коронавірус

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 26 лют 2020.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Все. На три тижня і у нас карантин. В одній з лікарень повно хворих з пневмонією. І один тільки прилад для вентиляції легенів.
    Врач один так і сказав:"Кого я буду спасати? Звісно, що не старого, а 30річного".
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. fedorivandriy

    fedorivandriy Active Member

    Тепер ще два нових випадки в Україні. У нас тут і границі позакривали:dntknw:
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    При температурі +4 короновірус живе на металевий поверхні 26 днів, при +25 -усього 3 години. Не передається в повітрі, якщо не чихати. Звичайне мило його перетворює на труху.Так що руки мити і мити з милом.
     
  6. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    може кому цікаво... читав, що водафон на місяць зробив фейсбуки безкоштовними
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    надибав коронавірус у медичному атласі 2003 року? :scratch_one-s_head:
    Атлас по медицинской микробиологии, вирусологии и иммуннологии Воробьев_001.jpg коронавирус.jpg
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    То не наш. То російський.

    upload_2020-3-13_17-42-8.png

    Нас не візьме.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ось вона, слава :pardon:
    Записатиапр.PNG
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  13. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  14. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    не для чаю :dntknw: так гризтиму :good:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Оперативна інформація про коронавірус в Укрїні. Де виявлено, де - підозра, де поки що не виявлено.
    Tableau Public
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Є такий собі хлоп Андрій Пальчевський. Я його трошки знаю по Майдану 13-14 року, тому прислухаюся до його слів.

    Так от, з його слів моїми словами:
    В приватній поліклініці Києва у трьох людей цілком обгрунтовано запідозрили хворобу від того коронавірусу. Запідозрили тому, що приватна клініка не має права ставити подібний діагноз, тільки запідозрювати. А якийсь там мудрий державний центр видає вердикт.

    Приватники звернулися до того центру, щоб вони глянули на аналізи і дали заключення, а ті центрові відповіли:
    Щоб запускати механізм дослідження і розводити тоті всякі препарати, потрібно як мінімум десять підозрюваних. Бо троє то мало і тіпа нерентабельно

    А Ви берете і кажете
     
    Останнє редагування: 14 бер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Пора снять розовые очки. Почему в Италии коронавирус есть, а в Украине — нет?


    [​IMG]
    REUTERS
    Вас не удивляло, почему в Италии и Германии так много случаев заболевания коронавирусом, а в Украине их нет?

    В Италии с ее очень неплохой медициной (где бабушки живут до 100 лет) за последние сутки от вируса погибли более 100 человек, а в Украине лишь один подтвержденный случай за все время. Остров свободы от коронавируса? Не думаю.


    Меня уже две недели терзают сомнения, как такое возможно? У нас полмиллиона украинцев работают в Италии, тесные связи, маршрутки ходят из Винницы в Милан (я не шучу), а случаев заражения все нет.
    Я подозревал, что у нас его просто не диагностируют. И вот сегодня прибыло подтверждение: в Киев лишь поступила первая партия экспресс-тестов на коронавирус в количестве 1200 штук. До конца недели их будет 5 тыс.


    Они вроде как все-таки были в Украине, но в очень небольшом количестве. Кто же знает, чем болел человек в Украине и от чего умер, если до сих пор не было возможности установить причину.

    Также мэр Киева Виталий Кличко заявил, что оборудование для тестов на коронавирус в столичных аэропортах Борисполь и Сикорского прибудет до конца недели. Вы поняли, да? До этого мы не контролировали въезжающих.

    Меня уже две недели терзают сомнения, как такое возможно?
    Многие считают, что коронавирус ничем не хуже сезонного гриппа. Последние данные показывают, что это не так.
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Італії коронавірус є тому, що там дуже розвинена медицина. І вона страхова.
    Там,
    по-перше, мають чим діагностувати факти захворювання
    по-друге, медики не ховають фактів захворювання, а, навпаки, про них говорять.

    Ніхто не знає, скільки в Україні того коронавірусу. І знати не буде.

    я сказав свою думку, дивлячись на заголовок. Самого тексту не читав, бо нема часу.
    Може там це саме сказано.
     
  20. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    1) в Італії більша скупченість населення...
    2) вони менше сидять вдома, більше катаються по світу
    3) більше сидять у ганделиках, театрах і т.д.
    4) можливо просто випадковість (ну не пощастило...)

    до речі, поруч з Китаєм величезна Індія, там страшенна антисанітарія, але коронавірусу чомусь мало
     
а де твій аватар? :)