Комендантська година для неповнолітніх

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Glenmorangie, 15 кві 2009.

  1. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Ви помиляєтеся, у неповносправних людей є більше прав, починаючи того, що медична допомога повинна надаватися першим. удеяких випадках правопорушення не вважаються правопорушеннями (чи з пом’якшувальними обставинами), бо людина така...
    за неповносправну людину несуть відповідальністьті люде, які її доглядають.
    точно так само, як за дітей -- їх батьки.

    а неповнолітні інеповносправні маюь "поблажки" (одразу перепрошую за грубе слово) від закону, а відповідальнісь несуть іньші.
     
  2. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    так можливо дорозмовлятись до того, що у вагітних жінок більш прав, бо ім уступають міста в громадському транспорті та взалі якось стараються приділити більш уваги, у разі потреби, а бо люди похилого віку
    це просто увага більш здорових людей до меньш здорових, тому що можливостєй у них меньше
    я підкреслив - що психічні хвороби до уваги не беремо, це інша справа

    це вже дуже широке питання, неповносправність буває різною...
    "давайте определимся" ми про неповнолітніх та неповносправних, або про неповнолітніх неповносправних?
    здається мені, ви так швидко об`єднали ці два поняття, що я заплутався :)
     
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    не переводьте розмову в це русло.
    ми говоримо суто про юридичний бік справи :)
    от і дарма, бо психічні хворі якраз за своєю суттю і є як дітиська нерозумні
    ми про те, що доки людина не відповідає за свої вчинки (та не утримує сама себе) -- до того часу вона важається "дитиною" ;)
     
  4. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    це Ви говорете )
    якийсь собі "Ганібал Лектор" наприклад :)
    яким чином і за якими крітеріями ви це будете визначати - утримує сама себе людина чі ні?
    якщо наприклад жінка живе за рахунок чоловіка (або навпаки), вона утримує себе?
    чи ії (його) за це треба обмежувати в правах?
    або у людини неває кінцівок, чому їі обмежувати в правах?
    або у людини СПІД?
    та хто зна, що воно в жітті може трапитись
    невже такі люди невзмозі за себе відповідати самостійно?

    по сабжу - я проти комендантської години для дітей
    це не вирішує жодної проблеми
     
  5. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    так і я цим пишаюся :))
    у нього навряд чи є розлади, радше -- змінена мораль :)
    дуже просто: плате за свої витрати, значить є самостійною
    утримує, бо шлюб -- це завжди відповідальність, і права, і обов’язки
    якщо СНІД, якщо немає кінцівок, якщо якась болячка -- то це право людини, яку долю собі обрати.
    якщо скласти руки і жити на соцпакет (наприклад, як в Німеччині), то так -- ця людина повинна бути обмежена в правах, як мінімум -- заборона голосувати на виборах, оскільки нічого ця людина не робе, щоб впливати на владу
    якщо ж людина займається якоюсь діяльністю, навіть найпростішою громадською -- це дає право і на все решта. :)
     
  6. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    як ви це будете визначати - довідкою з витратного агентсва?
    хто більше витрачає - той має більше прав?
    яле тільки шлюб розпався, жінка лишається своїх прав?
    а якщо дитина в 10 років миє скло на автівках, та заробляє собі на хліб, вона вже має право ідти на вибори?


    П.С. всі взаємодвідносини людини с державою, ви перевели на рівень грошей
    хто зміг заробити гроші - той має всі права, у кого це не склалось - на смітник суспільства
    цікава думка - гроші, гроші, гроші...
    ї чому ми здивовани нашими державними керманичами, як ми самі такі
     
  7. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    насправді простежити звідки у людини гроші -- не важко
    саме так, пане
    є люде, які працюють впоті чолаі заробляють гроші (годують іньших людей), а є люде, які тільки і вміють,що нензають, звинувачують когось у своїх проблемах, вимагають щось у держави тощо... :pardon:

