коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  2. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Треба зрозуміти суть проблеми:
    нежить - це розмноження грибка в сприятливих умовах (падіння імунітету). І тільки всього!
    :)
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чось я подумав собі:scratch_one-s_head:
    От чи можна по тій статті притягнути Порошенка за розповсюдження в стінах парламенту чуток, ніби одержана Україною вакцина гімно.
    Прикольно було би, шо нє? ;)
     
    Останнє редагування: 26 бер 2021
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та який там грибок... нежить - то наслідок запалення організму, тобто захисної реакціїї внаслідок застуди, короче кажучи ГРВ. В будь-якому організму живуть віруси і бактеріїї, але внаслідок кислотно-лужного балансу та захисного імунітету організму той працює без хвороб. Якщо людина застудилася, то деякі клітини травмуються і починається запалювальний процес з виділенням антитіл, омертвінням кліток, розмноження бактерій, виділення багато токсинів, підвищення температури, шмарклів(
    Грибок не є поиродним співмешканцем людини, але є паразитуючим патогеном, який не так легко вивести, як нежить - розчином малини чи парами картоплі. Дехто вважає рак різновидом грибка, інші поселяються на шкірі, нігнях. Проти них ліки малоефективні, якщо організм сам не має на них захисту, який може послабнути внаслідок аварії чаес, поганої екології, гмошної їжі і т.п.
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та який там грибок... нежить - то наслідок запалення організму, тобто захисної реакціїї внаслідок застуди, короче кажучи ГРВ. В будь-якому організму живуть віруси і бактеріїї, але внаслідок кислотно-лужного балансу та захисного імунітету організму той працює без хвороб. Якщо людина застудилася, то деякі клітини травмуються і починається запалювальний процес з виділенням антитіл, омертвінням кліток, розмноження бактерій, виділення багато токсинів, підвищення температури, шмарклів(
    Грибок не є поиродним співмешканцем людини, але є паразитуючим патогеном, який не так легко вивести, як нежить - розчином малини чи парами картоплі. Дехто вважає рак різновидом грибка, інші поселяються на шкірі, нігнях. Проти них ліки малоефективні, якщо організм сам не має на них захисту, який може послабнути внаслідок аварії чаес, поганої екології, гмошної їжі і т.п.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Не вийде. Порох ніколи б не вживав таких висловів.
    А фантазувати можна.
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу

    View: https://youtu.be/8QVZnfVnxvY?t=108
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Я про це і написав - тільки одним реченням.:)))
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Слова лікаря передав.
     
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Отож я що казала: Мих в бункері.:)))
    Передав за допомогою телепатії? Ні, розкрив рот і озвучив. Що хотів, то і сказав. Може ніякого лікаря і не було.
    А треба ж думати! Він голова фракції в парламенті, чи хто? Хіба життя - це тільки політична боротьба, а там хоч трава не рости? Вакцинуватись треба і якнайшвидше, а він таке ляпає. Ото йому і ціна така в базарний день.
     
    Останнє редагування: 26 бер 2021
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    подивіться ще раз відео і скажіть, Порох сказав від себе, чи передав слова лікаря, перед тим вибачившись за вислів?

    І порівняйте вислів з "йдіть до сраки" від клоуна.
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, не смішіть мої тапки). Буду ще я передивлятись вашого хитрожопого політика, якому збрехати - раз плюнути. Так, як і вам, врешті.
    Потім разом з Мариною, отримавши по сусалам, закликав цією вакциною вакцинуватись. Мовчіть вже. Він стратив. Загрався у боротьбу з владою в Україні. Ганьба.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так легше - не бачити і говорити своє. То як в танку, чи в бункері.:)))
     
  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    прадиві чутки розповсюджувати можна ;)
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну а я шо кажу?
    Якщо кожний депутат на погоджувальній раді як доказ почне передавати слова лікаря, то краще відразу до ВР кликати Комаровського для проведення майстер-класу)))

    Це ж капєц - депутат Верховної Ради, законотворець, голова фракції, чисто як пересічна пліткарка з базару передає сумнівні слова якогось невідомого лікаря, тим самим розповсюджуючи в країні бардак і паніку.

    До речі, львівець @Мих -уїл, Ви при бажанні можете цим казусом поцікавитися щільніше. Там так прикольно виглядало, як Марина намагалася вигородити Петра. Але вже було пізно - якась європейська дипломатка відразу ж відреагувала на той Порошенків вислів і так культурно сказала, що тіпа некомпетентним особам нема чого пхатися до того, в чому вони не розбираються.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А варто піднімати розборки що сказав Петро, а що на це відповіла Марина? То стратегічно важливе питання? То є
    ПОБУТ.

    Не побут є ЧЕТВЕРО загиблих воїнів на передовій, де Зеленський бачить перемир'я в очах Путіна. Оце є суттєво.
    Суттєво, що Зеленському впадло подати чергове ПДЧ в НАТО і проігнорувати саміт НАТО.

    А тово, про Марину і Петра - дрібниця.

    А що до притягання до відповідальності - прошу дуже, хто заважає? Прекрасна нагода. Чому мовчать правоохоронні?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Фіга собі - ПОБУТ)))
    Хай собі Петро подібне говорить вдома, а не в парламенті;
    І Портнова шось тепер не чути з його улюбленим слівцем "фігурант"...:scratch_one-s_head:
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну нехай.

    Зараз є уряд і він займається вакцинацією. Результати ми всі бачимо.
     
  20. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Нажаль, ще жодна держава у Європі не провакцинувала відповідну кількість. Виробники вакцин не гумові, від дифтерії, кору, туьеркульозу також треба вакцинувати.
     
а де твій аватар? :)