КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦІВ?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем STELS555, 12 сер 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    І що вони зможуть ?
    Хіба що "вичислити" злодія. А далі ?
    А далі потрібні люди, здатні "провести бесіду".
    Тобто менти (які реально можуть посадити) або бандити (які реально можуть самі розумієте що).

    Мені одна команда ментів тричі допомогла. Причому один раз проблема була не зовсім в їхній компетенції, але вони розуміли, що я прошу не порушити закон, а припинити беззаконня 3-ї особи.

    Нормально спрацювали хлопці. І за цілком демократичну ціну.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ


    нєа. не допоможуть. і не будут тим сі займали.

    проведуть звичайну перевірку як і для всіх.

    платіт їм гроши. може і трохи будуть шевелетись.

    Додано через 5 хвилин
    1. не мають опера справ, а лише матеріали попередньої перевірки. В окремих випадках проводять ОРД в складі слідчо-оперативних груп у кримінальних справах, а також здійснюють оперативний супровід по крим. справах.
    2. Мережу агентури ??? ржу. сміюсь і т.д. -- не мают ніц, бо агєг=нтам тре платити гроши і не по 30-90 гривен, а 100-300 дуларів за хорошу інфу. вот і всьо)))))))))))))))))))))))

    Додано через 6 хвилин
    помиляєтесь)))))))))))))
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    А коли? ...................
     
  4. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    в минулому році продовжили на два роки. то єсть до в 2008 році десь до серпня.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Вони агентам вже "заплатили". Тим, що свого часу НЕ ПОСАДИЛИ.
    Домушників, які в мене свого часу побували, розкрили саме через агентуру. Нехай не районних оперів, а через оперів міського УБНОН.
    І місцеперебування деяких коштовних речей вказала агентура. Дещо - "за так".
    А ось старенький видак купила "агентеса" за символічну ціну. Опер пропонував, якщо я захочу, викупити в неї за ту ціну. Та фактично видак не був вартий тієї ціни і я відмовився.
    Потім опер зателефонував, як я зрозумів, агентесі і запросив, після його екзамену в академії, відвідати сауну.

    А одного перекупника у мене на очах вербанули та вивели у свідки по тій справі.
    Будні...

    http://mypage1.narod.ru/Audio/Zn.mid
     
  6. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ


    то ваша практика чи чиясь ???
     
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    То я, потерпілий, возив на власній тачці оперів (протягом майже 3-х місяців), сидів у засідці з їхьою радіостанцією, годував їх, поповняв мобільні рахунки, ремонтував їхню техніку.
    І, до речі, показав їм, як треба розмовляти з персоналом Телекому - бо в тих стандартна відповідь - "нема технічної можливості" (фіксувати вхідні дзвінки. А тут впіймали діалапщика на багатолінійному пулі!)
    І, під час обшуку, на що звертати увагу, якщо шмонають комп (поняті, підійдіть сюди. Оце курсор, оце іконка. Клік - а там телефонний номер, ім"я та шість зірочок в графі "пароль"...).
     
  8. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    дивно якось читати. чому ??? та бо море років проробив тамкай.)))))

    про "косноязічність" оперюг можна складати цілі романи.

    але є й такі, що можуть говорити не тіко про горівку і жрачьку, але й ше троха про екзистенціалізм зі всякими там дуалізмами. )))))))))))))))))
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Ну я співпрацював з нормальними (в плані IQ) операми.
    Це була не єдина тема для контакту. Просто добрі люди "грамотно" познайомили мене з начальником розшуку.
    Нагадало ситуацію "будує замовник, будівельники тільки допомагають" :)

    Проте здобуті навички допомагають в життєвих ситуаціях.
    Наприклад, торік розшукав у незнайомому районі міста (приватний сектор) свого кота, який збіг від приятеля, якому я його довірив на час відпустки і мігрував 2 тижні. На одному "тваринному" форумі попросили викласти досвід у вигляді методички. :)
     
  10. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Немного не согласен. Есть гораздо более эффективный способ содержания агента :)
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Дозволити в певних межах гопникувати ?
     
  12. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Почти угадали. Обычный банальный шантаж. Часто применяется, чтоб держать на "привязи".
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Як би мені хто погрожував, я б без вагань звернувся до капітана.
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Вже до екс-капітана ;)
     
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    До майора ?
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    беріть вище :D Капітан запасу :)
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    вже на пенсії?
     
  18. Ser tabu

    Ser tabu _______________

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    смеюсь. как то забывал у вас спросить, вы оперативником то хоть были ???

    это все из детективных романов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Слухайте, а що ж таки з пані STELS555 ? З часу цієї відкритої гілки її і не було...
     
  20. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Насколько мне известно, был :) И немного странно выглядит Ваш смех, если вспомнить кем были Вы в свое время... Или я просто не застал те времена, когда агента можно было удержать на привязи лишь деньгами и ничем более? Сэр, право, я удивлен...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)