Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Коболева страшно міняти. Він грає на стороні України і не дай боже на те місто того, хто буде грати на стороні Кремля. Коболєв це прекрасно конвертує в шалені премії собі та підлеглим. Просто у нас нема вибору. Він на рівних воює з Газпромом, витягуючи з-під них мільярди. Профі такого рівня в нас нема - не він один там робить, звісно. Там юристи теж "золоті".
    Коли б Зе його замінив, тут би вили так, до кінця його каденції...
    Багато зла приносить шалена, часто недоречна, критика Зеленського, він на неї зараз не дуже реагує, а раніше реагував. І він починав метатися - і звільняв кого не треба. Зараз заспокоївся, головою більш холодною приймає рішення.
    Ну подивимся.
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Так, Коболєв грає проти Кремля і Газпрому.
    Але чи Коболєв грає на стороні України??? :scratch_one-s_head:
    Яка користь від його гри державі Україні і власне українцям?

    Та й Зеленському не так просто звільнити чи поміняти всяких наємів-лещенків-страхових... без згоди і дозволу наших європейських братів партнерів.
    Он, за Супруниху скільки було крику. А Абромавичус для чого ошивався в Укроборонпромі?

    Cui bono?
     
  3. Ну що прохвессоррша. Хоче взнати, що подорожчало? У нас є:

    БОРЩОВА ПРОПАГАНДА

    ☝Історія з індексом борщу від каналу «1+1» - дивовижна ілюстрація того, як колись шанований інформаційний канал перетворився на типовий пропагандистський майданчик, що обслуговує чинну владу. Канал «1+1» заявив, що овочі борщового набору за рік подешевшали на 30%. Логічний висновок – жити стало краще, стало веселіше. Логічно? А тепер, як то кажуть – деталі.

    ✏️Сам собою «Індекс борщу» - показник вельми умовний і ненауковий. По суті це демонстрація споживчої інфляції в Україні. Борщ – найбільш поширена українська страва. Тож по ціни компонентів борщу можна визначити – подорожчало життя в Україні чи ні?

    У 2017 р. канал «1+1» голосив, що життя в Україні подорожчало шалено. Вартість борщу склала 81 грн., при чому левову частку вартості (74:wacko: склало м’ясо. Взагалі, борщ в який увалили 600 гр. м’яса на 500 гр. картоплі і таку ж кількість буряка сам собою викликав питання. Але – що сказали «плюси» те почули ¾ українців. А поскаржитися на життя злиденне в нас – майже національна традиція.

    А от рік 2020-й. Ті самі плюси заявляють, що борщовий набір за рік… здешевшав на 30%. До 32 грн, проти 42 грн торік. Але. Знову таки – слідкуйте за деталями. У повідомленні «1+1» сказано було не про борщ, а про «овощі для борщового набору». Тобто легкою рукою редактори «плюсів» прибрали з рецепту м’ясо і сметану.

    Та фокус в тому, що якщо рахувати борщ зразка 2017 р. за методою 2020-го, п’ятірка овочів борщового набору (картопля, цибуля, буряк, капуста і морква) коштували не 81 грн, а 9,1 грн! Слабо? Тобто насправді ціни на овочі з борщового набору, навіть за розрахунками «плюсів», проти часів Петра Порошенка не впали, а зросли у 3,5 рази!

    Як це все називається? Це називається маніпуляція фактами. А ще простіше це називається пропагандою, тобто підтасовкою фактів з метою досягнення певного інформаційного впливу на людей і створення певної громадської думки. А це означає, що канал «1+1» - не об’єктивне ЗМІ. Це агітаційний майданчик, на кшталт радянського ТАРС. Інформацію він дає таку, яка вигідна його власникам. І діючий український владі.

    ❓Але може борщ справді за той час подешевшав – але дещо не так пишуть «плюси»? Для цього звернемося до іншого видання, яке так само проводить замір «індексу борщу» і яке точно не запідозриш у симпатіях до п’ятого президента Петра Порошенка.

