Кишенькові злодії

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Оля, 12 гру 2006.

  1. mxa

    mxa Well-Known Member

    Вже вдруге бачу як біля Стрийського ринку у жіночок намагаються щось поцупити. Перший раз це був профі. Я навіть не замітив як він підкрався до жіночки що стояла поряд, заліз до неї у кишеню але нічого не знайшов і одразу вийшов на зупинці. Сьогодні ж ситуація була гірше: трое здорових чоловіків років від 22 до 27, обступили жіночку і один з них намагався залізти до неї у сумочку. Не знаю що там трапилось, але видно одна з пасажирок яка це побачила якось їх прогнала чи то просто звернула увагу на це і вони одразу вийшли з маршрутки. Проходячи біля автобусу один з них сильно вдарив по склу навпроти жіночок.

    Мене дуже здивувало 2 речі:
    1. Жіночки після цього сиділи і либилися, ніхто навіть не підняв галасу
    2. Те що на справу вийшло троє здорових пацанів, і те що вони почували себе так ніби їм нічого не загрожує.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Не совсем по теме, но приезжая в Киев, заходя в метро держите деньги в чемодане. Был там в пятницу - остался без кошелька :ireful1:, при ближайшем рассмотрении увидел 5 человек "пасущих" толпу около метро, двух возле касс и ещё около 7 на платформе...
     
  3. Green belt

    Green belt Well-Known Member

    Знайомий недавно їздив в Київ і коли приїхав то був шокований чергою до каси, поки виходив з натовпу йому якась баба залізла в кишеню, а інша ззаду її страхувала:ireful1:. то він там такий крик підняв що всі розтупились і зробили щось схоже на коридор. добре що він нічого цінного у зовнішніх кишенях не носить. минулого разу як я їздила то такого не було, але це трохи давненько було. певне криза дається в знаки.

    У Львові також останнім часом нагле пожвавлення гопоти по маршрутках, тягнуть все що в чужих кишенях і сумках лежить. Мені також витягли мобільник, але я "попалила" злодіїв і чудом зуміла повернити телефон.
    порада всім, тримати телефон або в руці, або глибоко в сумці, чи у внутрішній кишені куртки. Бо після того прикрого випадку мені було досить важко сісти в переповнену маршрутку, стрес і відчуття незахищенності дуже портило настрій. Ось ти працюєш, стараєшся, заробляєш гроші, чи купуєш мобільний своєї мрії, а якесь ххх в тебе його забирає і "здає" його за якихось 300 -400 грн. (це в кращому випадку)
    я за те, щоб ламати пальці хлопчикам-молодчикам одразу і не відходячи від каси, на жаль в самої сили не вистачило :)
     
    Останнє редагування: 15 чер 2009
    • Подобається Подобається x 2
  4. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    прочитав всі за і проти конденсаторів. З досвіду скажу- в кишені незручно. Колись користувались в майстерні ними щоб відівчити відвідувачів-друзів хапати щось зі столу.
    Для кишень підкидаю ідею яку сам впроваджував: запальничка що лупить по пальцях коштує 20 грн. Виводите виходи за корпус і підпаюєтесь до картонки на якій приклеєні мідні дротики з кроком 1 см (почергово). Картонка розміром 6х6 см. Один вивід з запальнички іде по одній стороні і припаюється до дротиків через один, а другий вивід по іншій стороні, і дротики від нього через дирочки переходить на протилежну сторону (щоб не перетинались з попередніми). Працює все від трьох маленьких батарейок по 3 грн. Вистачає на місяць. Для добування з власної кишені носити складену вдвоє картонку в іншій кишені. Якщо щось не зрозуміло по виготовленню пристрою, питайте. Спробую сфоткати і виложити тут як виглядає в натурі
     
  5. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    колись в студентські часи насипала в кішені риболовних гачків, пару раз "ловилися" злодюги
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. victorys

    victorys позитивчик :)

    а ви про них не забували на початку коли за чимось руку в кишеню пхали? :)))
    Ідея цікава, шем такого не чула :crazy:
    Ану викладуйте, мені цікаво ;)
    (Може то гілку "очумелые ручки" відкрити?)
     
