коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Недавно мусів здати експрес-тест, вимагали, маю зараз тісніші контакти з медиками, результат очікуваний негативний, але розслаблятись неможна, як контактую із ймовірноінфікованими, так і організм дещо ослаблений.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Уточню, газовик - Степанов.
     
  4. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Десь рік тому всі просили хоч якусь вакцину, тепер багато хто перебирає харчами чи принципово не хоче вакцинуватись.
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вакцинация тим не менше йде. Ми вакцинувались Астрозенекою (П.Корея), сусіди теж єю вакцинувались, подрузі подзвонив сімейний лікар - зараз вакцинують китайскою вакциною. Нам нещодавно передзвонив сімейний лікар, щоб спитати, коли ми вакцинувались, тобто щоб знати, коли другий раз нам приходити.
    Хто не хоче вакцинуватись - їх вибір.
    Я теж не хотіла, поки не повмирали знайомі...І хто б мене змусив? Та ніхто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ймовірні нові штами і нові спалахи, як після чемпіонату з футболу, Олімпійських ігор, після морських курортів ймовірні спалахи, як після сезону на Буковелі. Загалом, зараз спад, порівняно із зимою та ранньою весною.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    В мире обнаружили не менее 4 штаммы коронавируса SARS CoV 2: бразильский, южноафриканский, британский, индийский, которые более опасны начального, обнаруженный в Китае. В России говорят, что у них может быть отдельный штамм.

    31 мая Всемирная организация здравоохранения решили маркировать штаммы COVID-19 буквами греческого алфавита, чтобы не дискриминировать страны, где эти разновидности обнаружили впервые. Обнаруженный в Великобритании вариант - "Альфа", обнаруженный в ЮАР - "Бета", в Бразилии - "Гамма", две разновидности "индийского" штамма - "Дельта" и "Капа".
     
  9. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не так давно, одна моя сусідка із проросійськими поглядами, дорікала, чому не закуповуєм російську вакцину, адже так у Росії впала захворюваність, а що тепер скаже, коли Росія і Білорусь б'ють рекорди по захворюваності?
     
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Прогнозовано зростає захворюваність на курортній Одещині, виникали спалахи після футбольного чемпіонату, буде ще Олімпіада.
    Не панацея діюча вакцина, у мене, поки що вакцинація відкладається, у поліклініці запрошуються тільки 60+, хіба що самому проявляти ініціативу через додаток "Дія" чи йти у місця вакцинації та займати живу чергу.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я вакцинувався файзером. Скоро буде повторне. Самопочуття нормальне. Жодної побічки.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ой лі... :scratch_one-s_head:

    зі
    :)))
     
  13. ClaraSan

    ClaraSan Member

    Знаю як мінімум 5-х людей, які ледве не помирали в лікарні після щеплення. Одна взагалі в кому впала. Тому я краще стримаюсь.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут питання спірне, позитивних наслідків тут більше, таких, хто вдало переніс щеплення набагато більше, якщо у тяжкій формі захворіти, перенести реанімацію і ШВЛ ризик не менший. Можливо, більша ефективність не від вакцини, яку у кращомму випадку треба колоти щорічно, але чи всі мають можливість лікуватися так, як Трамп-пам-пам, витративши дисятки тисяч доларів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    У нас всі Збройні сили вакцинувались, і хоч би що...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ClaraSan

    ClaraSan Member

    Ну це також . Просто іноді читаєш про склад тієї вакцини і аж не добре робиться
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. ClaraSan

    ClaraSan Member

    Ну і класно, що вони доре це перенесли. Тут ще і від стану здоров'я людини все залежить. У вас там в Зройних силах сильні чолов'яги:lol:
     
  18. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не тільки, чув випадки, хто вакцинувався після інсульту, переносив щеплення і без важких ускладнень, тато у мене вакцинувався, хоч у нього діабет і видалена нирка, при складному перенесенні - ризик більший.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви біохімік за фахом?
    Що закінчували, в якій сфері практикували?
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви хто взагалі?
    На мою думку звичайний спамер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)