пам і коштувало таке, за різними підрахунками десятки тисяч у.о. далеко не у всіх є можливості.
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так то в анекдоті)
    Багато священників спокуситься, але з них багато і вірили не так, щоби нести свій хрест до кінця.
    Можливо, що вакцинація і не є такою, що аж жах на всьому, але... хто в малому не встоїть, хіба не зломається перед великим випробуванням?
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не розумію в чому випробування? Невже комусь вигідно, щоб стати для когось обузою, лежати під ШВЛ чи у реанімації? Йти хворим у натовп, як от скоро освячення меду і фруктів, заразити всіх присутніх?
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Випробовування тих, хто заявляє себе віруючим і тих, хто не уповає на Господа)
    Вірити - ще не означає врятуватися, а тут треба більше, ніж ходити до церкви. Зокрема, від небезпеки ніхто не вбережеться.
     
а де твій аватар? :)