Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

 1. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Трохи не так. На Харків-форумі інформація інша: було 0.36 за куб для Харкова, стане 0.45.
  А для області: було 1.3, стане з січня 2.48 за куб.
  Фірташа з його облгазами виживає Нафтогаз економічними методами.
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Доброго ранку
  Та воно само в очі лізе)
  депутати наділили собі землю
  Зараз це стало модним, коли властьімущі тихенько наділяють собі і своїм родичам землю)))
  Або за хабарі наділяють землі громади кому попало.
  А на словах вони такі борцуни за громаду і патрійоти України, шо капєц ;

  А нашо ними просто так цікавитися?)
  Але якщо на них спочивають близькі і рідні івани-марії-романи-михайли-миколи-ганни-катерини..., то завжди є потреба їх відвідати;
  А там вже можна звернути увагу на те, як хтось позабивав кілки і обгородив стрічками ділянки для цілої родини.
  Дехто навіть забетонував периметр)
  Прикольно виглядає - в хаті всі живі-здорові, а на цвинтарі вже мають свої місця)))
   
 3. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  А. Нашого покійного ректора дружина поставила навіть пам'ятника собі поряд з його пам'ятником, за казенний кошт. І 10 років жива)
  :))) Наглюча, сцуко, місто дуже дороге, цвинтар міський центральний, хоче точно залягти серед шанованих людей.

  Таке неподобство з відкритою датою смерті, іменем та обличчям інколи попадається.
  Але це треба мати сталеві нерви, чи зовсім притиреним - не знаю.
  Все ж таки просто місто - то ще так-сяк. Ну прикупили землі, а кого там поховають - хто зна. Рідко хто бере одиночне місто на цвинтарі, коли когось ховають. І ніхто тому не дивується.
  Зараз є гроші, а потім хто зна...та і приходити нащадкам в одне місто простіше. Дехто гадає, що і покійникам краще)))
   
  Останнє редагування: 29 гру 2020
  • Смішно Смішно x 1
 4. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Ще одна деталь про доставку газу, як я зрозуміла.
  Розраховуваться вона буде так: берем за минулий рік (2020) середньомісячний об'єм газу, що ми потребили, і множимо на отой коефіцієнт (2.48 для Харк.області). І це буде плата кожного місяця за доставку в 2021 році.
  Для іншої області коефіцієнт може буде іншим.
   
 5. Судячи з того, як Грабіжник і Брехун Зеленський взявся за підняття тарифів, красти в бюджеті вже нічого...
  Тепер він іде до вас
   
 6. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  А до тебе він не іде, тільки до когось? )))
   
 7. -А хай нам по приколу піднімуть податки!
  -А давайте по приколу залишемося без роботи!
  -А якщо захворіємо, хай нас по приколу ніхто не лікує!
  -А нехай нам по приколу безвіз скасують!
  ...і ці люди ображаються, коли їх називають ЗЕбілами?

  В Україні:
  2019 - Рік Дурня.
  2020 - Рік Хворого Дурня.
  2021 - Рік Хворого Пограбованого Дурня.
   
 8. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  [​IMG][​IMG]
  То значить прийдешній рік - твій рік)))
   
 9. Зробити себе разом.
  Не пройшло і двох років. А лозунг на який купились зелефани - Зробимо їх разом. Зеленський і компанія вже втілили в життя. Подорожчало в рази все за що треба платити, на фоні падіння в рази всього де можна заробити. І контрольний в голову, підняття цін на газ та електрику для населення.
  Просто убогим ніхто не сказав, що їх - це іменно Їх самих, а не нас. Ми і так знали, що буде.
   
 10. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  @Gyppsy, ти не знаєш, шо в рази подорожчало? Газ мені порівняно з епохою Порошенко не подорожчав -він закінчив на 8.55, так що його ще ми не догнали (7.22 за куб з січня).
  Електрика в рази тех не подорожчала. Вона трохи подорожчала тим, хто споживав до 100квт - зняли льготну ціну. Інші платять скільки платили.
  Бензин в рази теж не подорожчав..Автогаз теж.
  Шоколадки в Рошені подорожчали, але не в рази.
  Може, горілка чи цигарки? Ти не в курсі?

