Коліки у немовлят

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем reginacat, 18 сер 2015.

  1. reginacat

    reginacat New Member

    Добрий день) Питання до мамусь.
    Моїй доні 3 місяці, почалися коліки, даємо плантекс та робимо масаж, але якихось змін я не бачу, дитина часто плаче. З вашого досвіду, може ще щось попробувати давати?
    І ще, до скількох місяців увас це все тривало?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    почитайте в доктора Комаровського. Дитину треба допоювати. Ви воду даєте?
     
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Гляньте зверху цієї сторінки є посилання на "Посиденьки". Натисніть і вас переведе на форум для мамусь. Там про все довідаєтеся - і про коліки там вже говорено-переговорено. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Якщо дитина на ГВ - нащо допоювати? Дитині цілком і повністю вистарчає материнського молока.
    Вам прямий шлях на Дівочі посиденьки:)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :crazy: не радив би того шоумена.
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    він тупий в гомеопатії.

    і всзагалі, лікар, який йде в шоу, перестає бути лікарем.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  8. Forte

    Forte Member

    Вам ось сюди, в цю тему Дитяче здоров'я http://posydenky.lvivport.com/forums/ditjache-zdorovja.132/, але там прийдеться добряче пошукати.
    З Комаровським дуже часто не погоджуюсь, адже все індивідуально. Я при коліках капала пробіотики (Біогая), робила спеціальний масаж, у нас все легко пройшло.
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    не знаю що кому зробив Комаровський, але він має логіку - коліки виникають від недорозвиненсті кішківника, дитинка підросте і все дорозвинеться - коліки самі минають, а також від нестачі рідини, особливо, коли молоко мамине жирне. Тому краще допоювати дитину. Я давала чай з фенхелем і сама його літрами пила. Допомогло. А противникам допоювання раджу один день посиліти на молоці, особливо в спеку. Я кошатниця зі стажем - перше правило, яке засвоїла - молоко не пиття, молоко - їжа. Пробачте за аналогії.
     
  11. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    Ви його книжки читали? там багато розусних і корисних порад, які роблять життя кращим. Мене виховували з допомогою ще одного відомого педіатар - доктора Спока. Знаєте, як такі люди полегшують життя батьків? особливо в нас, де педіатр вміє тільки бабло фармкомпаній відбивати
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Не знаю, що там радить Комаровський, у кожного все індивідуально... Та я також вважаю, що молоко - то їжа, а вода - пиття.
     
  13. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Почитайте про шкоду фенхелю для немовлят http://www.e-lactancia.org/producto/804. Його ні в якому разі не рекомендують давати немовлятам і самим мамам його пити.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ні, я бачив його передачі.

    можливо.

    не знаю, не чув про них.

    згоден.

    Я надаю перевагу практикуючим лікарям, а коли лікар робить шоу і піар, мені то не подобається. Скажімо так, я б недовірив Комаровському лікувати свою дитину.
    Серед педіатрів дійсно важко знайти нормальних, але мені пощастило.
     
  15. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    не знаю, покоління цілі росли на фенхелі, це прекрасна рослина, я її використовую зараз як приправу. І лактації сприяє.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    теж не вкурсі, але зараз і спеців розвелося, інколи пишуть що попало.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    інколи вистарчає просто випустити повітря і коліки проходять. Берете кулькову ручку, виймаєте стержень і вперед... побачите скільки вийде повітря... і стане дитині легше.
     
  18. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    що це Ви за жахи розповідаєте? є газовідвідні трублчки в аптеці, на крайній випадок - насадка на дорослу клізму. Ручка! щоб пряму кишку поранити? краї гострі
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    Так то ж про чужу дитину...;)
     
  20. zeronimo

    zeronimo New Member

    В первые 3 месяца жизни ребенка происходит адаптация желудочно-кишечного тракта к новым условиям жизни: развивается ферментная система, кишечник заселяется полезной микрофлорой, созревают отделы нервной системы, которые регулируют работу ЖКТ. Поэтому малыши часто страдают от коликов - периодических болей в животе, которые обычно беспокоят более 3 часов в день (не обязательно подряд) и более 3 раз в неделю. Наблюдаются они чаще во второй половине дня, а также во время приема пищи. Есть хорошая инфографика, которая может помочь облегчить жизнь в это нелегкое время и самому ребенку и его родителям. См. ниже
    [​IMG]
     
а де твій аватар? :)