Кинути палити

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Danilo, 12 гру 2006.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А я знаю кілька випадків із життя, коли кидали і не починали знову
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. iso

    iso Well-Known Member

    Якщо стосовно пити і курити, і справді бувають винятки;)
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Мій тато в 40 років кинув палити і 45 років не палив,я в 42 роки кинув палити і вже 5 років не палю і починати не збираюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. SvetlanaSt

    SvetlanaSt Member

    Мій чоловік курив 13 років, потім кинув без проблем.
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Пригадав улюблене висловлювання мого колишнього наставника (пив, курив, щоранку пробігав крос, грав у футбол): "Ті, хто курить і п'є - щасливі люди. Вони мають шанс отримати задоволення якщо кинуть курити чи пити". :)
     
  6. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Анекдот в тему:

    Приходит еврей в синагогу.
    — Ребе! Дай мне совет! Живу я с четырьмя детьми, с женой, с тещей, повернуться негде…
    Как дальше жить?
    Ребе спокойно говорит:
    — Купи козу.
    Совет раввина — закон, еврей пошел и таки купил козу.

    Проходит некоторое время. Он опять приходит к раввину.
    — Ребе, что ты наделал?! В комнатке у меня сумасшедший дом: дети на голове ходят, теща старая, больная, да тут еще и коза стоит — почти всю комнату занимает, блеет… Что делать, ребе?

    — Продай козу.
    — Ребе, я не понимаю: то «купи козу», то «продай козу...».
    — Слушай меня: немедленно продай козу.
    Проходит еще некоторое время. Этот же еврей опять приходит к раввину.
    — Дорогой ребе! Как я тебе благодарен! А я ведь даже не подозревал, что я такой счастливый человек!…
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Я б інакше сказав.. Які колись ми були щасливі, що не знали, як бідно живемо. Так і ті, хто не курить і не п"є щасливі, бо навіть не уявляють, якого задоволення позбавлені:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. ArturZubastik

    ArturZubastik New Member

    є багато різних методик окрім Аллена Карра. Однією книгою вдається кинути палити небагатьом. Більше варіантів кинути курити можна знайти тут Бросаем.Online: Мы поможем бросить курить! Там описано детально про нікотинозаміняючу терапію, метод шичко, народні методи і так далі.
     
  9. oleksiyshutko

    oleksiyshutko New Member

    Я кинув палити звичайні цигарки, перейшов на електронні, беру заправки без нікотину... Не знаю ,чи взагалі кину ту дурну звичку, проте без цигарок як таких вже 5 місяців))) Тепер думаю, як би то взагалі позбавитись від "куріння", можливо просто ще психологічно не налаштував себе... сподіваюсь ,що скоро і електронку залишу покриватись пилюкою дес ьна поличці)
     
  10. Я також дуже палила, перепробувала все і читала книги спеціальні, і пігулки пила,і цукерки їла, не хватало сили волі щоб позбутися цієї звички. Мені допомогли спеціалізовані люди Скорая наркологическая помощь Киев — Срочная наркологическая помощь на дому. Работаем круглосуточно. Клініка знаходиться в Києві
     
  11. NataliaDemchenko

    NataliaDemchenko миється в бані

    Книга действительно очень интересная и объясняет многие вещи по какой причине мы курим. Но мне удалось бросить курить никотиновые сигареты, когда я перешла на электронные. Выбираю для себя только самые вкусные мятные жидкости, здесь: Мятные жидкости | Купить мятные жидкости для электронных сигарет (для вейпинга), цены в Киеве и Украине , и курю в удовольствие, без вреда для здоровья. При этом полностью удовлетворяя свою потребность пускать дым.
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Взагалі то через загрозу виникнення пневмонії після важкої форми грипу і я довгий час не курив, після вагомого покращення і минування небезпеки закурив,хоч дуже рідко.
     
  13. GarnaGanna

    GarnaGanna миється в бані

    У мене пара знайомих кинули палити випадково шляхом "клин клином" (вони між собою не знайомі). Кожен викурив по 1,5-2 пачки за день через тяжкі умови, і після цього "відвернуло". Це, звісно, не порада, але так буває.
     
  14. Galirtovska

    Galirtovska миється в бані

    коли здоров*я дає сбої, тоді вже починаєш шевелити мозком, таке сама пройшла, але ще повністю не покинула))
     
  15. Orestov

    Orestov миється в бані

    А я на вейп перейшов. Чому б і ні? Це стало популярним, і з кожним днем вейперів стає все більше, а тому можна сміливо рухатися в цьому напрямку. Я до речі повністю кинув палити цигарки, в сенсі тютюнові. Подобається те, що можна придбати різні варіанти заправок Електронні сигарети: купити у Львові, ціни на вейп — «Димок» і парити те що більше подобатися, а ось зі звичайними сигаретами все набагато складніше, там лише їдкий дим))
     
  16. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А я вже 38 років як не палю. І жодного разу за цей період не тягнуло. Секрет розкрию тільки за великі гроші)))
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Жадіна-гавядіна!!!:tongue:
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    а шо - є необхідність кинути палити?
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    З одного боку - хотілося б........
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кидати курити тре, це однозначно.

    Я кинув чотири роки тому. От тільки ще досі часто сниться, що курю :)
    А як згадаю сигарету і горнятко кави вранці - аж слабну :)
     
а де твій аватар? :)