Комунальні платежі, тарифи, квитанції, чесність сторін та якість послуг...

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем angal, 20 гру 2006.

  1. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Я не знаю що таке корекція субсидії, але я добре вчив математику в школі.
    Іїхній мінус мені не потрібний. Якщо було сказано, що має платитись не більше 15 відсотків від доходу сім'ї, то я готовий це робити.
    Але коли мені нараховують те, що я не можу зрозуміти, я відмовляюсь платити взагалі.
    Крім того, я дуже добре розбираюсь в техніці.
    І якщо мене розізлити, то мої лічильники води будуть крутити в другому напрямку.
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Невже 65 гривень перевищують 15 відсотків доходу Вашої сім'ї?
    Так може подзвонити і дізнатися? Напевно тому є пояснення. Ви, скоріше всього, не платили ті 500 грн, і той борг суто технічний, але готові думати, що Вам їх винні.

    Це зовсім інша історія...
    Я, до речі, із тих, хто платить за Вас і інших, хто платить 15 відсотків і підкручує лічильники. Я не беру субсидій і весь тягар тарифів лягає на мої плечі і плечі таких як я :)
     
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Ви неправильно мене зрозуміли.
    Коли по засобах інформації пояснювали що таке субсидія, було ніби зрозуміло, що це робиться для того, щоб плата за комунальні послуги не перевищувала 15 відсотків доходу всіх членів сім'ї зареєстрованих в квартирі.
    Ніби все зрозуміло і правильно. А далі, коли я почав отримувати ці субсидії, зразу стало все не зрозуміло.
    Замість того, щоб виставляти рахунки за послуги, мені почали писати мінуси. Причому зразу такі великі, що в голові не вкладається.
    Це мені зразу не сподобалось. І я про це писав в цій темі раніше.
    Я так зрозумів, що олігархи, які прихватизували комуналку, просто за рахунок Держави заробляють бабло.
    Оскільки ці махінації я не можу зупинити, а іншим на все наплювати, то я особливо цим не переймався.
    Але коли, крім того, що за комуналку прихватизатори отримують з Держави, вони ще хочуть отримати від мене,
    я з цим не хочу погодитись.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Погоджуюся з вами на всі 100%. Але мене ще більше добиває, коли люди хочуть ще отримати гроші за єкономію субсидії... Апофіоз економіки України!
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А чого Ви дивуєтесь?! Он, у нас тут є кадр, який хоче отримати гроші за своє набридання і посередню писанину на форумі :pardon:
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Українці вдвічі збільшили заборгованість за газ
    Суха статистика.
    Нема нічого про причини зростання заборгованості :scratch_one-s_head:
     
  7. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А все дуже просто. Наш Гройсман "задумав" запровадити електронну реєстрацію субсидій.
    Ніби все правильно, кожен отримувач субсидій зможе бачити яку йому призначено субсидію.
    Але, як завжди в нас, при введенні нового програмного забезпечення "хтось" наробив помилок в даних
    отримувачів (особистий і не тільки мій приклад, просто змінили, або дописали одну літеру в прізвище) і вже податкова інспекція не може
    надавати інформацію про доходи. В цьому випадку субсидія просто не призначається, зависає.
    Народу приходять платіжки, які багато хто ігнорує і не сплачує. Тому і росте заборгованість.
    І, якщо скажімо керівництво інших надавачів послуг, розуміючи що це афера, не виставляють рахунки, то
    газовики виставляють.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Водоканал, газ, електрика - всі їхні сайти, СМС, дзвінки - то профанація всього розумного. Мета - заробити гроші, видаючи бачення діяльності. Нікому не потрібні ті повідомлення - бо дійсно, приходять платіжки з іншими показниками, з якимись прогнозованими платнями - скільки взяв, за стільки і плати. Газовики по декілька разів дзвонять, приходять по показчики. Нех_ер робити? Де ті контролери з йафонами? Я би в шею вигнав всіх тих дармоїдів і корупционерів, а комунальні платіжки враз подешевшали б.
    Це тільки констатація фактів, нічого особистого.
    Бо мені однако все це - кому більше треба, той хай більше стогне. А я самостійний і не залежу від тої чи інщої влади і корупції. У мене є
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вчора проводив комунальні платіжки.
    З електрикою вийшло цікаво. Зайшов в термнал - а там написано:"На вашому рахунку ХХХ гривень." Нічого собі... Що то за рахунок і як можна ним скористуватися? Чи це якась сума, що накопичується з моїх оплат? Електрику заплатив з терміналу без комісії (але тепер вже налаштував Приват 24 вдома).
    Хотів ще, щоб на скриньку електронну прийшов чек - ламався-ламався термінл, та не дався, дав чек із середини себе. Хм... Звідки він знає мою поштову скриньку?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко звільнив члена Нацкомісії з тарифів

