Комп'ютерна діагностика організму - повне обстеження організму чи гроші на вітер

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Acid, 13 кві 2011.

  1. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Ні в якому разі не виправдовую Аріадну в цьому випадку, але якби вона пішла до онкологів і перенесла операції, тортурні хіміотерапії і інші важкі речі, то можливо так само би померла, може б і раніше, але в значно більших муках

    Не треба спекулювати на таких діагнозах і смерті людей
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Максим

    Максим Well-Known Member

    Оригінальна логіка. Навіщо тоді взагалі будь-до кого звертатися?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Wiktor

    Wiktor Active Member

    То не логіка, а факти життя.

    Треба звертатись і треба лікуватись. Але не треба казати, що якщо когось не вилікували, то значить їх треба закрити, бо вони злочинці і шарлатани. В такому разі онкологи найбільші злочинці і шарлатани зі всіх, хто лікує.
    Діяльність Аріадни чи ще когось там є дозволена, пацієнтка пішла туди з власної волі, ніхто її не примушував. На жаль, трапилось так. Але так само або значно гірше могло трапитись і тоді, коли б вона лікувалась в офіційній медицині.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Максим

    Максим Well-Known Member

    З юридичного погляду маєте рацію. Дозвіл на діяльність подібні фірми мають. Щоправда, цей дозвіл не означає, що вони лікують - даний дозвіл всього лиш вказує, що "обстеження" не є шкідливим для здоров'я.

    Пацієнтка теж прийшла до них сама. Насилу її не тягнули. Гроші заплатила з власної волі. Ніхто їх не відбирав.

    Тому з законом проблем нема. З мораллю проблеми великі, але хто б на це зважав.

    А вилікували-не вилікували у випадку подібних шарлатанів говорити некоректно. В цих випадках лікують не вони, а віра пацієнта у власне одужання. Плацебо.


    Могло б. Тільки онкологія марних надій не вселяє. Прогнози виживання при тих чи інших хворобах відомі. Пацієнт знає, що після проходження курсом лікування виживає статистично стільки-то відсотків хворих, він інформований про те, що включатиме лікування і може вибрати, чи лікуватися, чи відмовитися.

    А от подібні шарлатани просто спекулюють сумнівами і почуттями хворих людей. Людина в біді вислухає онколога про складне лікування, не надто оптимістичний прогноз, побічні ефекти тощо, переживає, аж тут натрапляє на "цілителя", який обіцяє швидке одужання і без неприємних відчуттів.

    При тому не задумується, що при лікуванні шанси є, і часто досить непогані. А от зволікання з лікуванням, коли людина на ранніх стадіях тікає до шарлатанів, ці шанси нівелює. І закінчують такі пацієнти все одно в руках онкологів, тільки в такій стадії, коли вже пізно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Тут я був би не такий категоричний...Знаю про випадок, який в цілому протилежний.
    В знайомої була невелика пухлинка в груді, лікарі радили оперувати. Через 8 років в цілителя запитала - чи варто оперувати? Відповідь - "ні в якому разі. Якщо прооперують, то я вже не поможу."
    Минуло ще 5 років. І... пухлина почала сильно прогресувати...появилася і на другій груді.
    Звернулася до цього цілителя, він дав настойку трав на спирту (вартувало 300грн) і почався процес лікування. Через два місяці пухлина на одній розсмокталася, а на іншій зменшилася. Через два роки вона була у ясновидиці -"я бачу шрам, у Вас була операція по-жіночому?" "-Ні"

    Кожна людина має право вибору. Тільки при онкології вибір дуже жорсткий - смерть або життя.
     
  6. Максим

    Максим Well-Known Member

    Різні утвори чи ущільнення в грудях у жінок - доволі часте явище. Рішення про оперативне видалення доброякісного утвору приймається на основі його розмірів, чи збільшується цей утвір, чи заваджає, як розташований тощо. Подібні утвори часто щезають самі. Зі слів "В знайомої була невелика пухлинка в груді" неможливо сказати нічого.

