Коли включать опаленя у Львові?

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем ridnjanyn, 14 жов 2009.

  1. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    В нас (100 м.кв.) взимку опалення+плита+гаряча вода обходиться в 60-90 грн. При цьому ми напалюємо так, щоб було дійсно тепло. За централізоване опалення (з батареями, теплими як вчорашній мрець) нам нараховували 350-400 грн - при цьому доводилось ще й постійно вмикати електричні обігрівачі.
    Хоча багато що залежить від котла. Ми вибирали більш економний.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    60-90 грн.
    нам нараховували 350-400 грн
    відчуйте різницю.Рівно на стільки нас дурять?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас в квартирі вже нестерпна спека..відкриваємо вікно і лоджию..Приїде завтра Маська, хоч відігріється :)
     
  4. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Нас дурять рівно настільки, наскільки ми дозволяємо :sad: Хоча направду - деколи немає іншого виходу, ніж дозволити себе дурити...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. shaleiko

    shaleiko Member

    Урррраааа!!! На Рясному 1 сьогодні також увімкнули опелення. В кімнатах ще не тепло, проте вже й гріє те, що нарешті в батареях забулькала гаряча водичка! Кажуть що цього року планується :) куди більш засніжена й холодна зима, ніж минулого року.... !!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mister M

    Mister M Member

    Десь напевне з п'ятниці вже розігрівається ) Повільно, але сказати, що холодно - так не є.
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    а в мене холодніше, ніж на дворі... цікаво, якщо в такій холоднечі через невчасне включення опалення людина серйозно захворіє, чи зможе вона відсудити тисячі у відповідних органах, як це робиться наприклад в Америці..(сміх крізь сльози)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. bandido

    bandido NaBazari.com менеджер

    а в нас лічильник на будинок поставили
    тепер мабуть менше будемо платити
     
  9. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ну і менше грітися)))
    бо зараз почнеться серед сусідів "а нашо платити лишнє, коли на вулиці тепло"
     
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    переважно сусіди не мають доступу до того. Та і перекрити кран подачі не так то просто. В моєму будинку один відповідальний пробував наполовину закрити, так такий гідравлічний удар почав резонувати що назад швиденько відкрив
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    не на багато,щоб ви не дуже могли економити і придумали приєднане теплове навантаження:)
     
  12. Serghiy1976

    Serghiy1976 New Member

    Може, але чекатиме грошей довше, ніж тепла
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Serhiy

    Serhiy Well-Known Member

    а в цьому сезоні коли почнеться? хтось знає?
     
  14. sani

    sani Well-Known Member

    як перші сосульки з"являться, так і почнеться. Якщо на вибори всі гроші не потратять
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    кажуть після 15-го, але то таке...холодно так, шо страшне
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А у нас вже стали потрохи підключати опалення.В першу чергу садочки, школи, лікурню.Ті будинки , що поряд з цими об"єктами вже гріються.У нас в квартирі холодно..я в куртці :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Сьогодні у нас включили опалення:yahoo:!
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Serhiy

    Serhiy Well-Known Member

    Вітаю! Круто! От якби й нам сьогодні дали...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то у програмі підготовки до весілє?
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Наскільки я знаю, то повинні включати і раніше 15-го жовтня (офіційного початку опалювального сезону) якщо середня денна температура тримається не більше 8-ми градусів на протязі трьох днів... але, не знаю чи дотримається хтось тих норм... дитячі заклади освіти підключають, якщо темп в приміщенні менша за 18 градусів, то точно, бо у нас в школі так завжди...
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)