Купую кипрій тут: Всесвіт. Український іван-чай.. Крім того, що він в них смачний, вони пишуть гарні та цікаві тексти на своїй сторінці.
Дякую, глянув. Мусив, зараза, щоб лише подивитись, реєструватись в непотрібному мені фейсбуці. Інакше не пускало. Понтові коробочки, не вказано рік збору (в магазині) і нема фото листа. Та і ціна висока, певно через таку упаковку. Я брав тут Справжній український чай :: Іван Чай Сподіваюсь, що автор теми нас не покарає - все ж таки це тема про китайський чай
А я щойно спробував свіжого зеленого чайочку! Пригадуєте маленькі пробники, які прийшли в останній посилці. В одному зелений Тай Пін Хоу Куй (Ватажок мавп з Тай Піну). Впізнав його, так як пакетик був прозорий. Ще не відкривав. В другому був червоний чай. Його було дуже мало, всього 2,8 г. По кількості чаю зрозумів, що він не з дешевих, так як зазвичай китайці чаю не шкодують і кладуть в пробники від 7 г і більше. Швидше за все це Цзінь Цзюй Мей (Золоті Брови). Дуже смачний. Заварював в склянці, просто доливаючи гарячу воду. Густий, мякий, солодкий смак. На жаль, фото немає. Ну а в третьому пакеті був ось цей красень! Освіжаючий, солодкуватий, приємний. Зігрів перед сном. Після третьої піалки аж в жар кинуло. Для мене це теж незнайомець, швидше за все Чжу Є Цін (Свіжість Бамбукового Листа) або Емейшань Цюе Ше (Горобячі язички з гори Емей). Залишається лише здогадуватися, так як власного досвіду в зелених чаях замало, а надписи на пакетах стандартні, типу Chinese tea.
Придивляюся до такого чайного комбайну. Суттєво спрощує підготовку до чайної дегустації. Усуває метушню з біганням за чайниками на кухню, відмірюванням та переливанням води в термос і з термоса, миттям чайного посуду. Сиди собі і насолоджуйся чаєм!
Це ось така штука Спробую ще раз вставити посилання на відео. Якщо не буде працювати, то коротенько опишу принцип роботи. Це набір: чайник, каструля для стерилізації чайного посуду, індукційна плитка і насос для автоматичної подачі води. Кілька температурних режимів нагріву, контрольований датчиками рівень води в чайнику і т.д. і т.п.
Дуже класне відео з чйного села Паша(провінція Юньнань). Зверніть увагу на два моменти. Перший: згадується червоний чай Є Шен Хун Ча, який нам вдалося скуштувати. Правда наш чайок трохи з іншого місця, з Фенцину. Другий: знову згадується про вирубку старих чайних дерев. Виявляється, що держава дала таку вказівку. Про це раніше не знав. Одним словом насолоджуйтесь.
Треба подати оголошення в одну з юннаньських газет: "Міняю квартиру в Києві на будиночок з чайним садком в селі Лаобанчжан". Може знайдуться бажаючі.
Порівняв кімун №1 та кімун №2 з останньої закупівлі. Кімун №1 сподобався, а на кімун №2 не хотів би натрапити вдруге. Кімун №1 смак має чистий, свіжий, дещо кислуватий (чи це називається фруктови?).Як на мене, то типовий чи звичайний китайський червоний чай. Чайна дія майже не помітна, лише колір та смак вказують на те, що п'єш чай, а не воду. Для себе відніс його до групи грузинських чаїв на кшталт гурії - призначені для ароматизації індійських або цейлонських чаїв. Кімун №2 має важко вловимий, чи скорше нетривкий, деревний смак, який дуже швидко заступає шоколадний присмак - шоколад в чаї, як на мене, то гидота категорична.
Дякую за відгук по кімунах. Сьогодні теж мав "кімунний" вечір, не знаю чи зможу заснути. Свої враження опишу згодом.