Кличко-Чагаєв

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Мих, 20 чер 2009.

  1. nastinka

    nastinka відсутня

    Виграв аааа))
    клас)
    вчора дивилась той бокс в кафє..)
    частково..
    прийшла домів сказали що Кличко виграв))

    Виграв аааа))
    клас)
    вчора дивилась той бокс в кафє..)
    частково..
    прийшла домів сказали що Кличко виграв)):dancer::dancer:
     
    Останнє редагування модератором: 27 чер 2009
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То не рівня...
    Хтілось б побачити...його(Кличка) на рингу...проти...того ж Льюїса...Тайсона...
     
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мені не подобається те, що Володимир Кличко після незначних атак противника починає всіляко в сторони махати руками, повністю відкриваючи себе. Це якось панічно і некоординовано виглядає. Нормальний противник його категорії міг би це використати елементарно. На відміну від Віталія він набагато слабше тримається в ближньому бою та контратаках. ІЦ взагалі, чому не можуть йому підібрати нормального противника? Завжди або на голову нижчий або розлізлий, як слимак і путається сам в своїх ногах...
     
  4. Читатель_Обкома

    Читатель_Обкома Well-Known Member

    о_О
    Может просто денег не хватает..на нормального то противника?:dntknw:
    Или просто ..никто не соглашается...что бы его мутузили,за такие деньги?;)
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пропонуйте себе! Поржемо!
     
  6. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Та хотілось би, але навряд чи це реально :sad:
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та я тебе прошу... який там Тайсон...
     
  8. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Еге-ж, ще недай Бог щось відкусить! Краще вже Льюіс чи Рахман! :))
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Чиииим? ржавий металобрухт....

    Тому що всі інші навпроти нього здаються хробаками, слимаками.... Всіх вже побито тими ж Кличками.
     
    Останнє редагування модератором: 27 чер 2009
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    По-перше, я не в тій ваговій категорії, по-друге, я не боксер, а по-третє, з мене можливо ще був би шанс поржати, зате стосовно Вас публіка навіть нормального початку не побачила б.:)
    Та невже...? Я завжди був і є на стороні Кличків, але щось там не так, як не кажіть. Ще раз кажу зверніть увагу, як панічно втікає від ударів Володимир, що ніколи не скажу про Віталія.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    втікання від ударів ще не признак поганого тону у боксі, то ліпше, ніж підставляти себе.
     
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Факт...І не втікає...
    А відступає...не лізе нахрапом,як темний бицьо...на фану...
    Він мудрий хлоп...О.
     
  13. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    http://www.youtube.com/watch?v=YboPBVOHn9Q
    Ось сумнопам"ятний бій Володимира проти Сондерса. Нокаут в 2-му раунді, і то 4-ий раз Володимир опиняється на підлозі підряд!!! В першому раунді ніби все починалося нормально Володимир провів навіть декітька хороших ударів, один пропустив, потім відкрився і пропустив ще, потрапив у нокдаун. Після того Коррі "відчувши кров" починає діяти агресивніше і кінцівка перетворюється в побиття, гонг рятує молодшого Кличка. Нажаль в перерві Володя не робить відповідних висновків, а знову розкривається і попадає під шквал ударів Коррі, який увійшов у смак!

    Напевне після того бою, Володя діє обережніше. На такому рівні неможна недооцінювати будь-якого суперника, навіть такого як Коррі Содрерс. Чагаєв, принаймі, ІМХО на голову сильніший, я не кажу про Ібрагімова!
    ЗІ: Добре би було Володимиру реваншуватися в Коррі, але цей, ніби як, закінчив кар"єру. Тепер буде розказувати внукам, як "якось нокаутував Кличка в 2-му раунді"
     
  14. illia

    illia Well-Known Member

    ну накінецьто... я розумію що Кличко - українець, патріотизм і т.д. Але техніка страждає і то сильно. Головні мінуси - це робота ногами і координація! Хоча по прешому пункту мушу бути об"єктивним, коли він в середніх раундах почав зміщатись в сторони, я прозрів від здивування. це було щось подібне до роботи ніг професіонала. а от координація.. дуже прямолінійний боксер. повернути його в іншу площину - паніка! проте відсутність гідних суперників дозволяє бути чемпіоном. імхо. щодо позитиву - це джеб. однозначно один з кращих в історії.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а яка координація у Віталія? погана, бо не класична?
     
  16. Мартин Боруля

    Мартин Боруля Well-Known Member

    З цим повністю погоджуюсь, страх пропусктит удар робить його кумедним. Він в паніці просто клінчує або наглим образом втікає

    Звичайно але треба вміти і удар тримати.
     
  17. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Мих, я не професіонал, але боксом в Трудових Резервах Львівського палацу спорту у 70-их роках трохи займався, то ж не потрібно мені розказувати, про втікання від ударів. Не втікати потрібно, а використовувати техніку відходів та контратаки. Я не рівня Кличкові, але ще раз кажу, його "втікання" від ударів мене дивує, це більше нагадує вуличний бій з відхилянням голови при панічному розмахуванні рук або в кращому та безпечнішому випадку входом в клінч, ніж техніку боксера-професіонала. Роблячи ці помилки, він втрачає елементарний контроль над діями противника. Зрештою, як кажуть, жираф большой, йому віднєй. Є на то тренера і сам Кличко не дурак, хай робить висновки.
    У Віталія координація на нормальному рівні і взагалі він боєць серйозний.
     
  18. illia

    illia Well-Known Member

    у Віталія - значно краще. слів нема.
    а такого поняття, як "класична координація" не чув.
    боксер повинен прекрасно орієнтувтися у просторі. втрата ситуації - це неприпустимо, це, в кращому випадку, нокдаун. хочете порівняти техніку? будь-ласка. Алі, Холліфілд, той же Льюіс. про середню і напівсередню вагу взагалі мовчу. там хлопці просто чудеса демонструють. це я не до того, що мені перемоги Кличків не імпонують. я за них дуже радий, як і за Україну в цілому, але факт є фактом: їхнє щастя, що нема гідних боксерів у важкій вазі. імхо
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хе.. навпаки... у нього техніка якась трохи кострубата ведення бою... руки опущені, а особливо цікаво дивитися, як він відмахується від ударів суперника... але толку... для нього так зручно і головне нефектно зате ефективно.
    Що стосується легковаговиків... то ЗОВСІМ інший бокс, там один одного може мордою об асфальт, але бій йде далі, якби нічого не бувало, а тут вартує один удар пропустити і все. То інший бокс... Взагалі, я не прихильник пєтушиних боїв.
     
  20. illia

    illia Well-Known Member

    так мова про координацію.. нє?
     
а де твій аватар? :)