Контрреволюція?

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2014.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець


    View: https://www.facebook.com/shtab.blokady/videos/1965801950412283/
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Саакашвілі пішов туда визволяти тих Ньюсван, в темі "Саакашвілі" про це є ролик


    View: https://www.facebook.com/newsone.ua/videos/1597669416936324/
     
    Останнє редагування: 3 гру 2017
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв був в ефірі.
    8 год ·
    З потяга до Маріуполя, де завтра оскарживатимуться арешти ветеранів Війни за Незалежність, які вийшли під Парламент вимагати ухвалення антикорупційних законів, були захоплені донецькими спецпризначенцями та вивезені до Маріупольського СІЗО. Про подяку тисячам людей, які сьогодні вийшли на вулиці Києва. Про те, чим це загрожує організаторам топ-корупції та політичних репресій. І про те, де ми вже чули "там всі за гроші", "обдурені лідерами опозиції", "треба не майданити, а працювати"



    View: https://www.facebook.com/IegorSoboliev/videos/10208047492464760/
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    2 год ·
    Про вчорашнє

    Чи підтримую я гасло «імпічмент замість революції»? Ні. Я підтримую саме РЕВОЛЮЦІЮ. Революцію як зміну ПРАВИЛ суспільного життя і взаємин всередині Держави. Зміну правил, а не зміну сідниць на золотому унітазі. Революція повинна змінити мародерський характер влади, звільнити Державу від олігархії, вирішити питання з незаконно відчуженої олігархами за останні 26 років суспільною власністю, звільнити український бізнес від політичного рекету, а українські медіа - від сутенерів.

    Від Рух "Визволення" нашу позицію озвучив Єгор Соболєв. Всупереч розбіжностям з РНС, я особисто підтримую спільні дії із пробудження українського суспільства, із надання атомізованому олігархічної пропагандою Народу правдивої інформації. Саме з цієї причини буду переконувати колег з руху Визволення докласти всіх зусиль, щоб через тиждень на Майдан Незалежності прийшли ще більше людей. Прийшли, подивилися в очі один одному і разом заклали умови для загальнонародного антиолігархічного повстання. Повстання на захист законів, Конституції, права Народу бути реальним джерелом влади.

    Наше завдання очистити, а не зруйнувати державні інституції, не замінити власника золотого унітазу, а побудувати замість нього скромний табурет державного службовця. Не відпустити Порошенка і олігархів в Монако і Ростов, а посадити їх в українську в'язницю. За українськими законами. Ми і не можемо однаково дивитися на світ з усіма. Але ми можемо і зобовязані об'єднати зусилля зараз проти спільного ворога - олігархії і російського імперіалізму. А народ сам розсудить чия стратегія правильна.

    До зустрічі в наступну неділю на Майдані Незалежності. Слава Україні!


    View: https://youtu.be/j-YGmTY25BM


    із коментів

    Igor Pogasiy Реально, очень хочется понять что дальше. Вчера было людей уже очень не мало. Ну придет еще в два, ну в 10-ть раз больше. Да пускай хоть вся страна в Киев съедется, но что дальше?? Покричали разошлись? Ждать очередных выборов через 2 года, или досрочных, за которые в Раде нет голосов? Нельзя бесконечно дергать народ. И многотысячные митинги не должны стать обыденной повседневностью, иначе они окончательно потеряют всякий смысл. Очевидно же что эта власть сама собой не уйдет. И голоса в Раде не появятся. Этой власти плевать на наши хотения.
     
    Останнє редагування: 4 гру 2017
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Єгор Соболєв
    16 хв ·
    "Гала" звільнено під домашній арешт. При цьому жити він має у Маріуполі


    із коментів

    Ludmila Hurtova · Абсолютно прав Семен! Гала обездвижили,Вони прекрасно знають що він не винуватий і кинули подачку у вигляді цілодобового домашнього арешту...А ми вже радіємо...З однієї сторони - добре що не за гратами! А з іншої сторони - за що? Бо влада боїться Гала і таких як Гал!!!
     
    Останнє редагування: 4 гру 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    Суд над Анатолієм Виногородським (позивний Гал)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Рух "Визволення"
    8 год ·
    Судді Маріупольського апеляційного суду Анжеліка Преснякова, Олександр Демяносов та Сергій Бєдєлєв відхилили прохання відпустити на поруки народних депутатів Єгор Соболєв, Семен Семенченко, Тараса Пастуха та Володимира Парасюка або хоча б під домашній арешт нашого активіста, добровольця батальйону "ОУН" Леоніда Литвиненка (позивний "Бек").
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Рух "Визволення"
    24 хв ·
    Як тільки хтось почне бити чи розганяти мітингарів, воїни АТО, учасники бойових дій, добровольці стануть на захист народу України так, як це зробили у 2014-му році. Ми не дамо нікому ображати людей, за яких ми воювали.