  7. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Вони "працюють" разом, більш того, міліционер який стоїть неподалік - їх "не бачить". Героїв немає. :dntknw:
     
  8. І.Павлович

    І.Павлович Well-Known Member

    Київ.Трамвай. Мужик піймав "на кишені" хлопця. Заломив йому руку за спину, вивів із трамвая а потім з хряском посунув його долоню до його ж таки шиї. У того обличчя побіліло, а мужик посадовив його під дерево і знову сів у трамвай. І місцеві бабульки накинулися! "Може йому, бідненькому, їсти нема чого, а ви з ним так!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. victorys

    victorys позитивчик :)

    :haha: :haha: :haha:
    бабульки завжди в тему :)))
     
  10. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Коли я їздила до репетитрів 95 маршруткою (років з 10 назад), вона була переповнена, і 2-3 таких хлопці з Виговського до центру встигли облапошити пів-маршрутки. Це помітив мужичок і закрив собою двері , маршрутка була "пижиком" де двері вручну відкривались. Злапали тих хлопців, відібрали в них все - хто впізнав забрав свій гаманець, перше хотіли їх бити але мужичок каже водію "вези в міліцію"! Водій пручався - типу в мене маршрут, час... Переконав його жмут спресованих пожмаканих купюр відібраних у хлопців і не розібраних пасажирами. Водій здався, поїхав на Мартовича. А міліція "брати" не особливо спішила, аж коли зголосилося 5 свідків підписувати протокол, тоді зарухались. Що було далі незнаю, бо спішила до репетитора.
     
  11. victorys

    victorys позитивчик :)

    І це похвально, бо так і треба з ними, то може б не крали так нахабно (хоча хто його знає...)
    Але часто люди навіть як помітять, то бояться щонебуть писнути...бояться помсти чи що. Та я і сама певне боялась би щось сказати якщо їх троє, бо потім вийдуть разом зі мною з маршрутки і вже "нікуди не дітись з підводної лодки" :))) А на міліцію в нас нема чого розраховувати...нажаль...
     
  12. NIK

    NIK Well-Known Member

    Такое часто бывает. Основные места: М. Вокзальна, М. Майдан Незалежності (№1 в цьому сумному рейтингу) та М. Хрещатик.
    Також, як і скрізь кишенькові злодії постійно працюють у переповненених маршрутках, по 2-3 чоловіка.:sad:
     
  13. NIK

    NIK Well-Known Member

    Років 10 тому мій дружбан після того як побачив намагання злодія поклав у карман відкриту небезпечну бритву. Ну і крові було, коли злодюжка замість гаманця різко потягнув бритву......
     
  14. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    Кишенькові злодії в маршрутках!!!!

    Дуже дивно,чому ніхто не піднімає тут цю тему. Ще з Нового року маю нагоду спостерігати та чути від знайомих людей,що постійно спостерігаються крадіжки в маршрутках по номерах 10,25,23 у місті Львові. Останнім часом чую від зовсім чужих людей про такі випадки майже щодня. Цікаво чому влада чи міліція не займається цим питанням,адже по словах людей злодії ті самі,люди,які їздять одними і тими ж маршрутками вже знають їх в лице. Цікавим є той факт,що під час концертів,футболів чи інших заходів міста кишенькові злодії зникають...а потім знову з'являються!!!!Більше того, від кількох пенсіонерів чула,що їм навіть погрожували,коли вони викривали злодіїв в маршрутці! Кому в нашому міісті вигідна така брудна справа і чому ніхто на це не реагує???????Доки це буде продовжуватись??????
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    бо їм то теж цікаво.
     
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    О, точно, злодії пасуться на тих маршрутах, бо бідні не ходять по кінг кросі. Ше не користуйтесь 40 маршрутом, бо він теж іде до кінг кросу.
     
  17. Gnjesinka

    Gnjesinka Member

    Але є люди,які їдуть тим 25 чи 10 кудись на Городоцьку на роботу,а не в Кінг Крос і о 9- 10 ранку.
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Я ще ніц не чула про злодюжок в тих маршрутках, періодично ними катаюся до Привокзальної чи до автовокзалу на Стрийській, тьху-тьху, наразі все добре.
    Далі. Якщо люди знають вже в лице тих злодіїв - то якої холєри на одній з зупинок не вийде з маршрутки пару хлопів, не витягне того злодія і не втовче йому пику? Скаржитися в міліцію він не піде, ніяких бандитів не приведе потім - знаєте в лице - візьміть ініціативу в свої руки.
     
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    тема відкрита і розкрита досить давно :)
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=21584
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Не думаю шоб шниряли по кишенях роботягам, але злодії зараз не законікі, а бєспрєдєльщікі, так шо все може бути. Одного разу в кінг кросі в одному з бутіків почистили панєнку, яка зайшла в примірочну, а сумку з баблом лишила в залі на лавці. Збідніла на 2000 евро, 7 чи 8000 грн, два мобільних по 5000 і ключі і документи від лексуса.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)