Кишенькові злодії

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Оля, 12 гру 2006.

  1. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    Якщо люди знають вже в лице тих злодіїв - то якої холєри на одній з зупинок не вийде з маршрутки пару хлопів, не витягне того злодія і не втовче йому пику?

    Хто зна чого хлопи так не зроблять!!! Напевно на нас надіються,мініатюрних дівчаток,вагою в 45 кг.

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Мова не про панянок,які тратять в Кінг Кросі 7 тисяч на шмаття(такі я думаю в маршрутках не їздять),а про справді роботяг,які їздять з роботи додому чи навпаки. Адже злодії "працюють" саме в години пік 8-10 ранку та 17-19 ввечері.

    ---------- Додано в 11:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:19 ----------

    До MARTINI: на мою думку з 2006 року ситуація суттєво змінилась в гіршу сторону.
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Звичайно шо змінилась, з того підрозділу, який спеціалізувався по щипачах залишилось всього кілька чоловік, які просто фізично не тягнуть об'єму роботи. І якшо ви не в курсі то шипача дуже тяжко взяти на гарячому, а те шо ви вкажете на нього пальцем не є доказом.
     
  3. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Я теж практично кожен день чую, що комусь щось витягнули в маршрутці.
    Та про що ви - ще, не дай Боже, їх поб"ють. Краще сидіти тихесенько і робити вигляд, що нічого не помічаєш - це ж не в тебе тягнуть (а про те, що лише не в той раз тягнуть в іншого, а наступним можеш бути саме ти - всі забувають)
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Коли мені намагались витягнути,я полав пуцьвіріньку пальці,а потім довів бригаді,що вони були неправі.
    А іншим можу порадити - пильнуйте кишені.
    Кишенькові - то не гопстопники.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    І який вихід? Виходить,що єдині,хто не боїться викрити злодіїв,це бабусі і дідусі пенсійного віку,а всі решта і надалі сидітимуть тихенько. Народ вже затурканий і заляканий став,діяти не хоче. Найбільше прибила ситуація,коли моїй подрузі витягли гаманець,а на зупинці жіночка підійшла і сказала:"о,я бачила як Вам гаманець витягли" і пішла геть.!!!????І міліція наша,як і місцева влада, така зайнята,що за півроку жодного разу навіть не спробувала якось повпливати на ситуацію в місті.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Простий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    От мене дратує така ситуація: стою в черзі на маршрутку, попереду стоїть якась пані, заходить в автобус і тус починається процедура діставання грошей з сумки, добуває гамана, поки знайшла підходящу купюру, пів автобуса мало можливість оцінити її фінансовий стан, в тому числі тих 2-3 щипачів. От вам і перша жертва. Невже не можна було в дома запхати в кишеню 2 грн і не відкривати цілу сумку в автобусі?
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    влада діє лише у випадку, якщо чиновник отримує катлєту. А так... який резон?

    На дворі 21 століття. Європа. Львів. І якщо сьогодні піднімається питання кишенькових злодіїв, то це просто сором, що таке совкове явище ще існує.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    +++
    Окрім того, вона ще й затримує людей, котрі у черзі за нею.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    Як я зрозуміла,людей більше турбує пані,яка довго порпається в сумці,ніж наявність злодіїв,які в цей час в тій же маршрутці вже стоять і за нею спостерігають...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ні, не так. Мова про те, що часто-густо люди своєю поведінкою самі підказують злодіям, що перед ними - ласий шматочок.
    З одного боку, треба боротися зі злодійством. З іншого боку, треба й самому вживати елементарних заходів мінімізації ризику бути пограбованим.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Gnjesinka, ви нічо не зрозуміли. Чи ви думаєте шо в Німеччині нема щипачів?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    Та звісно,що і самим треба вживати заходів. Якщо це я, і я маю змогу пропустити кілька маршруток,щоб сісти в порожню,або стою в маршрутці,обхопивши сумку поперед себе і ворожо поглядаючи на людей,які стоять поруч,та одразу починаю їх відштовхувати,якщо тільки відчуваю порушення мого особистого простору( бо мені думка інших байдужа,аби своє добро було ціле). Але ж є і заклопотані матері,які волочать 3 сумки,2 портфелі + 3 дитини...є і бабусі,які в силу своїх років не можуть бути постійно напоготові. Як тоді бути? Та й чи мусить бути маршрутка місцем для виживання???

    ---------- Додано в 14:26 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    Думаю є і не тільки в Німеччині( до речі,чому саме Німеччина???) Багато подорожую і жодного разу свідком такого шахрайства закордоном не була (можливо просто пощастило). В будь-якому випадку,якщо це присутнє і в інших країнах,може взагалі узаконимо чи як ви пропонуєте?
     
  14. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Нє, я пропоную дати мєнтам нормальну зарплату, перед тим почистивши їхні ряди від нероб, хабарників і бандитів. Але то не про нас.
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Колись,давніше,чимчикую я поблизу Галицького,там,біля входу.
    А попереду,в якогось паняґи,зо задньої кишені мало не вивалюється грубечий пулярис
    Я тихенько го" обминаю і кажу:
    - Вважайте,зараз паперівник випаде.
    На шо той,крізь зуби:
    - Не ваше діло,йдіт собі в своїй справі!
    А ти кажеш,жи міліція не працює...
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Нажаль не все. Зара є такі шо ти їм справу перепсуєш і без зубей ся лишиш. І мене ніц не дивує шо люди мовчать бо ІМХО ліпше лишитися без парусот гривень чим без зубей чи очей. Ставки не ті. Нікого не вбивають і не калічать.

    Я в такій ситуації просто подивився на чувака і спокійно сказав - "вийди з маршрутки". Шо він і зробив.
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Аякже... більше турбує пані... нащо там ті злодії?:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. PRAdo

    PRAdo New Member

    Насправді усе домовлено з міліціею.Кишенькові злодії плотять в міліцію раз в три місяці певну сумму грошей,у випадку якщо в міліції перевірка чи ще щось заважае ,то вони завчасно попереджають злодіїв не зявлятись.І чекають певного моменту.Зауважте що деколи їх часто можна побачити а бувае жодного немае)Найчастіше вони полюбляють їздити у святкові дні та під час концертів коли е великі натовпи людей.
     
  19. liyama

    liyama Well-Known Member

    треба ходити пішки або їздити на ровері велосипеді - знаю одного Приватного підприємця який щодня і зимою і літом крім випадків сильного ливню їде з сихова на стрійську велосипедом - відкриває свою справу і ставить велосипед перед входом. Корона з голови йому ся не впала , бо робить то кілька років.

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 21:51 ----------

    а ще понти понти - за понти люди і розплачуються , посвітити 5-м айфоном це ж так классно і модно :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. VAha

    VAha New Member

    Кишенькові крадіжки сучасність

    доррого дня сьгодні у моєї дівчини намагаися викрасти гаманець, але вона це побачиласяк кажуть" спіймала за пальці" ЩО ЇЙ МОЖНА РОБИТИ ДАЛЬШЕ.
     
а де твій аватар? :)