    View: https://www.facebook.com/Vyzvolennia.Ukr/videos/1971934426414512/
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 6 гру 2017
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    16 хв ·
    Отримав інформацію про те що вночі можливий другий штурм революційного табору біля Верховної Ради. Нібито тепер із застосуванням зброї. НiБИТО планується використання групи співробітників Гелетея і підрозділ спецпрізначенцев Донецької області (Аброськін). Ми вже отримували інформацію про те що цей сценарій може бути задіяний раніше. Ще 17-19 жовтня. Я не знаю правда це чи ні. Але я знаю відповідальних за цю операцію. Я знаю що це за люди. Такий сценарій - нажаль можливий.

    Наша основне завдання зараз - безпека людей. Ми не можемо її вирішити ціною безпеки України. Адже піти зараз з під Верховної Ради - значить погасити єдиний вогник громадянського протесту проти свавілля що коїться в країні. Справа не в Саакашвілі. Вручити йому повістку можуть прийти в будь-який час i вдень. З камерами і будь-якою кількістю людей. їм не це потрібно... Їх мета - загасити цей вогник протесту. У них не вийшло загасити це лайном. Не вийшло загасити його кийками і провокаціями. Вони можуть спробувати зробити це кров'ю.

    Я хочу звернутися до рядових і офіцерів яким МОЖУТЬ доручити реалізацію цієї операції. Вам будуть говорити, що ті хто зібрався під Парламентом - вони злякаються і розійдуться. В крайньому випадку постріли над головою i все. Вас обманюють. Тут ніхто не боїться черг над головою. Ось відео початку року. Блокада торгівлі на крові. Костянтинівський блокпост. Ось вони черзі над головою. І ось вона реакція яка ці постріли викликають. Тоді - обійшлося. Зараз - може не обійтися. Ті хто хочуть крові, хаосу, збереження своєї влади і можливості красти будь-яким шляхом можуть підставити вас і штовхнути на кров. А далі - вам вже не буде шляху назад. Вони втечуть в Монако, Липецьк або Ростов, а відповідати доведеться вам. Вас знову використовують і кинуть. Ви ж знаєте тих хто отдает вам накази точно так само як знаємо їх ми. Адже так?

    Ну а Порошенку, Луценку, Гелетею і Аброськіну хочу сказати тільки одне. Вам потрібна кров? ЯКЩО ЦЕ ТАК то згадайте що вона є у будь-якою людською істоти. I у вас теж.

    У будь-якому випадку я з своїми бойовими побратимами буду цієї ночі в таборі разом з людьми. І чим більше нас буде тут, тим більше у нас шансів РАЗОМ зробити цей сценарій не вдалим дурним жартом.

    Слава Україні.

    До вечора


    View: https://youtu.be/o2uvwzz8x88
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, не знаю. І Порошенко не знає.
    Що б ви робили, якщо б у вас була от така хатка:
    [​IMG]

    і церква особиста, щоб ближче до Бога, а тут якийсь там зайда погрожував вам кайданками?
    Причому, дуже серйозно. Бо і я можу погрожувати, але на мене ніхто уваги не звертатиме.
    А Саакашвілі налаштований дуже серйозно.
    З іншого боку, напевно не всі цеглини божого дому (і навкруги) куплені за чесні гроші.

    Порошенкові треба до неділі щось вирішити.
    Але і хлопці під Радою не ликом шиті. Якщо студенти не боялися Беркута, то ті, хто повернувся з війни, тим більше.
    А чому до неділі? Бо в неділю під"їдуть ще люди, причому багато хто з них не збирається тижнями сидіти у палатці.
    Так що "йолка" може бути зовсім не така, яку планував колись Янукович.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, а от цікаво, до якого патріархату відноситься ця церква?
    /це я @Мих -а згадав :)/
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Спитайте не мене, а пана Василя, який Порошенка Вальцманом кличе.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Православна церква московського патріархату.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Курва, православний жид московського патріархату о_О
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Він там навіть в штаті був /чи може і далі є.../
    [​IMG][​IMG]

    Мих колись кричав, що це фотомонтаж :)
     
а де твій аватар? :)