    із коментів

    Mikheil Saakashvili
    3 год ·
    Президент Порошенко звільнив не двох членів НКРЕКУ, як повинен був за законом, а тільки одного - Циганенко, який відмовився піднімати тарифи на електроенергію для Ахметова.

    Тепер Порошенко буде тиснути, щоб парламент змінив закон - і дозволили приймати рішення 3-м з 7-ми членам комісії НКРЕКУ.

    Порушення законів, швидкі ручні зміни законів - це все робиться, щоб встигнути до нового року підняти ціну е/е і дати Ахметову додаткових 10 млрд грн в 2018 році. Ось це і є влада бариг і олігархів у всій красі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Lidama

    Lidama Member

    Цікаво як далеко може зайти влада в підвіщенні тарифів до економічно обгрунтованих і чи зможемо ми після цього виживати?
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ті, хто має субсидію, будуть виживати. Інші не будуть платити повністю.
    Це якийсь парад злоякісних рішень на користь олігархічних кланів. В програмі Нафтогазу на цей рік підвищення ціни на газ на 50%. Це я чула по ТВ. Не знаю чи вірити. Все робиться, щоб Нафтогаз був бездефіцитним, а Кобєлєв офіціально заробляв мілйони. Питання: а якось зовсім без Нафтогазу жити можна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Запростяк... Але то треба захтіти. Я живу без газу і хай їм грець з їхніми мільойонами.
     
  16. MakarMakarich

    MakarMakarich миється в бані

    Що я хочу сказати, мене комунальні платежі за опалення лякають найбільше. Такі ціни величезні( Мені студенту дуже важко квартиру знімати з таким опаленням, ледь вистачає грошей на життя через це. А ось нещодавно натрапив на сайт thermomodernisation.org. Рекомендую його і вам! Тут велика кількість дійсно корисних порад, методи економії і взагалі багато чого цікавого про опалення) Моя мрія організувати у будинку осбб та індивідуальний тепловий пункт поставити)
     
  17. NikaSt

    NikaSt Member

    Мені уже кілька місяців приходять завищені рахунки за газ. На 100 кубів більше, ніж на лічильнику. Телефоную на гарячу лінію, вони кажуть, що все виправлять, а наступного місяця усе повторюється. У когось було таке?
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    2017 рік... Сумигаз пише:
    За десять місяців «Сумигаз» розподілило 570 млн куб. м природного газу
    2018 рік:
    Споживання газу на Сумщині скоротилось на 2,5%

    Робіть ціни на газ ще більшими - 20 грн за куб, 50 грн за куб. І народ до вас потягнеться!!!
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Поголовно всі переходять на сучасні каміни, котрими можна обігріти кілька кімнат.
    Селом їздять вантажівки з дровами на продаж. Дуб, граб, бук. Кльоцки до пів-метра, діаметром 25-50 см.
    Ще вчора на тих деревах сиділи птахи
     
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А ми в Конотопі дожилися до того, що в нашому лісгоспі вже немає ні дуба, ні ясеня ні інших нормальних дров твердих порід. Сказали немає і не чекайте. Інші дрова - будь ласка. Але з них толку як з козла молока. Тому зараз народ везе дрова з сусіднього району. Та кількість дров твердих порід, яка є - виключно АТОшникам. В минулому році черга лише серед атошників була більше, ніж на 6 місяців. Не встигли закрити минулий рік, як вже знову все почалося знову. Тому решта населення хрін смокче)))
     
а де твій аватар? :)