Карпатське рандеву

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Коммунарец, 11 лис 2019.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Замкова гора
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Розкажіть, будь ласка, про цю святу воду.
    Звідки її возять?
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Любінь Великий

    [​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ну тож неиз крану хлоровану...
    В кременці з джерела св. АННИ, в Почаїв зі скіта возять і розливають в пляшки пет, в Хрещатинськом є своє джерело святої води і там її бутулюють.
    Це в скіту свято духовному під Почаєвом
    [​IMG]
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хм... а таке?
    [​IMG]
    По малюнку) Врата...
    [​IMG] [​IMG]
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Нарешті зібрався і докінчив з останньою подорожжю до Карпат.

    В кінці, правда, планував попасти до Почаїва через Золочів, Броди, Підкамінь, купу монастирів.

    [​IMG]
    В селищі Підкамінь мене ще цікавив "Чортів камень"- теж, якась скеля із землі, що вилізла. З гори у Почаєві мабуть, його було видно.
    [​IMG]
    Не вийшло по деяким обставинам, то на електричку не встигав, то морози насувалися з хуртовиною... Але то й добре. Бог не навантажіть непосильною ношею, а нерозумний завжди знайде собі мороку)
    Колись і там побуваю).
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А я колись на той камінь нагору забирався. Десь в сестри мають бути фотки :scratch_one-s_head:
    А в Підкамені жили мої вуйко Іван і його дружина цьоця Оля.

    Вуйко Іван був бандерівцем, пройшов табори, дожив до Незалежності. А цьоця Оля також пройшла табори, як родичка націоналіста.

    Цьоця Оля - моя хресна. Їх обидвох вже нема...

    О, також і Муха Іван і Ольга повернулися на другий бік...
    А @Slav бере і каже - закрити форум.
     
  8. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я навпаки просив, щоб форум не закривали. Я не можу собі уявити як фейсбук може замінити наш форум.

    Це напевно тільки всезагальне отупіння призвело до того, що люди втікають з форуму на фейсбук.
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А хыба про закриття ЛФ десь була розмова?


    Фейсбук у вигляді груп / загальнодоступних і закритих / це теж свого роду форуми. Навіть в якійсь мірі ФБ дає більше можливостей і простору.

    А форум - це як вінілова платівка.
    Вже в павутині можна знайти будь-яку музику, в найкращій якості, але поставити на вертушку вініл, побачити вживу, як він обертається і почути "пісочок" - це щось з чимось.

    Так і форум - тут тепло, його можна полистати, і все щось і когось нагадує

    Я недавно десь згадував "Хтось комусь колись сказав: На форумі треба жити"
    Н-да... Віктор повернувся на інший бік...
    А ви берете і кажете...
     
    Останнє редагування: 29 гру 2019
  10. Slav

    Slav Well-Known Member

    А що ж означали ці ваші слова (див. нижче) в одному з попередніх дописів цієї теми?
     
    Останнє редагування: 30 гру 2019
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    За кадром залишилося дещо...
    Може декому самому цікаво блукати по стежках і розгадувати таємниці, тому ті можуть відпочити.
    [​IMG]
    На горі в Гошеві стоїть монастирь братів василіян.
    На гору можна забратися декількома доріжками.
    Головна - 1>2. Але то трішки крута дорога, особливо взимку.
    Стежка 1>6>5 від кафе 1 дійти то хрестної доріжки 6 і до входу в монастир 6
    Хрестна доріжка 4>5
    Чорний Схід 2>3 крута лісова дорога, по якій можна дійти до жіночого монастиря.
    Вихід на зупинку 1, 3>7 шосе на Долину та Вигоду
     
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Отримав сьогодні звіт від інтернету, чи хтозна від кого про мої походеньки в 2019 році.
    От, ..., слідкують, не сховаєшся(( Не всюди, де був, але не все і плказали може.
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]

    Цікаво, звісно... Але ж і насторожує.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чому ж це Вас насторожує?
    Ви як ніхто інший повинні знати, що все під невсипним контролем ;)
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Українка кілька років чекала, щоб станцювати на найвисокогірнішому озері України - заворожуючі фото
    Кілька років тому в Олі виникла ідея покататися на замерзлому гірському озері. Дівчина часто ходить в гори, навіть одна. І ось виник задум поєднати два захоплення – гори і ковзани. Відтак ця пристрасть втілилася на світлинах – тендітна дівчина у білій сукні, на ковзанах, на крижаному озері в обіймах гір, а червона стрічка для художньої гімнастики підсилює динаміку, створює акцент, контраст.
    [​IMG][​IMG]
     
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Аж страшно дивитись...уявляю, що там за холодрига на тому льоду. Героїчне дівча..
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Коли люди боялись фотоапарата: як на Закарпатті працювала перша фотографка Амалія Кожмінова

    Перша жінка, котра фотографувала Карпати. Амалія Кожмінова, чеська вчителька, популяризаторка народної вишивки та ремесел приїхала на Закарпаття у 1919 році.

    Вона фотографувала весілля та свята, людей біля церков та у їхніх помешканнях, показувала як українки вишивають, заколисують дітей, прядуть конопляні нитки, як мелять зерно. Кожмінова об’їздила та обходила віддалені райони й гірські села вивчала культуру закарпатських гуцулів, бойків та лемків.

    Її фото скарби ми віднайшли у чеських архівах! 35 унікальних світлин у матеріалі.

    IMG_20220616_182429.jpg
     
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивно, що досі схожі весілля на Гуцульщині на це фото - я свідок) Я бачила, що отак (без шкір, правда) йшли нарядні люди(чоловіки в білих сорочках і шляпах) по дорозі до церкви, пішки, з музиками, скрипками, навіть барабан великий несли. Жінки в красивих платтях, на каблуках...не знаю чи далеко їм було йти, але треба пішки.
    Далеко чути було музики, люди виходили подивитись.
    І ми теж стояли, роззявили рота)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    у рота там нічого не залетіло? )))
     
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У нас до церкви проводжали молодих під "прощание славянки"(
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)