Карпати: Ворохта, Буковель, Яремче

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем kolesaedut, 1 жов 2018.

  1. kolesaedut

    kolesaedut Member

    Всім привіт! Ми продовжуємо відкривати для себе Карпати і хочеться поділитися тим, що вже знаємо.

    Їхали цього літа потягом Київ-Ворохта, з велосипедами. У Ворохті уже були - там дууже красиво - кожного разу вражає старий віадук, є смачний ресторан, хто ще не піднімався на Говерлу, або полюбляє рафтинг - вам сюди! Стенди з екскурсіями прямо на виході з жд вокзалу - вибирай що хочеш!

    В минулому році зупинялись у гостинному дворі Скита - дуже сподобалось - у них і територія з мангалами і номера чисті, можна замовити обіди (не ресторанні, але добре, що вони є), дітям є де побавитись у дворі, можна прямо у господарів замовляти рафтинг, є чан і малий теніс (на випадок дощу).

    На велосипедах зручно їхати Ворохта-Яремче і Буковель-Яремче - там в основному спуски і є можливість милуватися краєвидами, сильно не крутити педалі))

    До Буковеля трохи на гору, але озеро Молодості і працюючи підйомники - це те, заради чого варто їхати влітку в Буковель! За простий номер у Готелі Буковель влітку ми заплатили до 1000 грн. Вхід на озеро молодості - 70 грн за день, спа з декількома саунами і теплим басейном біля 500 грн за 3 години. Є ще зіплайн, дискотеки, багато ресотранів...

    Від Буковелі до Яремче їхати одне задоволення - постійно вниз і краса навколо. На в'їзді в Яремче - вхід на стежку Довбуша - 20 грн. Цікавий підйом горною стежкою, скелі не великі, але самою стежкою йти прикольно.

    В Яремче гарний водопад Пробій - найкрасивіший, з тих що я бачила в Карпатах. Але там багато туристів, тож бажано приходити рано вранці поки немає людей і чутно лише гул води. Біля водопаду великий сувенірний ринок - можна вибрати мабуть все, що завгодно із Карпатських сувенірів!

    В Яремче ми сіли в потяг назад до Києва.Такий маршрут доволі зручний - три локації, купа цікавих місць - віддаленістю 20-30 км одне від одного. Можна їхати як на вихідні, так і на цілу відпустку! Буду рада, якщо хтось скористається і з'їздить - пишіть в коментарях. Може я про щось забула напитати - то питайте!

    Поділіться, будь ласка, і своїм досвідом: куди ще можна поїхати? Де вам сподобалось? Бо тільки літо закінчилось, а я вже починаю планувати наступне ,а більшість хороших місць дізналися якраз від таких же мандрівників!
     
  2. kolesaedut

    kolesaedut Member

    ще додам відео з нашої подорожі - там є все, що я написала - може комусь буде цікаво

    View: https://youtu.be/viYzhJsPMRM
     
  3. kolesaedut

    kolesaedut Member

    І ще - позаминулого літа ми їздили на озеро Синевир, водоспад Гук і заповідник бурого ведмедя. Відео з тієї подорожі немає, але вона була також дуже цікава!

    Поїзд прибуває на станцію Воловець. Звідти можна замовити екскурсію, або таксі до озера Синевир. Краще екскурсію - бо по дорозі завезуть ще на водоспад Гук - там красивий ліс і водоспад теж красивий, також на Лінію Арпада - бункери, що залишились з воєнних часів, у заповідник бурого ведмедя - тут мене взагалі вразило!

    Вхід у заповідник коштує символічних грошей (уже не пам"ятаю, але на той момент щось біля 20-30 грн мабуть) але заповідник приємний - територія є у ведмедів і вони прямо так близько до стежки де йдуть туристи, що чути їх дихання і як вони чухаються своїми кігтиками)) дуже зворушливо! ведмедів шкода - вони на реабілітації після поганого поводження в цирках і зоопарках, але приємно, що зараз з ними добре поводяться.

    Завершення екскурсії - озеро Синевир. До нього ще треба дійти на гору по цивілізованій стежці через ліс. Подекуди зустрічаються столи з лавками - можна відпочити і перекусити - дуже зручно! По дорозі зустрічається струмок і взагалі дуже красиво! Озеро величезне! Біля нього і ресторани і сувеніри продають. Романтично гуляти навколо озера - там можна провести півдня з великим задоволенням!

    Внизу, коли уже спустились від озера, є ряд колиб - там смачно і приємно відпочити.

    Не зручно, що в цій місцевості дуже рідко ходять автобуси, а в деяких місцях взагалі не ходять. Тому краще подзвонити туди, де забронювали житло і дізнатись номер телефону місцевих - з ким можна домовитись щоб вас забрали з вокзалу і повозили по цих місцях. Ми платили по 250 грн за людину - але то було у 2016 - зараз напевно дорожче. Їхали на мерседесі спринтер 7 людей.

    Назад, на наступний день, йшли пішки від нашого готелю до Міжгір'я - 18 км по гірським хребтам. Кажуть, що в лісах є рисі, тому було трохи страшнувато, але дуже красиво. Горами насолодились за ці 18 км шляху - на цілий рік вперед! А з Міжгір'я сіли на рейсовий автобус до Воловця.

    Ось такий маршрут! Мені дуже сподобався, але це на 2-3 дні відпочинку. Більше поки що місць у Карпатах не знаю - пишіть, будь ласка, що любите ви
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Буковель Bukovel


    Друзі! До офіційного старту сезону залишилось 2 дні! Слідкуйте за ситуацією на схилах on-line. Вже скоро будемо катати! ⛷

    А у четвер, 29 листопада, ми розіграємо одноденний скі-пас!

    Щоб взяти участь у конкурсі та отримати можливість виграти приз, лайкніть цей пост, поширте його на свою сторінку (репост має бути публічним) та в коментарях до цієї публікації розмістіть скріншот поширення даного посту з хештегом #likebukovel.
    Під призом мається на увазі одноденний скіпас, який можна буде використати у сезоні 2018-2019. Приз є іменним. Він не передається іншим людям та не конвертується у грошовому еквіваленті.

    Бажаємо успіху!


    View: https://www.facebook.com/bukovel/videos/266900670840063/
     
а де твій аватар? :)