  Про що Хомчин тут ридає??Йому погано?
  Хто-небудь позовіть йому ветеринара!
   
  • Смішно Смішно x 1
 11. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Навіть не до 100квт, а до 90.
  От ті, хто не більше 90квт споживає, втратили цю льготу і будуть платити як всі: по 1.68. Ті, хто мав субсидію, отримають більшу субсидию. Ті, хто не мав - платитимуть на 50-60грн більше.
  Кричати про тарифи, що "виросли в рази" - це мати психічні розлади.
   
  Останнє редагування: 29 гру 2020
 12. Ну що прохвессоррша. Хоче взнати, що подорожчало? У нас є:

  БОРЩОВА ПРОПАГАНДА

  ☝Історія з індексом борщу від каналу «1+1» - дивовижна ілюстрація того, як колись шанований інформаційний канал перетворився на типовий пропагандистський майданчик, що обслуговує чинну владу. Канал «1+1» заявив, що овочі борщового набору за рік подешевшали на 30%. Логічний висновок – жити стало краще, стало веселіше. Логічно? А тепер, як то кажуть – деталі.

  ✏️Сам собою «Індекс борщу» - показник вельми умовний і ненауковий. По суті це демонстрація споживчої інфляції в Україні. Борщ – найбільш поширена українська страва. Тож по ціни компонентів борщу можна визначити – подорожчало життя в Україні чи ні?

  У 2017 р. канал «1+1» голосив, що життя в Україні подорожчало шалено. Вартість борщу склала 81 грн., при чому левову частку вартості (74:wacko: склало м’ясо. Взагалі, борщ в який увалили 600 гр. м’яса на 500 гр. картоплі і таку ж кількість буряка сам собою викликав питання. Але – що сказали «плюси» те почули ¾ українців. А поскаржитися на життя злиденне в нас – майже національна традиція.

  А от рік 2020-й. Ті самі плюси заявляють, що борщовий набір за рік… здешевшав на 30%. До 32 грн, проти 42 грн торік. Але. Знову таки – слідкуйте за деталями. У повідомленні «1+1» сказано було не про борщ, а про «овощі для борщового набору». Тобто легкою рукою редактори «плюсів» прибрали з рецепту м’ясо і сметану.

  Та фокус в тому, що якщо рахувати борщ зразка 2017 р. за методою 2020-го, п’ятірка овочів борщового набору (картопля, цибуля, буряк, капуста і морква) коштували не 81 грн, а 9,1 грн! Слабо? Тобто насправді ціни на овочі з борщового набору, навіть за розрахунками «плюсів», проти часів Петра Порошенка не впали, а зросли у 3,5 рази!

  Як це все називається? Це називається маніпуляція фактами. А ще простіше це називається пропагандою, тобто підтасовкою фактів з метою досягнення певного інформаційного впливу на людей і створення певної громадської думки. А це означає, що канал «1+1» - не об’єктивне ЗМІ. Це агітаційний майданчик, на кшталт радянського ТАРС. Інформацію він дає таку, яка вигідна його власникам. І діючий український владі.

  ❓Але може борщ справді за той час подешевшав – але дещо не так пишуть «плюси»? Для цього звернемося до іншого видання, яке так само проводить замір «індексу борщу» і яке точно не запідозриш у симпатіях до п’ятого президента Петра Порошенка.

  За виданням «Слово і діло» у 2014 р. собівартість каструлі борщу обсягом у 5 л. становила 30,96 грн, у 2017 р. - 45,29 грн., У 2018 р. – 59,36 грн., у 2019 р. – 74,01 грн., у 2020 р. – 74,85 грн. Тобто, борщовий набір від 2017 р. не здешавшав. Він подорожчав. Ба-більше, проти 2019 р. він подорожчав, хоч і незначно.

  Але й ці цифри будуть неповними, якщо не нагадати, що у 2014 р. країна зазнала болючого економічного удару, через бойові дії, втрату територій і практично втрату ринку Росії. На початку 2015 р. стався потужний стрибок інфляції. Натомість – борщ дорожчав не синхронно зі стрибком курсу долара, а поступово.

