Київ - Канів

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем hrim, 4 лип 2016.

  1. hrim

    hrim Well-Known Member

    Автобус з АС Видубичі, квиток 87грн, дитячий – теж 87 грн, час в дорозі 2,5 год. Топоніміка дорогою: Чапаєвка ( :) все ще), Українка, тисячолітнє Трипілля, давньоруське Халеп’я (Горішні Плавні нехай підбадьоряться :), Райок…
    Трипільська ТЕС завантажена вугіллям, аж на дорогу пересипається, поле біля Стайок засіяне неймовірного медового запаху фіолетового цвіту рослиною (питав у жінок, не знали що то за пахуча рослина). Лишилося сильне бажання знати, що ж то так пахне.
    Сходи від Дніпра до могили Тараса. Постійно звучить бандура. Всі сотні сходинок чекав побачити виконавця, виявилося, що звук був з динаміків. Чудове рішення.
    Вершина, могила, квіти.
    "Свою Україну любіть,
    Любіть її … Во время люте,
    В останню тяжкую минуту
    За неї Господа моліть".

    Музей Шевченка, як несподівано виявилося, працює до 16:00 год. Ми запізнились на 15хв. Екскурсоводи дозволили швидко зайти. Спитав як було вибране саме це місце для могили. Сказали, що вибрав брат Тараса, тут йому дозволили.
    Неподалік могили Тараса памятний знак Олексі Гірнику. Подвиг, гріх…
    В підніжжі гори – копія козацького храму відкрита до 200-ліття народження Тараса Шевченка. Церкву освятили представники чотирьох українських конфесій УПЦ КП, УПЦ (МП), УАПЦ та УГКЦ.
    Над Дніпром - Шевченкова алея – камяні скульптури.
    Останній раз я був у Каневі 25 років тому. Наступного разу треба приїжджати швидше.
     
    Останнє редагування: 5 лип 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. torso

    torso Member

    Ми теж побували в Каневі цього року. Красиве місто. Особливий інтерес викликала Чернеча гора. З неї відкриваються прекрасні краєвиди.
    Нам же пощастило більше ознайомитися з експозиціями Літературно-меморіального музею.
    Презентую невеличкий фотозвіт =) можливо комусь буде цікаво. fVlHONp7MHQ.jpg GHPqIDKaJIU.jpg H7UDr4CfnR8.jpg qnmwlhOvGlI.jpg rIwrrUQ-Mik.jpg VPxHkNK7upY.jpg WPZ_vqSjk90.jpg -4USQ4428Bg.jpg JmjZ8UBEiJ0.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Kotigoroshko

    Kotigoroshko Member

    Дякую за змістовний пост і прекрасні фото. Теж їздили в Канів відпочивати, сподобалося. Щоправда, 2,5 години в маршрутці дитина не витримала б, тому замовляли таксі (дякую таксисту, шо нормально їхав, бо під Каневом дороги взагалі розбиті). Гарне містечко, але було б круто, аби з Києва курсував водний транспорт, як раніше. Рекомендую відвідати Канів усім!
     
  4. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    Я би з Каніва зовсім не виїжджала, мене також до нестями захоплює та чарівна атмосфера.
     
а де твій аватар? :)