Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО http://www.penobeton.kiev.ua/pinobeton.php Це так але вона видно жінка яка є головою сім"ї тому і думаю їй не дадуть у когось різати, тим більше їй нервуватись не можна. В силці зверху є порівняльна таблиця із того видно шо водопоглинання у цього матеріалу найменше. Цей матеріал призабули але тепер всі сучасники як один признають якість матеріалу пінобетон.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Чому ж лячно? Не більш лячно аніж вкласти гроші в будівництво будинку, який може побудують, а може і ні. І це ще добре, якщо є гроші, а якщо брати в банку кредит, то тоді ще більш лячно, бо можна і кредит взяти і без квартири залишитись :8:
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Нє, не у Львові, то така ціна в Києві, його сюди з Криму возять, а у вас не знаю. Дивлячись звідки возити, біля Львова напевно є родовища будівельного каменю.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Взагалі ракушняк здається своє віджив, тим більше шо його у Криму та Одесі вже мало залишилось, і він дуже затрат ресурсних потребує багато, а пінобетону під містом як собак не різаних.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Нє, тут я не погоджуся. Ракушняку в Криму вистачає. Ну, а затрати очевидно не такі вже і великі, раз він дешевший від пінобетону.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Собівартість пінобетону не є велика, ціна троха більша того шо механізми які виробляють цей бетон є дорогими, тому і виробник загинає ціни але як казав шо то є в певному розумінні "новшество" і не має великої конкуренції, а ракушняк то є історія, колись дійсно людська фізична праця не вартувала нічого, але тер' люди де будуть так тєжко працювати, а обробка каміню то є ручна і небезпечна робота. І власне у нас на західній на відміну від інших регіонів (рос)будують переважно з бетону та цегли з блоками, а від недавна й з озб плит.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО Та і ціна ракушняка в місці видобування десь на 30-50% менша від його вартості в Києві: дорога, завантаження-розвантаження, накрутки продавців... Ракушняк ріжеться машинним способом на блоки, які мають розмір: 19Х19Х38 см. Ніякої особливої ручної праці там немає. А от кладку робити звичайно, що легше, бо менше треба бавитися. Щоправда, як я вже писав, важче робити штукатурку, бо стіна не така рівна як цегляна. Пінобетон, то звичайно новий матеріал, але я не бачу його особливих переваг. Звичайно, ціна нижча ніж в цегли, але ж вища ніж в ракушняка. Звичайно з нього легше робити кладку, але він же тягне сирість, як і будь-який бетон, ну нехай менше ніж бетон, але ж тагне, то бам де є цемент там і сирість.
Відповідь: КООПЕРАТИВНЕ ЖИТЛО В тому то й розмова шо сирість він не тягне практично, це є ніздрюватий бетон, і розроблений вже давненько при москалях, там "пори" є, які і затримують негативний вплив води, а структура на відміну від ракушняка піщаного, дійсно цементна(м500) разом з піском+добавки та звізно пінообразна спеціальна маса. Там де мурують з ракушняка там і фасад не гарний і не сучасний, це ж переважно у східних та південних районах де люде так бідно живуть.