Контрреволюція?

Тема у розділі 'Євромайдан', створена користувачем Hyligan, 12 бер 2014.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так, а на попрередній допис, про грузин, що віддают життя за Україну, немає відповіді?
     
  2. iso

    iso Well-Known Member

    А яке відношення до грузинського легіону має Семенченко чи Саакашвілі?
    До речі:
    "Погано, що нас асоціюють із політиками. Легіон з моменту його створення ніхто не підтримував, Саакашвілі цього не робив теж. Нас об'єднує боротьба з Росією і бажання допомогти Україні. Я не хочу, щоб якісь політики користувалися нашим ім'ям" Це сказав Мамулашвілі
    Як грузини воюють в АТО
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А я не стверджую, що вони пов'язані.
    Я запитую, чому пориви у боротьбі одних грузинив Вас влаштрвують, а інших бентежать? Ви ж не питаєте, чому Мамулашвілі бореться з Росією не в Грузії. Вас влаштовує, що вони воюють в Ураїні. То чому боротьба Саакашвілі із українською корупцією і олігархатом повинна проходити в Грузії?
    Чи просто Ви ще не переконані, що Порошенко виявився злодієм?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. manur

    manur Well-Known Member

    А це з якої опери? Перепрошую, якщо я не в курсі чогось загальновідомого...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=UqRg7jKjaNg

    Проводився обшук у лікарів, що допомагають тим, хто зараз під Радою, на зйомній квартирі.
    Здається, казали, що то жінки-лікарі, хоча, можливо, я і перепутав. Якщо лікар, то -жінка.

    Можливо, з ролика, що нижче, зробив висновок, що лікарі - жінки.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=nHwRvOyE-l0
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  6. iso

    iso Well-Known Member

    Я ніде не сказав, влаштовує чи ні.
    А грузинську корупцію і проросійську владу він, грузинський патріот, вже поборов? То чому екс-президент Грузії, патріот, реформатор, залишає незреалізованими цілі, які декларував, міняє громадянство і бореться вже з корупцією і олігархатом в іншій країні?
     
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=XtpM3gNw5FA
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. iso

    iso Well-Known Member

    Не буває дурних питань, бувають глупі відповіді - це вже класика:dntknw:
     
  9. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А Ви поїдьте в Грузію і порівняйте. Навіть при нинішньому президенті інерція того, що започаткував Саакашвілі працює. Бо результат від Саакашвілі влаштовує народ, в першу чергу. Ні для кого не секрет його досягнення в Грузії, хіба що олігархи ображаються, яких посадив.
    А чого Ви побоюєтеся від Саакашвілі в Україні? Що, не дай Бог, Пєтю розорить? Чи Вам принципово національність?
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    На те запитання, що Ви задали, я вже відповідав іншим, в темі про Саакашвілі. Пошукайте.
    А якщо Ви вважаєте, що дурних питань не буває, то скажіть, навіщо саранчі одягнуть на голову вінці, зроблять обличчя жіночими і вставлять зуби, як у левів?

    Я розумію, що до того часу генетика досягне великого прогресу, але питання - навіщо?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Ні одне, ні друге. Побоююся, що народ створює собі нових кумирів і безоглядно вірить їм. Я маю на увазі младореформаторів – Наєм, Лещенко, Семенченко, Соболев … а тепер ще й Саакашвілі. Ми вже мали кумирів – Ющенка, Тимошенко, Порошенка, Савченко нарешті…
    Алегорії Одкровеній, здається, не можуть однозначно розтолкувати і фахівці богословя, куди вже мені грішному:dntknw:.
     
  12. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну, навіщо усіх під одну гребінку?
    Де Савченко і де Саакашвілі.
    Про Савченко, ще коли вона факи тмкала на всі боки із-за грат, було зрозуміло, що краще її там і залишити.
    А Саакашвілі на сьогодні єдина реальна надія:
    1. Має конкретний практичний досвід із позитивним результом.
    2. Єдиний чітко називає конкретні кроки для вирішення проблеми.
    3. Єдиний із високого політикума, якого неможливо шантажувати статками, бо він їх не має.
    4. Має реальну підтримку серед високих світових посадовців.

