коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

1. Lanktocha

Lanktocha Well-Known Member

Ймовірні нові штами і нові спалахи, як після чемпіонату з футболу, Олімпійських ігор, після морських курортів ймовірні спалахи, як після сезону на Буковелі. Загалом, зараз спад, порівняно із зимою та ранньою весною.

2. Коммунарец

Коммунарец Well-Known Member

В мире обнаружили не менее 4 штаммы коронавируса SARS CoV 2: бразильский, южноафриканский, британский, индийский, которые более опасны начального, обнаруженный в Китае. В России говорят, что у них может быть отдельный штамм.

31 мая Всемирная организация здравоохранения решили маркировать штаммы COVID-19 буквами греческого алфавита, чтобы не дискриминировать страны, где эти разновидности обнаружили впервые. Обнаруженный в Великобритании вариант - "Альфа", обнаруженный в ЮАР - "Бета", в Бразилии - "Гамма", две разновидности "индийского" штамма - "Дельта" и "Капа".

3. Lanktocha

Не так давно, одна моя сусідка із проросійськими поглядами, дорікала, чому не закуповуєм російську вакцину, адже так у Росії впала захворюваність, а що тепер скаже, коли Росія і Білорусь б'ють рекорди по захворюваності?

4. Lanktocha

Прогнозовано зростає захворюваність на курортній Одещині, виникали спалахи після футбольного чемпіонату, буде ще Олімпіада.
    Не панацея діюча вакцина, у мене, поки що вакцинація відкладається, у поліклініці запрошуються тільки 60+, хіба що самому проявляти ініціативу через додаток "Дія" чи йти у місця вакцинації та займати живу чергу.

5. Мих

Мих Дуже важлива персона

Я вакцинувався файзером. Скоро буде повторне. Самопочуття нормальне. Жодної побічки.

6. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

Ой лі... :scratch_one-s_head:

зі
    :)))

7. ClaraSan

ClaraSan Member

Знаю як мінімум 5-х людей, які ледве не помирали в лікарні після щеплення. Одна взагалі в кому впала. Тому я краще стримаюсь.

• Інформативно Інформативно x 1
  8. Lanktocha

Тут питання спірне, позитивних наслідків тут більше, таких, хто вдало переніс щеплення набагато більше, якщо у тяжкій формі захворіти, перенести реанімацію і ШВЛ ризик не менший. Можливо, більша ефективність не від вакцини, яку у кращомму випадку треба колоти щорічно, але чи всі мають можливість лікуватися так, як Трамп-пам-пам, витративши дисятки тисяч доларів?

• Подобається Подобається x 1
  9. VasMT

VasMT Дуже важлива персона

:)))
    У нас всі Збройні сили вакцинувались, і хоч би що...

• Подобається Подобається x 1
  10. ClaraSan

ClaraSan Member

Ну це також . Просто іноді читаєш про склад тієї вакцини і аж не добре робиться

• Креативно Креативно x 1
  11. ClaraSan

ClaraSan Member

Ну і класно, що вони доре це перенесли. Тут ще і від стану здоров'я людини все залежить. У вас там в Зройних силах сильні чолов'яги:lol:

12. Lanktocha

Не тільки, чув випадки, хто вакцинувався після інсульту, переносив щеплення і без важких ускладнень, тато у мене вакцинувався, хоч у нього діабет і видалена нирка, при складному перенесенні - ризик більший.

13. VasMT

Ви біохімік за фахом?
    Що закінчували, в якій сфері практикували?

14. VasMT

А Ви хто взагалі?
    На мою думку звичайний спамер.

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Мих

Мих Дуже важлива персона

горівка все загладила.

16. Lanktocha

Не люблю, коли деякі люди думають, що таке, що його турбує, має бути у всіх, як згадую покійного діда, який мав проблеми із судинами та мерз, я міг мало не потіти, а він кричав "Вберися!" чи сказав мені один пацієнт "При таких симптомах, є такий файний препарат", для початку, у мене нема таких симптомів і ніякий лікар нічого подібного ніколи не призначав... Таке, як у тебе не може бути у всіх.

17. Коммунарец

У нас поки що нічого поганого не спостерігається. В селі тихо і без лиха , потихеньку працюють і смаляться під сонечком. Щеплення не робив і не збираюся, почуваюся нормально, хоча пару разів давно піднімалася температура до 38,5 і кістки ломило до стану слабкості. Але серед оточуючих немає хворих ні від мене, ні звідкілясь. У нас тут місце очищення від спокус, але призначено для майбуття, як я вже писав.
    Ось, що віра робить!))

18. Lanktocha

Хвороба може взятись "Нізвідки", навіть вакцинований, може захворіти безсимптомно чи у легкій формі, але когось невакцинованого заразити з ускладненнями.

19. Коммунарец

Як завжди, нічого доброго не зроблять, тільки напакостити((
    От би навпаки, щоб були люди, що тільки їхня присутність або посмішка виліковувала стражденних?
    Моя мати теж не робила щеплення, бо теж багато хвороб, щоб ще давати навантаження. Але покищо нормально, навіть в Трускавці минулого літа була.
    Дали путівку) Не було щастя, так нещастя допомогло. Всі відмовилися, а мати не побоялася. І нічого, обійшлося) хоча там різні люди з різними зашкварами - то віруючі, то ліквідатори з придурью. Скільки туди їздить, то все жаліється, що мало людей для здорового спілкування.

20. Gyppsy

Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

@VasMT, та ціхо! Ми ж по суті всі тут спамери
    Що, прям аж скільки туди їздить, то все не так? о_О
    @Коммунарец, а може то Ваша мати якась своєрідна, з особливими вимогами ;)

а де твій аватар? :)