  Останні ж два роки інфляції офіційно в країні не спостерігалося. Натомість ціни на харчі ростуть і ростуть відчутно. Що про це каже влада? Вона нічого не каже. Українська влада живе у якійсь іншій Україні, з паралельної реальності.

  Президент знімає бравурні «видосики». Голова фракції СН у ВР Давід Арахамія бадьоро рапортує про виконання передвиборчої програми на 70%. А канал «1+1» розповідає про подешевшання борщу – але це не точно.

  Мій телеграм-канал: Печера Дракона
   
 13. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  Телепропаганда занадто перебільшує проблеми, але... Де є великий прибуток, то там нічого не робиться, а де є великі збитки на населення, то обмежується настільки, наскільки населення вже незадоволене, але не радикально.
  Показували, як в Україні живе цигарковий та горілчаний теньовий бізнес. Одна дівка каже, що від цигарок кожного дня помирає 200 людей... Від ковіду і то менше... Але ж цигарковий бізнес ніхто не закриває(( бо дає шалені прибутки, а довести важко, хоча всі знають чому. А на боротьбу з ковідом лише витрати. Краще обмежити і штрафувати, деребанити фонди тощо, натомність замість боротьби розмальовувати карту України фейкувати подіями та піариться.
  Коротче говорячи, Україна отримала те, до чого довго намагалася дожитися. І це невідворотньо мало статися, щоби розділити людей випробуванням на богатство і бідність. Отже, треба бачити у поганому благо, що надає нам Бог) і погане у добрі, що надає диявіл(, тому уникайте того, хто робить добро, бажаючи всім зла (с)
   
 14. Те що зескот мовчки жує підвищення тарифів, можна навіть якось зрозуміти і пояснити причини. Мало хто готовий визнавати, що йому просто насрали в голову, а потім ще тикали туди інструмент, яким їх Бох грає на піаніно.
  А ось те, що мовчать про "тарифний гінаціт", все ті, хто срав в голови худобі, вказує на те, що вони робили це цілеспрямовано. Вони просто співучасники цього зеленого дерьміща, яке привели до влади.

  Пам'ятаю Богуцька розривала свого протухлого бобра і бігала зі стовпом по Києву, і кричала, що не платитиме. Як там зараз цікаво? Вже напевно розповіла худобі як потрібно дякувати їй за зеленіфекалії, за таріфнай гінаціт?
   
 15. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  [​IMG]
  Во! Не зрозуміло тільки, чи то барига накрав і маємо недостачу, чи популістична політика Гройсмана призвела до втрат?
  А яка пізниця і хто буде розбиратися: однаково буде розплачуватися українці. Нехай знають, що від солодкого тільки зуби портяться і жирніють гаманці багатих.
  А Зеленський молодець, хоч і засранець. Не дарма його небо обрало, щоб довести людей до зубожіння)
  Тільки через страждання, людина згадає про Бога, а благо Його любові оцінить тільки після доброго зубовтикача)
  "То ли еще будет!?"
   
