Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    Отож.....:blush:
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    А я собі вбив правило, колись почув, що поєднання куріння і кави - дуже це велике навантаження на судини, краще це робити хоча би з півгодинним інтервалом. Зрештою, куріння, якщо вже з напоями, то краще з холодними.
     
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    кава з курятинкою...)))
     
  4. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

  5. UstinovaEkaterina

    UstinovaEkaterina миється в бані

    Чоловік кинув палити, сказав "Нодоїло вже". Вже 3 роки не палить
     
  6. Leopold

    Leopold Well-Known Member

    Палять сільраду, а люди курять.
     
  7. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Можливо в інтернеті знайдуться якісь поради чи рекомендована література.
     
  8. Povitrulka

    Povitrulka миється в бані

    Я считаю, что курить и парить- это принципиально разные занятия
     
  9. Povitrulka

    Povitrulka миється в бані

    Я с удовольствием парю даже в машине и при этом нету того самого отвратительного запаха табачного дыма,а пахнет моим любимым ароматизатором для вейпа https://cloudfall.com.ua/aromatizatory/ со вкусом персика! Жидкость беру всегда безникотиновую, думаю, это существенный плюс для моего здоровья. [​IMG]
     
  10. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Курю з 2004 року, за цей час зрозумів, поки внутрішнє я не захоче кинути, то нічого не допоможе. І просто пробував кинути і за допомогою таблеток. Навіть спортом зайнявся бо думав, що кину курити. Тепер курю і спортом займаюсь
     
  11. Kharkivyanka

    Kharkivyanka миється в бані

  12. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    О, і мені дуже цікаво! Поділіться, будь ласка, чи хтось дійсно кинув, без допомоги лікарів, таблеток і так далі, а просто. Подруга купить, лишає на три дні і знову( Хочу їй допомогти. Дякую
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я дійсно кинув перестав без допомоги лікарів, таблеток і так далі, а просто.
    Ділюся

    зі

    Стаж курця 30+ , останнім часом викурював 1,5-2 пачки червоних Прилук за добу.
    Не курю 4 роки 6 місяців 4 дні. Сниться... :cry:

    :)))
     
  14. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    Але як? що робили, коли хотіли знову затягнутись сигареткою?
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Коли хотів знову затягнутись сигареткою - не звертав уваги. І не зробив за цей час ні однієї затяжки.

    Мотивація - прохання найкращого друга. Ніяких спорів, обіцянок і клятв.
    Було собі сказано "я перестаю курити на невизначений строк". Власне не "кидаю", а "перестаю" ;)
    Найгірше було в період між 5 - 10 днем. Цього стану не передати.

    Тому я ось вже 4 роки 6 місяців і 8 днів тішу себе думкою, що при нагоді я собі зі смаком запахтолю якусь гарну цигарку. Але коли настане ця нагода - невідомо :)

    Зі свого досвіду: курити кинути ДУЖЕ тяжко, але можна. Треба тільки самому цього хотіти.
    А всякі мудрі книжки, тютюнові пластирі і електронні сигарети - може воно комусь допомагає, але я навіть не пробував, і про таке навіть не думав.

    Якщо бачу когось з кавою в одній руці і з сигаретою в другій - вбив би... :)))
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я перестав і на досить тривалий час, коли переніс сильний грип і була ймовірність пневмонії, тоді обходився без всяких таблеток і пластирів, просто обстеження переконало, відновив куріння у менших дозах, коли поприймав інгаляції і повністю минула небезпека пневмонії.
     
  17. IraTyz

    IraTyz миється в бані

    гг.... ви молодець! Дякую, буду "працювати" з подругою)
     
  18. Spahonyeni

    Spahonyeni Member

    Табак Польза и вред табака для организма человека, химический состав : Полезное действие табака связано с наличием в нём никотина, а также котинина — продукта метаболизма никотина. КАК УТВЕРЖДАЮТ УЧЁНЫЕ, ЭТИ ВЕЩЕСТВА ОКАЗЫВАЮТ ТАКОЕ ДЕЙСТВИЕ НА ОРГАНИЗМ: способны предотвратить рак, вызываемый канцерогенами табачного дыма; подавляют острое желание принять наркотик, чем могут помочь в борьбе с наркологической зависимостью; ниацин (никотиновая кислота) выводит некоторые виды наркотиков и ядов из клеток и тканей; обладает противовоспалительным действием; повышает внимание и скорость обработки информации у людей в пожилом возрасте; усиливают обмен веществ и уменьшают аппетит, тем самым борясь с избыточным весом; ослабляет действие алкоголя; улучшает перистальтику кишечника и стимулирует образование защитного слизистого слоя, чем полезен при язвенных болезнях; угнетает туберкулёзные бациллы, даже те, что стали устойчивыми перед антибиотиками; позитивно действуют на психику, избавляя от депрессии, стрессового состояния и нервного напряжения, так как стимулируют выработку гормона счастья; улучшают координацию, повышают скорость реакции, выносливость; стимулируют кровообращение, восстановление сосудов, что помогает ранам быстрее заживать, а также решать проблемы, связанные с кровообращением; снижают вероятность возникновения лицевого герпеса.
    Есть положительное действие табака и на беременных женщин. Вряд ли это можно было предположить, но как утверждают некоторые учёные, у курящих дам в положении снижается риск возникновения преэклампсии и эклампсии (судороги, схожие с эпилептическими), гипертонии, осложнённого токсикоза. Кроме этого, понижается вероятность фиброза матки, особенно у женщин с менопаузой, а также эндометриоза. Вред В то же время для человека табак очень вреден, так как помимо никотина, в нём содержаться другие вещества, пагубно влияющие на организм: канцерогены — вызывают всевозможные виды рака; ряд элементов из таблицы Менделеева (ртуть, свинец, железо и т. д.), а также нафталин, аммоний, метанол, что оседают на лёгких, забивая их; полоний — радиоактивный элемент, облучающий курильщика изнутри.
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    75% радіації, яку отримує людина впродовж свого життя - отримує його з калію, який є в її організмі. (звичайно ж, якщо людина не живе в Чорнобильській зоні, поряд з атомною станцією чи поряд з гранітним кар"єром))))))
     
  20. Caricatore

    Caricatore Well-Known Member

    Перестати палити тяжко, але можна. Перевірено.
    Можу поділитися досвідом. Стаж некурця з 14 року

    Зрештою, тоже можу розказати і про алкоголь.
     
а де твій аватар? :)