Коломойський

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 6 сер 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, знову брешете :)))
    Я за Толіка ;)
     
  2. Good man

    Good man Обычный человек

    Где твой гениальный военный Грицацуев? Почему до сих пор не на фронте?
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаю, за баригу - Толіка, який найкраще торгував зброєю, - в першому турі, а в другому за Пороха?:))):))):)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він обов'язково випливе за пів року перед виборами.:)))
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. Шо тут блть проісходить????
    IMG_20221005_080222_329.jpg
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, Ви ніц паміті не маєте - я вже Вам про це казав :)))
    Не пийте ;)
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    таку муть вкидують порошки, аж смішно. Укртатнафта - найбільша нафтопереробна кампанія України, заснована аж в 1994 році.
    Яка Росія? Якби там і була рашинська частка, все вже, що було її- конфісковано.
     
  9. Пані прохвессорша.
    Ну не потрібно так відверто демонструвати свою тупість.

    Як тепер Зеленський пояснить військовим, чому ми маємо оплачувати російських вбивць через його ляльковода, а на зимову форму для ЗСУ грошей нема?
    А він вже давно все пояснив: "Я вам нічєго нє должен! Я ж нє лох" (с)
    Просто пам'ять у декого дуже коротка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у нас п'є Васілій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Анекдот.

    По-перше, я не чув, щоб зелена влада щось російське суттєве конфіскувала.
    По-друге, мова йде про УкрНафту, яку обкрадає українець, патріот, великий друг Зеленського і його хресний папік - Бєня Коломойський.
     
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    • Тупо Тупо x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Мих, а Ви йому наливали? :)))
     
  14. Good man

    Good man Обычный человек

    Судя по качеству его сообщений, за весь форум.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Good man

    Good man Обычный человек

    Я могу ему налить и чтобы морем пахло.:)))
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я не наливаю тим, хто має слабість до цього.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Тупо Тупо x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ?
    що за пургу ти несеш? хто ми, чого маємо, який ляльковод без українського громадянства?господи, дай мені терніння)
    Так що, наше військо буде в літній формі взимку воювати?:)))
    Явний провокатор, сцуко, але такий же ж тупий, під стать гамнюку Гудману. І не соромиться нічого, що цікаво. мабуть гроші не пахнуть..
     
  18. Тримай "пургу", зечка


    Ніч. Березень 2022 року. Київська область. Ми з побратимом лежимо на бетонній плиті, спостерігаючи за “еспешкою” (спостережним пунктом) росіян. До ранку ще дві години, треба витримати. Незважаючи на не найбільш низьку температуру, всього мінус 6 на вулиці, ми поступово перетворюємося на шматок мороженого м’яса. Ми намагаємося напружувати і відпускати м’язи, розтирати місця, загалом усе те, що має допомогти нам зігрітися, але допомагає погано. І справа не в температурі, а в тій самій бетонній плиті, на якій ми лежимо. Ця будівля — єдина висока точка в цьому районі, звідки видно ту саму “еспешку”, яка якщо здійме тривогу, то з-за холма вискочать “коробочки” — і тоді вся надія на ноги, які, до речі, вже теж майже не розгинаються.

    Ми лежимо вже три години, що в принципі небагато. Але холод від бетону пробирається вже крізь термобілизну, утеплені штани, фліску і гарну теплу куртку. Побратим піднімає руку і ми вже без слів розуміємо один одного. Я знімаю з правої руки флісову рукавицю і даю йому. Зброя холодна, руки при торканні до неї охолоджуються ще швидше, а пара флісових рукавиць у нас одна, тому праву руку ми гріємо по черзі. Боєць надягає рукавицю на праву руку, а я починаю одразу втрачати чутливість у правій руці: тонка тактична перчатка майже не зберігає тепло. За будівлею у мертвій зоні від огляду російських позицій вчергове лунає хекання. Це боєць, який на нас очікує, він же наша евакуація на крайній випадок, присідає і підстрибує за стіною, намагаючись зігрітися. Ми собі не можемо цього дозволити. Ми зосереджені на цілі, на теплих плямах у тепловізорі, які сторонньому спостерігачеві взагалі мало що скажуть. Але для нас ці купки пікселів зараз важливі як ніколи.

    Коли йдеться про зимову форму, я згадую чомусь саме цю ніч. І ні, не подумайте — ми були вдягнені тепло. Усі досвідчені, усі з чималим ворохом речей за 8 років війни, усі знають як готуватися до якої задачі. Але саме тоді лежання на бетоні було тортурою, тортурою холодом, і такого розвитку подій ми не могли передбачити.

    Дуже скоро тортури холодом випадуть нашим бійцям, тим, хто не мав змоги за 8 років війни підготувати собі амуніцію під будь-яку задачу. Тим, хто так само, як і ми в ту ніч, не матиме можливості відійти хоч на хвилинку погрітися.

    Наша задача — вдягти батальйон. Бо без зимового одягу ти не можеш виконувати покладені на тебе завдання. Ми можемо рівняти росіян Хаймарсами, 152-155 мм артою, але ділянка землі переходить назад в Україну лише після того, як на неї зайде український воїн.

    5 000 000 грн. — це чимала сума. Це непросто.
    Але їм ще складніше.

    Доєднатися до «зимового» збору та вдягнути батальйон можна тут:

    Гривня, валюта і крипта — https://bit.ly/33x63od
    Карта — 5169 3351 0047 5223
    PayPal — donate@sokyra.space
    (Обираючи в «Payment type» між опціями «For goods and services» та «For friends and family», варто обрати «For friends and family»)

    P.S. Повний перелік усього, що плануємо купити, дивіться на сайті ДемСокири: http://surl.li/dflak
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    так відповідати будеш чи ні, баране? Питання просте: невже наші будуть мерзнути в літній формі?:)))
    Я простирадла твої не читаю. Просто - да чи ні?
     
  20. Мій син не буде. Я його забезпечив усім, включно зі спальником армій НАТО розрахованим на -35° морозу
     
а де твій аватар? :)