Не для всіх, навіть перехворівших, як хто переносить, але це не чума у Середньовіччі. Люди починають, чим менше боятись і чим більше нехтувати безпекою, не бояться натовпів на відкритті ялинки, менший, але є різдвяний ярмарок, а як боялись пасхального?
Хто не вірить , той помре, і то не раз... У мене, особисто, ще багато великих справ, щоб думати про смерть. Але в історії було багато людей, перед якими стояли теж великі завдання, та доля їхня набувала самопожерви після виконання волі Владики, аби історія змінювалася відповідно до задуму великого провидця. Хто такі були? Ісус Христос, апостоли і пророки, Жанна Дарк, Наполеон, навіть Гітлер та Сталін, цар Микола другий... У всіх були містичні обставини їхнього вознесіння до слави чи загуби, та на все воля Бога. Комусь буде воля стати провідником Божого задуму для блага людства, хоча і через великі біди і випробування. Людина зрозуміє, що таке благо, тільки через лихо. Хоча і не всі, бо їх вчать, що життя одне, лише успіх дає задоволення тощо... Історію творить Бог руками людськими. Але що таке історія? Це тільки епізоди для випробування душі людини. Помирає тільки фізичне тіло, але душа полетить на суд. Тому ніхто не помре, але отримає вічне життя, або ж вічне страждання.
Індійський хлопець Ананд нібито передбачив пандемію короновіруса ще влітку 2019 року. Тепер, за три місяці передбачив появу в грудні 2020 року ще страшнішої хвороби, скоріше нового мутанта віруса.
Може й так(( Індійський хлопець Ананд передбачив, що з грудня 2020 по березень 2021 року буде дуже важко від страшної хвороби , особливо у лютому.
@vov66 Може простіше було розробити таблетки, від яких той білок S1 розчиняється і вірус не міг би поширюватися в організмі?
Появилися серед родичів перші померлі від коронавірусу, на похорон йти страшно та можуть бути обмеження до кількості присутніх + буде контакт із сім'єю померлого, які інфіковані. Поки що були випадки серед родичів, сусідів, хто легше, хто складніше переносив, але одужував.
Я не фармацевт, але, якщо до препаратів застосувати фізичний термін ККД, найбільший буде у крапельниці - швидке потрапляння у венозну кров, найменше у таблетки - дуже тривалий рух, доки потрібний препарат опиниться в потрібному місці + дуже мала кількість туди потрапить.
А як треба? Що я немічніший за інших? Деколи тішить, а може врятують антитіла, бо ніби вже перехворів? Від такого не зарікаються, та і чи є ще антитіла. Хто перехворів, кого я знаю, опасався, але міг заразити сусід на сходах, службовець, прийшовший знімати показники лічильника, якийсь майстер...
@Lanktocha, Ви чо тут демагогію розводите? До чого тут Ваша неміч і Ваші антитіла? Я спитався "@Lanktocha, а їздити в маршрутці, гуляти по супермаркетах Вам не страшно?" Бо кажете, що Вам йти до родичів на похорон страшно. То Ви підете/ходили до родичів на похорон чи ні?
Неоднозначно... Колись , при гадких сов'єтах давали таблетки-вакцини. Мати розказувала : дали і забули і не було такої срачки як зараз - то температура не та, то ртуть чи ще якась зараза там, від якої алергії та смерті бувають. Ну, от від віспи пістолетом штампували - на правій руці дві дирки( А на рахунок ККД - то таке, може задовге потрапляння дасть більш спокійний перебіг хвороби чиадаптації, ніж відразу бабах! і все... Та й мінус 70 треба витримати, ато потім доведіть, що там не мінус 50 було( інформація травня 2020 року. То в Україні проффесора тільки почесні і гребуть гроші, видаючи фейки губками президента. А самі йдуть за кордон лікуватися, бо у нашим лікарням не довіряють. Мало їх там здихає, нажаль(
Патогенез Ковід-19 Тут пдф файл на 12 аркушах. Ось частину скопіював. Все знають про sars той, аж неймовірно, як та генетика вперед пішла... Аж жуть(( Я шукав, як той білок S1 знищити, то там вже багато чого роблять з ним. Камостат виступає інгибитором інтерналізації віруса від проникнення у клітину, а антималярійний хлорохин "ощелачивает" середовище для размноження вірусу, щоб від здох) тобто інгібує злиття і реплікацію віруса з клітиною. О, набрався розумних слів)
Американская биотехнологическая компания Vaxart сообщила о том, что Администрация США по продуктам питания и лекарствам (FDA) завершила рассмотрение заявки на проведение клинических испытаний нового лекарственного препарата (Investigational New Drug – IND) фазы I по оценке пероральной вакцины-кандидата от COVID-19. «Наша цель — предоставить лучшее, самое элегантное решение для массовой защиты от COVID-19. Наша пероральная вакцина в форме таблеток предлагает гораздо более привлекательный способ введения, чем инъекционные препараты, и может обеспечить превосходную защиту от COVID-19 за счет активации иммунитета слизистых оболочек. Важно отметить, что стабильная при комнатной температуре таблетка значительно проще и дешевле для хранения и распространения в самые отдаленные уголки США и земного шара, так как она не требует очень дорогостоящей и сложной холодовой цепи, необходимой для инъекционных вакцин», — сказал Андрей Флорой (Andrei Floroiu), генеральный директор компании. По его словам, начало регистрации участников для первой фазы исследования ожидается в этом месяце. Фаза I открытого исследования с определением дозировки, будет проводиться с участием здоровых взрослых в возрасте от 18 до 55 лет. Основная цель исследования — изучить безопасность и реактогенность двух доз вакцины. Вторичные цели включают иммуногенность, продолжительность иммунного ответа и вероятность возникновения COVID-19 с характерными симптомами. Данные двух продолжающихся исследований на животных, начавшихся в начале августа, ожидаются в середине октября.
Є речі страшніші. Як треба, їду і ходжу. Доречі, померлі від ковіду, навіть багатьом приходити заборонено, над закритою труною може відспівати священник у присутності не більше 10 найближчих і далі наступні померлі, майже конвеєр. Так і не всі цвинтарі, навіть ті, де похоронені батьки померлого, є місце..., строгість, як поховання лідвідаторів аварії на ЧАЕС, для яких треба було копати глибшу яму і залити труну бетоном. Пересторога занадто, труп не буде кашляти і кому передасть вірус - іншим трупам?