    За виданням «Слово і діло» у 2014 р. собівартість каструлі борщу обсягом у 5 л. становила 30,96 грн, у 2017 р. - 45,29 грн., У 2018 р. – 59,36 грн., у 2019 р. – 74,01 грн., у 2020 р. – 74,85 грн. Тобто, борщовий набір від 2017 р. не здешавшав. Він подорожчав. Ба-більше, проти 2019 р. він подорожчав, хоч і незначно.

    Але й ці цифри будуть неповними, якщо не нагадати, що у 2014 р. країна зазнала болючого економічного удару, через бойові дії, втрату територій і практично втрату ринку Росії. На початку 2015 р. стався потужний стрибок інфляції. Натомість – борщ дорожчав не синхронно зі стрибком курсу долара, а поступово.

    Останні ж два роки інфляції офіційно в країні не спостерігалося. Натомість ціни на харчі ростуть і ростуть відчутно. Що про це каже влада? Вона нічого не каже. Українська влада живе у якійсь іншій Україні, з паралельної реальності.

    Президент знімає бравурні «видосики». Голова фракції СН у ВР Давід Арахамія бадьоро рапортує про виконання передвиборчої програми на 70%. А канал «1+1» розповідає про подешевшання борщу – але це не точно.

    Мій телеграм-канал: Печера Дракона
     
  4. Ціна на електроенергію для населення 2021 рік:
    З 1січня - 1,68 грн/кВт.
    З 1 квітня - 3,5 грн/кВт.
    Ціна для Коломойського 1,16 грн/кВт
     
  5. Вау, ти подивись, вони прекрили трасу, хочуть зниження тарифів.
    Звиняйте, а хіба водії на трасі їм тарифи піднімали?

    Зайшов в групу перекривачів:
    - Воводька не вінуватий
    - Воно стараєцця
    - То все Порох ваш начав
    - А за кого було голосувати

    Зеленський, не зупиняйся, накинь ще відсотків 150-200%. Не бійся, ці ковтнуть, оближуться і ще попросять.
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Денис Шмигаль

    Вчора о 10:11 ·
    Українці, які раніше не користувалися субсидіями, сьогодні мають можливість подати відповідну заявку, не виходячи з дому. Зробити це досить просто — на сайті Міністерства соціальної політики. Покрокова інструкція є за посиланням [​IMG] https://www.msp.gov.ua/news/17660.html

    Подати заявку на оформлення субсидії також можна, звернувшись особисто до посадової особи територіальної громади, ЦНАПу чи органу соціального захисту населення у містах обласного значення. Або заповнивши заяву і декларацію та відправивши їх поштою до органу соціального захисту населення.

    Уряд прагне зробити державні послуги максимально доступними для кожного українця, тож постійно працює над спрощенням цієї процедури. Зокрема було полегшено оформлення субсидії для осіб, які отримують допомогу по частковому безробіттю у зв’язку із запровадженням карантину.

    Також із березня 2020 року діє автоматичне перепризначення субсидії на наступні періоди. І на цей опалювальний сезон субсидію в автоматичному режимі було перепризначено для понад 2,7 млн домогосподарств. Крім того, минулого місяця ми ухвалили кілька рішень, які значно розширили коло отримувачів субсидії.

    Захист найбільш вразливих груп населення залишається важливим завданням на порядку денному діяльності нашого Уряду.
    upload_2021-1-13_10-24-10.png
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    1) субсидії не маю,
    2) електрика: 30 квт
    3) вода: 0.3 куба
    4) газ - відсутній
    5) отоплення: дровами
    Платіжка на місць: приблизно 30 грн.
    То мої комунальні тарифи.
    Комусь дико, а мені те, що треба.
    З їжі все своє...
    Хто може приникшити свої бажання і потреби, тому нема чого ревсти над знищенням цього поганого світу))
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А де межа бажанням і потребам?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Для нерозумного немає меж, а для того, хто відчув Бога, потребність не така важлива, як віддача безкорисної допомоги ближньому, хто більше потребує , ніж він.
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Безкорисно допомагати можна /навіть варто/ і мовчки. Для чого про це писати на всіх парканах :)))
    Звідки Ви знаєте, хто скільки потребує?