 16. Мій економічний (дуже ринковий) світогляд навряд чи дозволив би долучитися до хору протестувальників проти підняття тарифів, якби не дві обставини. Тут один найвидатніший політичний діяч усю свою кар‘єру зробив на завідомо брехливих обіцянках знизити тарифи, тож відповідати за їх підвищення зобов‘язаний по повній.
  Але не це головне. Зелені рибки гуппі навряд чи пам‘ятають перші кроки новообраного преЗедента на економічній ниві. У травні 2019, коли він ще не мав «свого» парламенту й «свого» уряду, а лише СБУ та РНБО, він наказав свіжопризначеному Баканову направити на Кабмін листа (!) з вимогою (!) відтермінувати вступ у дію закону (!) про ринок електроенергії, прийнятий задовго до цього за узгодженням із европейцями. А після цього зібрав РНБО (перше засідання) з цього ж приводу. І мета цієї відверто корупційної ганьби була одна - зупинити перехід на ринкові умови феросплавних заводів Коломойського. А коли це не вдалося, в дію вступив Портнов, який заморозив для Бені тарифи рішенням славетного адмінсуду імені Вовка.
  Так почалося тотальне розграбування енергетичної галузі, котре далі лише наростало й до якого невдовзі долучили Ахметова та Пінчука. Я не буду тут перераховувати всі факти - вони відомі. У будь-якому разі, величезна частина збитків енергетичної галузі - це наслідок діяльності кількох конкретних компаній - за максимального сприяння зеленої влади. І платить населення своїми підвищеними тарифами, в першу чергу, за них, а не через перехід за ринкові ціни. І державний Енергоатом, який продукує найдешевшу енергію, а зараз працює в половину своєї потужності, поставлений на коліна саме ними. Ось така реальність. Як і діярявий бюджет, у якому тупо немає грошей на субсидії малозабезпеченим, котрі найбільше постраждають через стрибок тарифів на комуналку.
  А рибкам гуппі не забудьте нагадати проклинати Вітренка - чи не єдину людину в країні, здатну дещо очистити авгієві стайні української енергетики. Наскільки це можливо за такого корумпованого й непрофесійного політичного керівництва, звичайно
   
 17. Коммунарец

  Коммунарец Well-Known Member

  - я взагалі, нізаяких обставин, не збираюся стояти проти влади. Може і мені там прийдеться бути колись... А взагаліто люди роз'їлися і їм все буде мало, тому одні будуть купляти, а інші продаватися.
  Ніякої стриманості та поміркованості.
  - як розвалився СССР у передбаченнях, так і прийшов той, хто всіх надурить, бо час настав, коли у людей затьмарилися очі від жадоби, заздрощів, лінощів, аби мати все і не в поті лиця свого(
  - грабунок України (сучасної) і прихватизація почалися , як до влади прийшли злодії і то не в останній час, а з самого початку незалежності. Зараз тільки йде перерозподіл і останній деребан. А що почнеться, як землю почнуть продавати? Запасайтеся карвалолом та калашами)
  - плачете за малозабеспечених? То допомагайте їм), а то все буде бла-бла-бла і тільки за себе.
  - Вітренко? Не знаю такого, але зараз той, за якого теж так пеклися), теж такі, як ви, "патріоти")
  Думаю, що до вашого протеже черга не дійде((
   
 18. Silver bullet

  Silver bullet Well-Known Member

  Облгази майже всі фірташевські. "Забрать і подєлить" ніяк не можна - зараз не 17 рік. Вони беруть за прохід газу по газових мережах. Оті 0.28 - то коефіцієнти.
  Вони помножуються на ті куби, що ви накачали за останній рік, поділені на 12.
  Газ ти можеш навіть зараз не брати, а грошики за транпортування будеш платити..
  Хитра фірташевська схема.
  Як Фірташ забирав ті облгази пам'ятаємо: фірма, яка крім столів со стільцями і трьох компів нічого не має, купляє Одесский облгаз...Не було ніяких законів, а ті, що були - не виконувались. Ну чого б такому розумному гебрею як Фірташ, не занести кому треба гроші і взяти те, шо погано лежить?
  А зараз боротися з ним треба в міжнародних судах та не один рік.
  Чомусь Порошенко та Гройсман не робили те, що потрібно, а може робили, але те що робили -це було незаконно, хз. Тепер облгази збирають за збитки.
  Така у нас ситуація, що олігархи своє візьмуть все одно - не мытьем так катаньем.
  Скільки років приймались закони на їх користь? Тепер кричати, що влада Зеленського недолуга - ні до чого. А влада Ющенка чи Порошенко були долугі?
  То чого вони не зробили те, що потрібно? При них тільки укріплялися олігархи - покупали телеканали, отримували преференції від держави..
   
  Останнє редагування: 1 січ 2021
 19. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Та й Нафтогазом з часів Порошенка і зараз керує Коболєв. А ним керує ХТОСЬ.
  Та й той Вітренко на короткому повідку.
  Там наші друзі таке замутили, що Зеленському і не снилося)))
   
а де твій аватар? :)