    тому підсумуємо: мають обмежені права ті люди, які не можуть (не хочуть) себе забезпечувати
    бо що таке гроші?
    це засіб для задоволення своїх власних життєвих потреб
     
  8. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    не так вже ї просто
    ви мабудь не дуже знайоми з обігом грошей...
    не згоден, годують людей - селяни, ї вони в поті чола ничого не заробляють, але годують інших людей...
    якщо прийняти вашу версію, то той у кого багато грошей, має багато прав, а у того у кого їх мало - мало прав?
    ні, так не можна, кожна людина народжується без грошей і залишає їх всі тут, кожна людина народжується та має право на свободу, цінність прав людини не можливо порівняти з кількістю грошей у неї в кишені
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    дуже просто -- оплата за комунальні послуги, житло, купівля нерухомості, автомобіля тощо. це все елементарно просто прораховується податковою. :)
    готівка не враховується (умовно) хіба в дрібнороздрібних точках. :)
    це міф, сільське господарство в усіх розвинених країнах -- дотаційне
    хіба тільки ні в бідних, на кшталт нашої
    ні, [STRIKE]якщо[/STRIKE] тре (!) прийняти мою пропозицію, і сформульована вона інакше... ;)
    той, хто може себе забезпечити -- має всі права, хто сидить у когось на шиї -- повинен мати обмежені права.
     
  10. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    перепрошую шановний, але мова була про надходження грошей:
    а ви кажете про витрати
    можливо, але не вуголь і не нафту і не гроші ви вживаєте
    можете скільки завгодно їх мати, але покі із землі не виросте хліб (а сам він не росте), ви будете голодні...
    що значит - забезпечити, треба ввести якийсь рівень оцінки забезпечення?
    ваша думка ясна, більше не має о чем розмовляти
    я дуже здивований, чего ви так не любите нашу владу, вона як раз будує суспільство за таким принципом
    б
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а який сенс в грошах, якщо ви не можете їх витратити? :)
    подушки набивати замість пір’я?
    знаєте, схожі слова я чув років з 15 тому, коли навчався в екологічному закладі.
    є одне (але дуже велике) “але” -- селянин без міста точно так само не може прожити, як і міщанин без села. ;)
     
  12. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    кому-о нравится и подушки набивать, но мы все таки говорили об источнике происхождения
    еще повторю, то сколько и на что я трачу ни на не секунду не приблизит вас к ответу на вопрос - откуда я их беру, а вопрос вы изначально ставили именно таким образом, что это определить "не сложно"
    вот и определите - откуда собственно :)
    зможе, ще ї як зможе
    звісно не в такому вигляді і комфорті (відносно), але зможе;)
    крестьянин себя и семью в любом случае прокормит, а вот городской житель не факт
    почему в 1991 г (да и сегодня), многие вспомнили что у них есть огороди и кусочек земли?
    ведь не станки печатные мастерят, а на земле трудятся.
    так что при любых раскладах - земля первична...
     
  13. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Мої діти для мене ніколи не стануть дорослими для мене і я завше, якщо потрібно і довічно буду їх забеспечувати. Це мій обов'язок як батька. А оті коментарі які прочитав - то я вашим дітям не заздрю.
     
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    та Ви можете хоч сто разів не заздрити і бавитися (читай: працювати на ледаря) зі своїми хоч до сивини... ;)

    а я свою дитину виховаю не ледарем, а самостійною людиною, яка повинна вміти заробляти гроші (забезпечувати себе), відповідати за свої вчинки (бути дорослою), приймати самостійні рішення (знову ж таки -- бути дорослою).
     
  15. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    В СНД це неможливо, якби десь в Англії - то так. А тут краще дитину тримати вдома.
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    тримайте!
    Валерій Сюткін про таких "кімнатних" діточок співав :)
     
  17. Shiver2005

    Shiver2005 Well-Known Member

    Слава богу, що я не Валерій Сюткін.
     
  18. White Snake

    White Snake Дуже важлива персона

    до пори, до времени, все равно "в люди" віходить прийдеться...
     
а де твій аватар? :)