    А що стосується оточення, то вони повинні розуміти, що коли не виправляться, то Саакашвілі розчавить і їх. Сподіваюсь, вже достатньо прикладів і з грузинським оточенням, і з Порошенком, який розраховував тримати Саакашвілі на короткому ланцюгу і годувати з долоні. Якщо Пєтя не врятувався, то думаєте всякі там лєщенки матимуть якісь привілеї?
    І не куміра народ шукає, а виходу із дуже лайнової ситуації.
    На росії - так, нічого б не шукали, тільки рукою махнули та сідниці ширше розсунули б.
    Та Ви ж в курсі, що саме це і відрізняє принципово українця від московита?
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що пропонуєте? Чекати з моря погоди? "Рассасьотся само?" Долучитися до написання бойових катренів? Ще більше на картинці морду Путіну скрутити? Крутити фотошопом морди Порошенка, Медведчука? Грановського можна не крутити, бо він тільки кращим стане.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Так може і воскресіння Ісуса - алегорія. Помер, труп відвезли кудись і закопали, а потім почали алегорії писати. Он вчені вияснили, що ложе, на якому буцімто лежав Христос, було вистругано через триста років після того, як його розп"яли.
    strana.ua/news/108205-uchenye-fakticheski-oproverhli-svjaz-iisusa-khrista-i-eho-hrobnitsy.html
    Тодішній владі був вигідний Ісус, як символ (яка дивина! Мені чимось нагадує владу деяких нинішніх держав), радіометричних та інших видів перевірки віку гробниць не існувало, от побудували і сказали: Ось тут Він лежав, царство йому небесне!
     
    Останнє редагування: 29 лис 2017
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Оце - основне. З лайна треба вибиратися, а не сидіти мовчки і не цвірінькати.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я ютюб дивлюся після ФБ, або не дивлюся зовсім.
    Так що буде добре, якщо ви будете постити ютюб тоже

    зі

    Рух "Визволення"
    Вподобати цю сторінку · 1 год ·

    Адвокати наших політв`язнів знайшли красномовний документ.

    Як Ви знаєте, всіх наших політв`язнів - солдатів та офіцерів добробатів, які об`єдналися у Рух "Визволення", захопила і вивезла до себе та сама група поліції Донецької області на чолі з Артемом Івановичем Подвигом.

    А Ви знаєте, хто доручив донецьким прокурорам та слідчим вести як мінімум одне з цих розслідуваннях? Генеральний прокурор Юрій Луценко. А знаєте коли? 17 жовтня - в день, коли ми вийшли до Верховної Ради з вимогою ухвалення антикорупційних законів...

    Хто хоче більше розуміння, пояснюємо детально.
    У 2014 році, коли "Донбас" визволяв окуповані Росією українські міста та села, була відкрита справа про незаконне позбавлення ними волі людини. У лютому 2016-ого добровольця батальйону "Донбас" Олександра Новікова ("Хаммера") викликали до Генпрокуратури та погрожували цією справою, якщо він не дасть покази проти першого командира "Донбасу"Семен Семенченко. Тоді доброволець записав і оприлюднив "пропозицію" прокурора
    View: https://m.youtube.com/watch?v=mbz_6N-8vXw&feature=youtu.be
    і від нього відстали. І ще через півтора роки, коли "Хаммєр" вийшов з нами у Києві під Парламент, нинішній Генпрокурор негайно передав це розслідування донецьким "колегам". Після чого Олександра захопив і вивіз до Маріуполя спецпідрозділ Донецької поліції. Там на закритому засіданні суду у Маріуполі Сашу на два місяці відправили до місцевого СІЗО

    upload_2017-11-29_14-56-27.png
     
    Останнє редагування: 29 лис 2017
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    3 год ·
    Пригадуєте "агента Катерину" яка записала на відео депутата від БПП Розенблата? Того самого що спочатку брав хабарі за бурштин, потiм намагався втекти за кордон з золотом, а зараз по зомбоящику вчить нас як правильно жити ?

    Так ось - за даними censor. net агент "Катерина" одна з тих співробітників НАБУ яких "заарештувала" кримінальна банда Порошенка.

    Увечері в 18-30 збір на Василя Сурикова 3 на підтримку НАБУ.

    У 12-45 акція біля ГПУ на Різницькій 13/15.

    Мобілізація вільних людей в наметовому містечку біля ВР цілодобово.

    До зустрічі.

    із коментів

    Максим Асгард Це "ідеологічна" помста корупціонерів.Сарана обожнює свою Самку сарани і вірно їй служить. Вимагаємо дерошенізації влади. Всі реформи від Порошенко є фейковими реформами.Починаючи від псевдо реформи прокуратури Порошокіна, вибори ВСУ і ДБР,- скрізь
    порошенкіські адепти корупції. Прямо діжки солоних огірків з деклараціями жирнокорумпованих злочинців у погонах.
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)