Карта поляка

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Авто дубіфікат, 7 лип 2008.

  1. Witalij Gl

    Witalij Gl Member

    Все знайшов, все зробив.
     
  2. Andrianbanach

    Andrianbanach New Member

    Доброго дня! був на розмові з консулом.....враження не з приємних!!! всіх у черзі по 2 -3 рази відправляють так би мовити документи переробляти!!! жаш....
    Спиравля на бабцю, вона в мене полька! є старе свідоцтво батька СССР! де це зазначено. Пану консулу виявилось цього за мало!
    по рівнь польської В1.
    Одним словом послав мене ..... за документати у РАГС!!! витяг з свідоцтва про шлюб бабці з дідом тобто зміна прізвища, далі витяг з свідоцтво батька, я ще навсякий випадок зробив нове свідоство про народження своє! ще за бажав фото книги де зазначено що моя бабця полька !!!!!! а вона з Житомира!!!! КАРОЧЕ.........
    Висновок дають тим хто польску знає як рідну!!!
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ого!
     
  4. mbereg

    mbereg Member

    Доброго дня!
    Хочу запитати тих хто здавав на карту останіми місяцями у Львові -
    реально дозвонитися і записатися? чи немає місць?
    скільки часу було між записом і співбесідою?
    скільки приблизно тривала співбесіда?
    що питали?

    По документам в мене все добре, в свідоцтві про народження - мама полька, мову знаю, з історією правда трохи напряжно... Чи варто з тим починатися?
     
  5. mbereg

    mbereg Member

    ніхто не здавав?(((
     
  6. Andrianbanach

    Andrianbanach New Member

    Здавай 15 січня! Все добре!!! Дуже приємна і мила бесіда!! Записатись реально, я 2 дні звонив і дозвонився, тупо наберав без перестану по 1-2 годині.
    Якщо знаєте мову то отримаєте карту!
    Коли я був на співбесіді то записували на травень, зараз думаю липень серпень.
    Часу було : перший раз 6 місяців, 2 раз - 2 місяці.
    Варто в память своїх предків.
    Гадаю вас забракую так як і мене і більшість перший раз. В консульстві просять витягі з свідоцтва і інших документів.
    Чим більше буде док. тим більше шанс.
     
  7. Andrianbanach

    Andrianbanach New Member

    Якщо
    Ви неправі, читайте уважо Ustawę o karcę polaka!!!!!!
     
  8. yuriykachak

    yuriykachak New Member

    Доброго ранку, шановні. Маю запитання до Вас: в українському паспорті моєї бабусі записано наступне місце народження - с. Терепча, Санапський р-н, Польща. Наскільки реально на такій основі отримати карту поляка?
     
  9. yuriykachak

    yuriykachak New Member

  10. yuriykachak

    yuriykachak New Member

    тут хто-небудь взагалі буває?:cry:
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Бабиного зятя троюрідна невістка ...
    Цікаво - люди що так усердно стараються дістати цю карту чують себе поляками?
    А якби Польща була таке як Україна , а Україна така як Польща (економічно і політично) , то теж би так багато бажаючих було з українського боку?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хіба ви не знаєте як то сі робе?
     
  13. yuriykachak

    yuriykachak New Member

    І на тому спасибі. Тепер хоча б відомо те, що хтось тут таки буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. mbereg

    mbereg Member

    добре знаю, цікава була ситуація що зараз там робиця, а заодно і зрозумів що форум тут єлє дихає))
     
  15. Spiker

    Spiker New Member

    Доброго дня чи є якась інформація стосовно поправок до карти поляка (фінансова допомога в розмірі 5400 євро на кожного члена сімї при виїзді в польщу на пмж , після року проживання автоматичне отримання громадянства, курси польскої .) чи їх уже затвердили ? і коли вони вступають в дію.
     
  16. Spiker

    Spiker New Member

    Чи є якась інформація стосовно поправок до карти поляка (фінансова допомога в розмірі 5400 євро на кожного члена сімї при виїзді в польщу на пмж , після року проживання автоматичне отримання громадянства, курси польскої .) чи їх уже затвердили ? і коли вони вступають в дію.
     
  17. Witalij Gl

    Witalij Gl Member

    Зміни до закону у питанні фінансової допомоги вступають в дію з 1-го січня 2017 року.
     
  18. IvanKoN

    IvanKoN New Member

    До 18 можна оформити без співбесіди для дитини. Далі - тільки самому. Співчуваю)
    Тут детально описано: Карта Поляка для детей до 18 лет: как получить, документы, заполнение
     
  19. IvanKoN

    IvanKoN New Member

    Не з 1 вересня часом?
     
  20. Witalij Gl

    Witalij Gl Member

    Ви читати вмієте? Зміни до закону вступають в дію з 2-го вересня. А зміни щодо фінансової допомоги та те що воєвода теж буде мати право приймати документи на Карту Поляка - з 1-го січня 2017 року.
     
а де твій аватар? :)