Спрощення мав на увазі той чайничок з вбудованим ситечком, хоч не зовсім розумію, як темературу тримати, якщо закривається лише частина з ситечком. Так розумію, що це чайничок+чахай в одному й одразу можна розливати по піалкам. А столики ці, як на мене, фактично підноси красиві для чаювання англійським методом, коли заварюють настоюванням та розливають з чайнику по чашкам.
Привіт всім любителям чаю Порівняно недавно у Львові відкрився непримітна крамничка у спальному районі (вул.Петлюри), яка тішить вибором хорошого чаю! Тут можна придбати зелений та чорний пуер, суміші білих чаїв, в'язаний білий тощо. Заходьте)
Десь я вже виставляв відео про виробництво чабаней. Потім знайду. Якщо коротко, то чабань - це чайна дошка або чайний столик. Фактично - це чайний простір, на якому розміщуються предмети, які необхідні для приготування чаю як методом пін ча (пробування чаю), так і при гун фу ча (повноцінній чайній церемонії). Без неї звичайно можна і обійтися. Але чабань - це зручно, комфортно і естетично привабливо. Є дерев'яні, бамбукові, глиняні, металеві, пластикові та кам'яні. Ці з каменю.
Я ніяк не звикну, що стільки вовтузиння навколо чаю. Із дерев'яною решіткою якось зрозуміліше, бо вона дозволяє швидко позбавитись від надлишків води. А ось ці плити кам'яні - так, красиво і коштовно виглядає, але здається, на таких будуть калюжі
Знайшов коротенький відеоролик, з якого стає зрозуміло, як саме використовують такі чайники. Заварюють здається шу пуер в мандарині.
Ох, яка краса! Все ж таки не треба забувати, що є багато чудових способів пити чай, й усе рівняти, як це зробив я )
Провідаємо разом склад старого китайського чаю! Юньнань, чайний завод Цзингу Хто не знає китайської включіть субтитри.
Чайна церемонія в Китаї. Ведучий ляпнув кілька дурниць, але це не основне. Подивіться на самі способи заварювання чаю і послухайте, що каже китайський професор. Він дає відповідь на ці слова Латани:
І все ж таки вважаю, що це зовсім не складно. Розділено на прості дії, які й не відволікають, й не дають заскучати чи забути, що п'єш чай, як це буває, коли цілу чашку приготованого чаю вживаєш.
Процес приготування чаю не складніший, ніж приготування борщу. Але кінцевий результат у всіх буде різний
Нарешті роздав чай всім учасникам СП. Поспілкувався з хлопцями, обговорили плани на майбутнє. Приємні клопоти. Тепер можна спокійно насолоджуватися чаєм. Висловлюю свою вдячність особисто Віктору, Сергію, Ігору, Юрі і Саші. Дякую і Людмилі, яка не забуває сюди заходити і ставити цікаві питання. Дякую, друзі, що підтримуєте цю тему, берете участь у спільних закупках, цікавитеся китайським чаєм. Пийте чай, пізнавайте чай, насолоджуйтесь чаєм!