у мня вечер начинается с пробежки. дальше турник. а на работе доступа к турнику нет. да и с 3-мя фотоаппаратами... некомильфо
привіт, я Арлетта, і я теж накоман якщо серйозно, то без кави справді не можу. два-три дні не поп'ю - і справді погано стає.
Яка ж Ви кавонаркоманка, якщо можете аж 2-3 дні протриматися? У Вас ще досить велика сила волі Я, якщо зранку не вип'ю кави, всьо, день пропав і я не я.
У мої студентські роки достатня кількість моїх приятелів (і я в тому числі) "сиділи" на таблетках "кофеїн бензоат натрію". 6 таблеток коштували 26 копійок, чашка кави - 28 копійок. Сприяло енергетиці "бурхливого" життя (сесії, музика, різні підробітки, драйв в інтимі), - кофеїн знімав втому та в певній мірі нейтралізував алкоголь. Але підвищувався тиск і виникала слабка залежність. Дехто кидав, але у ситуації, яка вимагала "форсажу", повертався знов. Випадково заприятелював з лікарем-наркологом (я виконав для нього деякі електро- та радіомонтажні роботи). Він відразу "вичислив" моє хобі ("працюєш вправно, руки на автоматі, а голова нібито відсутня") і без проблем відівчив мене від цього "хобі". Трохи йоги, препарати фосфору, сухий екстракт аралії - і аллєс гут. Він класифікував це як легку токсикоманію, але ніяк не наркозалежність. І сказав, що нейтралізація алкогольного сп"яніння кофеїном діє тільки на "фізичному" рівні, але моральні критерії залишаються як у п"яної людини. Кілька років я взагалі не пив кави, хоча жорсткої заборони не було. Зараз спокійно можу випити 4 чашки кави за добу. А можу і не пити її зовсім.
Ну, наприклад, в деякій мірі, він дуже помічній. В подруги, часто болить голова, то кофеїн - її в прямому сенсі "рятує". Хоча, не усім він буває корисним.
Якщо грамотний лікар пропише - тоді так. Але при систематичному вживанні (саме таблеток) може виникнути "медикаментозна гіпертонія" і навіть зміни очного дна. Якщо є кілька зайвих хвилин, щоби привести себе у бойовий стан (особливо вранці перед роботою) - то краще заварити міцний чорний чай і з"їсти натуральний шоколад. По-перше - чай дає "м'яке збудження" (а кава - "жорстке". Це я вживаю радіотехнічні терміни, вони стосуються режимів самозбудження генераторів). По-друге, чай містить теобромін, який компенсує підвищення тиску. А також багато чого корисного для судин. Плюс антиоксиданти. Втім, це справа смаку та індивідуальної фізіології.
мабуть, у неї понижений тиск. бо якщо у людини схильність до гіпертонії, то кава навпаки може стати отрутою(
Сила волі (або назвімо своїми іменами - коли закінчилася кава і впадло купити ) ) може і є, але і фізична залежність, схоже, є теж. А це вже "перший дзаіночок"...