КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦІВ?

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем STELS555, 12 сер 2007.

  1. STELS555

    STELS555 New Member

    :sad: А я маю щастя отримати анонімку про погрозу в вбивстві... Що скажете, шановне паньство? Не можу вдаватися в подробиці, не маю права так би сказати, але ця анонімка є. І вона мене турбує...
    Це не мильна опера, це - сумний факт моєї діяльності на благо людей. Які, виявляється, за гроші готові душу продати. Я, як виявилося, сама того не усвідомлюючи, стала на їхньому шляху. Тепер маю...
    Але, будучи жінкою сильною, впевненою в собі, маючи певні знання з права, я звернулася до правоохоронних органів, так як турбуюся в першу чергу про безпеку життя своєї сімї, а вже потім про свою власну.
    Людина, яка мені погрожувала анонімно, пригрозила спаленням. Я не Жанна Д Арк, тому вирішила не чекати на втілення цих погроз, тим більше, що маю підозру стосовно аноніма майже на 90%.
    Але мені деякі люди сказали, що анонімки не розглядаються. Та я все одно подала заяву. І хоч органи працюють, я побоююся, що це знову зведеться в рутину, звичайну відписку, і навряд чи буде покарана та людина, яка собі дозволила мені погрожувати.
    Як, на Вашу думку, мені надалі себе вести? Я подала заяву, написала пояснення, тепер чекаю результатів розслідування. Як ви думаєте - мені допоможуть встановити аноніма?
     
  2. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Я бы на Вашем месте составил бы список возможных недоброжелателей, предоставил бы его в милицию, после чего поставил бы об этом в известность самих недоброжелателей. Узнав, что их имена находятся в милиции в качестве возможных подозреваемых, они вряд ли предпримут какие то шаги. А может и глупость это все.
    Появится господин Капитан, думаю он вас прокольсунтирует более професионально.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Пані Стелс555 в міліцію не звертайтесь, від них тільке головний біль там переважно грубі, не обтесані, самозакохані аутсайдери, тому розраховувати на них не рекомендую...знаю в Калуші є приватний детектив ( Ярослав Михальський) здається хоч і передивився фільмів детективних, але вас думаю задовільнить...а як ні, то купуйте зброю та обов"язково застрахуйтесь...
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Я теж за зброю,бажано нарізну ,щоб наверняка і контрольний в голову
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    а як може захистити приватний детектив? Це по моєму якраз ви і передивилися фільмів детективних...
     
  6. Topper

    Topper Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    New ShrekВсе-таки я б порадив Railgun ! І в контрольному потреби не буде ;)
     
  7. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Волына не ото всех случаев застрахует, хотя дома иметь надо обязательно.
    А в Вашем случае вопрос из за которого вся кутерьма, решить надо в первую очередь, раз и навсегда.
     
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Як... пан Мартіні та методів є багато...ось наприклад методичний фільм з "Частный детектив или операция "Кооперация"" з красавчегам Харатьяном у гол. ролі, там я думаю краще скажуть за мене...
     
  9. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Для таких случаев существует милиция, а не частные детективы, деятельность которых не урегулирована действующим украинским законодавством. В России например есть такой закон, но он слабенький, так как дает частникам даже меньше прав чем журналистам при расследовании.
    Хотя, за суверенное государство Калуш утверждать не буду, - вполне возможно что там можно получить лицензию сыщика предоставив 100 видеокассет с детективными фильмами.
    Анонимки действительно в милиции не обязаны рассматривать, но в данной ситуации Вы Стелс, обращаетесь не как аноним. Посему, Ваше заявление обязаны рассмотреть и принять меры, в случае даже частичного подтверждения изложенных в нем фактов.
    К сожалению, подобные обращения с анонимными угрозами - довольно не редкий случай, и в большинстве своем оказываются "порожняком". По этому, если Вы, Стелс, уверены что Вашей жизни или имуществу грозит опасность, то держите руку на пульсе и контролируйте ход рассмотрения Вашего заявления - Вы имеете право это делать, и требовать письменного отчета о произведенных действиях.
    Как и сказал дАрт, предоставьте в милицию список тех лиц, которые по Вашему мнению могут быть причастны к написанию анонимного письма. Уже это как минимум отобъет у них охоту пользоваться спичками не по назначению.
    Успехов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    :eek:
     
  11. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Имеется ввиду застраховать квартиру, авто на случай поджега.
    Ну и жизнь то тоже не помешает, как это ни цинично выглядит.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Шановна STELS555
    Капітан правильно радить - звернутися до міліції.

    Додам: Міліцію треба зацікавити.
    Обумовлена премія за результат встановлення тогог. хто погрожує і проведення з ним жорсткої профілактичної роботи.
    Ціни договірні.
    Крім того, Вам доведеться допомогти міліції бензином, картками поповнення моб. тел., можливо - гарячими вечерями.

    Фактично справою займатиметься опер карного розшуку - "ноги". Для деяких дій йому потрібендозвіл начальника розшуку, а також - слідчого (пізні там процесуальні оформлення).

    Можливо, Вам є сенс почати зі встановлення неформальних контактів саме з начальником розшуку - тільки через особу, яка поручиться за Вас.

    Опер має одночасно 12-15 справ, опер теж хоче у відпустку (або побути з родиною).
    Саме опери мають свою мережу агентури, через яку на 80% все й розкривається.

    Успіхів Вам !
     
  13. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    :eek: :8:
    Раньше..ето простенько называлось..."сводничество".....:no:
     
  14. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    А теперь "канал"
     
  15. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    сводничество- разве это термин не из секс -индустрии?СВОДНИЧЕСТВО - содействие внебрачным половым сношениям или удовлетворению половой страсти в иной форме
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Читатель, никто Вам не запрещает обращаться в таких случаях к бандитам, только это вроде дороже.
     
  17. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    При том себе дороже.
    Бандит, каким бы он "благородным Робин Гудом" не хотел бы казаться всегда остаётся бандитом и преследует только свои интересы.
    Если уж так недоверяете милиции (к сожалению имеете на это основания, что ни в коем случае не относится к нашим коллегам по форуму) попробуйте поискать ходы на орранную фирму, состоящую из отставных комитетчиков, среди них есть честные люди, настоящие офицеры и профессионалы. Все зависит от степени серьозности Вашей проблемы и от Ваших реальных возможностей.
     
  18. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    А чим же ви всеж-таки дістали ваших опонентів настільки, що вони почали погрожувати? Може у ваших діях і немає нічого такого за що потрібно було б боятися? Може погрози - це лише пусті слова?:bazar:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    В самом деле, опишите в общих чертах ситуацию.
    Чато бывает - кажется жертва, а как копнешь.... (Это не относится конкретно к автору темы)
     
  20. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: КОЛИ ТОБІ ПОГРОЖУЮТЬ ВБИВСТВОМ - ЩО РОБИТИ ПІСЛЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРАВООХОРОНЦ

    Пані бореться за передачу будинку в муніципальну власність ,щоб мати можливість приватизувати житло,адже приватизація закінчується цього року. якщо не помиляюсь
     
а де твій аватар? :)