А я собі вбив правило, колись почув, що поєднання куріння і кави - дуже це велике навантаження на судини, краще це робити хоча би з півгодинним інтервалом. Зрештою, куріння, якщо вже з напоями, то краще з холодними.
Я с удовольствием парю даже в машине и при этом нету того самого отвратительного запаха табачного дыма,а пахнет моим любимым ароматизатором для вейпа https://cloudfall.com.ua/aromatizatory/ со вкусом персика! Жидкость беру всегда безникотиновую, думаю, это существенный плюс для моего здоровья.
Курю з 2004 року, за цей час зрозумів, поки внутрішнє я не захоче кинути, то нічого не допоможе. І просто пробував кинути і за допомогою таблеток. Навіть спортом зайнявся бо думав, що кину курити. Тепер курю і спортом займаюсь
О, і мені дуже цікаво! Поділіться, будь ласка, чи хтось дійсно кинув, без допомоги лікарів, таблеток і так далі, а просто. Подруга купить, лишає на три дні і знову( Хочу їй допомогти. Дякую
Я дійсно кинув перестав без допомоги лікарів, таблеток і так далі, а просто. Ділюся зі Стаж курця 30+ , останнім часом викурював 1,5-2 пачки червоних Прилук за добу. Не курю 4 роки 6 місяців 4 дні. Сниться...
Коли хотів знову затягнутись сигареткою - не звертав уваги. І не зробив за цей час ні однієї затяжки. Мотивація - прохання найкращого друга. Ніяких спорів, обіцянок і клятв. Було собі сказано "я перестаю курити на невизначений строк". Власне не "кидаю", а "перестаю" Найгірше було в період між 5 - 10 днем. Цього стану не передати. Тому я ось вже 4 роки 6 місяців і 8 днів тішу себе думкою, що при нагоді я собі зі смаком запахтолю якусь гарну цигарку. Але коли настане ця нагода - невідомо Зі свого досвіду: курити кинути ДУЖЕ тяжко, але можна. Треба тільки самому цього хотіти. А всякі мудрі книжки, тютюнові пластирі і електронні сигарети - може воно комусь допомагає, але я навіть не пробував, і про таке навіть не думав. Якщо бачу когось з кавою в одній руці і з сигаретою в другій - вбив би...
Я перестав і на досить тривалий час, коли переніс сильний грип і була ймовірність пневмонії, тоді обходився без всяких таблеток і пластирів, просто обстеження переконало, відновив куріння у менших дозах, коли поприймав інгаляції і повністю минула небезпека пневмонії.
Табак Польза и вред табака для организма человека, химический состав : Полезное действие табака связано с наличием в нём никотина, а также котинина — продукта метаболизма никотина. КАК УТВЕРЖДАЮТ УЧЁНЫЕ, ЭТИ ВЕЩЕСТВА ОКАЗЫВАЮТ ТАКОЕ ДЕЙСТВИЕ НА ОРГАНИЗМ: способны предотвратить рак, вызываемый канцерогенами табачного дыма; подавляют острое желание принять наркотик, чем могут помочь в борьбе с наркологической зависимостью; ниацин (никотиновая кислота) выводит некоторые виды наркотиков и ядов из клеток и тканей; обладает противовоспалительным действием; повышает внимание и скорость обработки информации у людей в пожилом возрасте; усиливают обмен веществ и уменьшают аппетит, тем самым борясь с избыточным весом; ослабляет действие алкоголя; улучшает перистальтику кишечника и стимулирует образование защитного слизистого слоя, чем полезен при язвенных болезнях; угнетает туберкулёзные бациллы, даже те, что стали устойчивыми перед антибиотиками; позитивно действуют на психику, избавляя от депрессии, стрессового состояния и нервного напряжения, так как стимулируют выработку гормона счастья; улучшают координацию, повышают скорость реакции, выносливость; стимулируют кровообращение, восстановление сосудов, что помогает ранам быстрее заживать, а также решать проблемы, связанные с кровообращением; снижают вероятность возникновения лицевого герпеса. Есть положительное действие табака и на беременных женщин. Вряд ли это можно было предположить, но как утверждают некоторые учёные, у курящих дам в положении снижается риск возникновения преэклампсии и эклампсии (судороги, схожие с эпилептическими), гипертонии, осложнённого токсикоза. Кроме этого, понижается вероятность фиброза матки, особенно у женщин с менопаузой, а также эндометриоза. Вред В то же время для человека табак очень вреден, так как помимо никотина, в нём содержаться другие вещества, пагубно влияющие на организм: канцерогены — вызывают всевозможные виды рака; ряд элементов из таблицы Менделеева (ртуть, свинец, железо и т. д.), а также нафталин, аммоний, метанол, что оседают на лёгких, забивая их; полоний — радиоактивный элемент, облучающий курильщика изнутри.
75% радіації, яку отримує людина впродовж свого життя - отримує його з калію, який є в її організмі. (звичайно ж, якщо людина не живе в Чорнобильській зоні, поряд з атомною станцією чи поряд з гранітним кар"єром))))))
Перестати палити тяжко, але можна. Перевірено. Можу поділитися досвідом. Стаж некурця з 14 року Зрештою, тоже можу розказати і про алкоголь.