    Людина має право відмовитися від лікування при будь-якій хворобі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Wiktor

    Wiktor Active Member

    Максим, то не та тема, де про це треба писати, але не все однозначно в онкології. Їхні методі лікування дуже підозрілі на різні нехороші речі, особливо на залежність і підлеглість від фармацевтичних компаній, які заробляють на онкології мільярди доларів щоденно, а онкологічних хворіб з кожним роком все більшає і то набуває вигляд епідемії. Тому не треба тут про мораль заїкатись. Може виявитись, що аморальне якраз те, що ви вважаєте моральним.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Максим

    Максим Well-Known Member

    Цілком закономірний процес, враховуючи прогрес в діагностиці. Можна говорити не про загальний ріст захворюваності, але про частіше виявлення онкопатологій.


    Вас згадка про мораль не стосується, як і не стосується людей, які стають жертвами такого обману. Не може кожен бути фахівцем у всьому, необізнана людина хапається і за соломинку, а проти підлості і обману не захищений ніхто.

    Але от ті, хто заробляє гроші на шахрайствах типу комп'ютерної діагностики, пам'яті води і т.п., чудово знають, що вони просто виманюють гроші в людей, які ще й до всього опинилися в біді, і потребували б справжньої допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. kanareika

    kanareika Active Member

    это просто замануха с втюхиванием своих препаратов. мозг запарят. в больнице точно такое же сделают
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. AAndrey

    AAndrey Member

    Добрий день.
    Потрібно пройти обстеження. Поскільки дуже занятий немає часу бігати по клініках, здавати аналізи...
    Порадили комп'ютерну експрес діагностику за 1,5 год. Я дуже великий скептик! Діагностика хоч коштує порівняно не дорого - гроші на вітер викидати не хочиться.
    Прочитав цю тему і знайшо дуже багато цікавого. Але конкретно так і не зрозумі куди не треба звертатися, а де гарно діагностують. Підкажіть будь ласка.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    угу, помилковий діагноз, помилкове лікування, а ціль одна - зняти касу, а не вилікувати, а останньому дурню відомо: рання діагностика збільшує шанси, а час втрачено.

    ---------- Додано в 13:21 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    особисто для мене словосполучення: "заряджені горошки" викликає веселу підозру, а ще коли дізнався, що їх можна перезаряджати... магія якась...
     
  12. AAndrey

    AAndrey Member

    Більше місяця чекав, що хтось дасть відповідь на моє запитання, але напевно крім "емоцій" та пустої ляпотні... тут непишуть. Тому вирішив виділити час і проаналізувати інформацію сам, та написати на форумі конкретні факти, з підтверженям.
    Що знайшов:
    Комп'ютерна діагностика організму - це незовсім правильна назва!
    Тому що компютер не діагностує, а використовується для візуалізації, управління та аналізу зібраної інформації. Діагностує прилад, який приєднананий до комп'ютера (це в партативних приладах) В стаціонарних вони (комп'ютер і прилад) обєднані. Як в УЗД: є партативні і стаціонарні.
    А тут саме цікаве:
    Прилади є різні, різних марок це метатрон-оберон, оберон-с, нейро-оберон, по фолю, аурум, діакор.... їх безліч.
    Який з них кращий?
    Почав шукати історію розвитку. Виявляється ідея такого діагностування зародилася і почала використовуватия ще в 50 роках минулого століття. Потім її удосконалювали..
    Після моїх досліджень, зробив висновок, що метатрон-оберон найкращий (довіряю документам, бажано міжнародного стандарту) документи тут
    Принцип дії читайте тут
    Також зрозумів, чому багато негативних відгуків - дуже багато не якісних підробок читати тут

    А саме цікаве - це знайти клініку, центр, кабінет у Львові де булаб не підробка а прилад метатрон-оберон.
    Телефон був "червоним", але знайти вдалося в Центрі персонального обслуговуванні "Здоров'я" їхній сайт: www.centrzdorovja.com.ua. На сайті можна прочитати про методику проведення обстеження.
    Мені сподобалось, що вних запис попередній на конкретну годину. Поскільки дуже занятий немаю часу днями стояти в чергах.
    Я записався на діагностику. Після відвідування центру, свої враження напишу на форумі - буду обєктивним.
    Надіюсь, що інформація яку я написав допоможе іншим економити час на пошуки інформації