    І, по-перше, а звідки Ви взяли, що Ви відчули Бога?

    Та й хтось колись комусь сказав, що смартфон і 30 квт електрики - це вже розкіш.
    А Ви з гаджетом збираєтеся галичанам допомагати)))
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви не крутіть дулі в кишені, тоді все стане просто і зрозуміло, кому що треба)
    А якби я не відчув Бога, то хіба ходив би по святих місцях? Сидів бип'яний, та й писав би дурню різну, як Хомчун або Хрім
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Уряд Нідерландів визгав свою провину в тому, що заинуватив 20 000 малоімущіх громадян в підробці або неправильному оформленні документів на соціальну допомогу, внаслідок чого багато людей постраждали від нужденності.
    Начебто подали у відставку та видвлять постраждалим допомогу десь 500 млн євро.
    Так то Європа... і то збій дає система, але там хоч суди якісь...
    А у нас 30 років реформ кожнлгл презіка, а справедливості жодної. І при збої системи нічого нікому не доведеш, або затягнуть за хвіст справу туди, де Макар теля не пас.(
    І взагалі, ті субсидії, які були введені при Порошенкові, стали золотою жилою для комунально-дитлових послуг.
    Людям начебто і допомогли, але державу при цьому грабували, бо якщо населення нездатне оплачувати своїн потреби, то надавали максимальні субсидії за рахунок державних коштів, тобто грабували Україну і при цьому ще й прославляли себе.
     
  13. Взагалі то придурків на Землі мало.
    Але, холєра ясна, вони так грамотно розставлені, що зустрічаються на кожному кроці.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я не кручу дулі в кишені. Всі мої дулі на виду. І в ЛФ тільки невеличка їхня частина.
    І я зовсім не хочу знати, кому що треба. Я намагаюся поділитися тим, що маю.

    Ходити по святих місцях - це ЩЕ не ознака пізнання Бога. Скоріше за все, це активний пошук. Це нормально.
    А є люди, котрі роками прикуті до ліжка, але вони досягли чимало на цій царині.

    Хомчун дурень. І це не образа, це факт.
    Хрім в активному пошуку.
    ІМХО
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Але їх стає дедалі більше і більше. А ось дурню пишуть не придурки, а хитрі і і дуже розумні. Придурки їх читають)
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Одна велика людина сказала: "ми не будемо робити погане, ми будемо його робити" і живе, як пельмень у сметані.
    А інші людина, розказувала притчі, тобто байки, і можливо про свої історії, як треба допомогати. За це її вбили.
    Тому що не настав ще той час, коли добро буде в пошані.... а зараз вчать, як робити зло іншій людині(
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Пельмені зі сметаною - збочення)))
     
  18. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я не казав, що пізнав Бога, а тільки відчув Його подих.
    Тутечки у мене дві версії: або я сам напросився і Він почув мене, абож то було передбачено, допоки я "не буду готовий"...
    І мені це достатньо було, щоб змінити своє життя так, як не зробили інші, які ходять по святих місцях. От немає у них радощів від того... я про те написав у віршах.
    Для мене то все інші... не я для всіх)
    Колись мій батько був прикутий до ліжка майже 10 рокіа, але мати запрошувала до нього отця з церкви кожного року, на сповідь.
    Останній раз мати розказувала, прийшов батюшка і питає: хочете здати гріхи?
    -Ні, -каже мій батько, - у мене їх немає.
    - то нащо викликали?
     
    Останнє редагування: 17 січ 2021
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Для тієї людини це норма)
     
  20. Тримайтеся люди, скоро літо. У четвер синоптики обіцяють вже плюс п'ять в Києві.
    Ходять уперті чутки, що Гідрометцентр передали в оренду одній бородатій бабусі Зеленського. І в кінці місяця населенню надішлють дві платіжки - за морози і шматочок справжньої зими, і окремо за доставку снігу.)))
     
а де твій аватар? :)