Пропозиція Карта львівських ІТ компаній з відкритими вакансіями

Тема у розділі 'Робота', створена користувачем Senseye, 14 сер 2018.

  1. Senseye

    Senseye Member

    Дуже зручна карта для пошуку вакансій поблизу, є можливість шукати по наявності відгуків у компанії, або ж виключити компанію з пошуку

    (Оновлюю дані на карті раз в тиждень)

    Ось перша версія карти
     
  2. Senseye

    Senseye Member

  3. Senseye

    Senseye Member

    Я цю тему дивлюсь і з радістю відповім на питання які будуть та поки найактивніше обговорення на DOU
     
  4. Senseye

    Senseye Member

  5. Senseye

    Senseye Member

    Кожен тиждень покращую проект, читаю відгуки і додаю нове, так при зміні міста на карті також змінюю локацію на вибране місто
     
  6. Loveland

    Loveland New Member

    Для доньки - фрiланс-робота, для мене вибiр навчального плану майже на пiв року, скоро сподiваюсь на працевлаштування по рекомендацiям рекрутерiв, що надихнули на майбутню зайнятiсть, з мiстами теж проблем немає, хоча для мене вибiр стане в бiк вiддаленої занятостi. Так що кому треба мiсцевi вакансiї, работа it львов чекає на вас.
     
  7. Darya Perez

    Darya Perez Member

    Дуже зручний сайт для пошуку різноманітних відгуків про роботу в компаніях Обозреватель отзывы о работе в компании Обозреватель зарплаты « Внутри. Отзывы о работодателях, сама користуюсь ним при пошуку роботи, а також пишу правдиві відгуки (зараз знайшла работу саме завдяки цьому ресурсу, і зовсім не шкодую - все дзеркально чисто та правдиво).
     
а де твій аватар? :)