     
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Тому що,саме словосполучення - компютерна діагностика - пуста ляпотня.
    Та й діагностика в Україні - пуста ляпотня.
    Що найбільше вразило після обстежень малої в Польщі і Німеччині:німці,та й поляки не бояться сказати:
    - Ми не знаєм,що відбувається.
    А наші знають все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. AAndrey

    AAndrey Member

    Близько року назад обіцяв: "Після відвідування центру, свої враження напишу на форумі - буду обєктивним."
    Але як більшість отримав свое, и забув. Сьогодні згадав - дотримуюсь обіцянки. Проходив діагностику організму в Центрі Здоров'я, записувався через сайт www.centrzdorovja.com.ua. Прийшов на годину запису і лікар зразу приняв. В результаті діагностики отримав відповіді на всі свої запитання та консультацію по вирішенню своїх проблем. Проблеми вирішив навіть хронічні. Дуже задоволений.
    Також для тата придбав прилад для нормалізації артеріального тиску - від ліків тато відмовився вже на другий день, тиск в межах норми. Хто не хоче витрачати час на біганину по клініці цей метод дуже зручний - рекомендую.
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    А яким саме методом та обладнанням в цьому центрі проводять діагностику?
     
  16. AAndrey

    AAndrey Member

    Дивіться попередній мій запис №32 - детально описав.
     
  17. Olenall

    Olenall миється в бані

    диагноз - це 50% шансу на те що людина поборе хворобу, перший крок уперед
     
  18. Eule

    Eule миється в бані

    Це, звичайно, справа кожного, як відноситись до діагностики і чи потрібно її робити, особливо коли критично нічого не турбує. Як каже мій батько - "Поки ходжу, до лікарів не піду"...
    Але я дуже бережно відношусь до себе і свого здоров'я, бо впевнена, що при нашій сьогоднішній ситуації з медициною краще займатись профілактикою - і дешевше і ефективніше. На щастя, трапився мені лікар (знайомі порадили), який добре вміє робити діагностику і добре роз'яснити причину порушення роботи тих чи інших органів і дає дієві рецепти і рекомендації по вирішенню проблем зі здоров'ям.

    Скажу чесно - я якихось серйозних болячок не мала - проблеми зі шлунком, чиряки-ячмені час від часу ну і, звичайно, простудні захворювання - це все, що мене турбувало. При першій діагностиці (діагностику робить біоптроном, якщо не помиляюсь, але без комп'ютера) мені пояснили що звідки взялося і як це вирішити. Про перші 2 проблеми забула ось вже 8 рік) простуди деколи бувають, але рідше, ніж були, завдяки тому, що покращився імунітет. Стараюсь проходити діагностику хоча б раз в рік і займатись профілактикою. За цей час народила 2 здорових дітей, сама почуваюсь краще, ніж в 18).

    Частенько в лікаря зустрічала людей, які мали дуууже серйозні проблеми, в лікарнях радили робити операції, але завдяки цьому лікарю вирішили свої проблеми. Нерідко при діагностиці виявляв туберкульоз, цукровий діабет, онко, про які люди ще не знали - думаю краще на ранній стадії дізнатись про такі хвороби...

    Для тих, хто шукає хорошого спеціаліста і перевірену систему - контакти тут - Контакти
     
  19. Slav

    Slav Well-Known Member

    Про "діагностичний та лікувальний центр" з назвою "Аріадна" я чув подібні речі. В Україні проблема в тому, що шахраїв від медицини та тих, хто їм видає ліцензії, дуже важко засудити. Хоча ситуація повільно, але змінюється на краще. Випадок з "доктором Пі" - Слюсарчуком є цьому найкращим прикладом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    То є так,але не на Україні.В нас немає такого обладнання і толкових спеціалістів,нажаль...
     
а де твій аватар? :)