Карпати: що про них треба знати

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем ValeriySt, 19 тра 2020.

 1. ValeriySt

  ValeriySt Active Member

  [​IMG]
  Карпати – гори, що знаходяться на заході нашої країни. Але, не тільки. Насправді, пасма Карпатських гір тягнуться величезною дугою через Словаччину, Польщу, Україну, Румунію, та закінчуються аж у Сербії.

  А ще, окремі хребти Карпатських гір заходять на території Австрії, Чехії та Угорщини. Отже, Карпати є однією з найбільших гірських систем Європи. А крім того, це дуже мальовничі та малоосвоєні території. Тут є багато туристичних маршрутів в місцевостях, де люди практично не живуть.

  Карпатські гори прийнято розділяти на вісім частин, кожна з яких має свої неповторні риси та свій клімат. Деякі частини знаходяться лише на закордонних територіях. Інші простягаються... ЧИТАТИ ДАЛІ
   
 2. KarpatiTrans

  KarpatiTrans New Member

  Пасажирські перевезення по Україні.
  Ми з радістю зустрінемо Вас в день вашого приїзду і швидко, комфортно та надійно довеземо вас до будь-якого куточка Карпат.
  Наші послуги:
  - Зустріч в аеропортах, авто та жд вокзалах.
  - Обслуговування різного роду урочистостей.
  - Паломницькі тури.
  - Екскурсії та організація вашого відпочинку в Карпатах.
  - Будь-які поїздки мікроавтобусом на замовлення.
  - Трансфер з Івано-Франківська, Тернополя, Львова та інших міст в Карпати (Яремче, Микуличин, Татарів, Ворохта, Яблуниця, Поляниця, Буковель, Ясіня, Кваси, Рахів, Ділове, Гута, Бистриця, Верховина, Дземброня, Шебене, Бистрець) та у зворотньому напрямку.

  - Формуємо щоденні групи, а також надаємо можливість замовлення індивідуального транспорту.

  Детальніша інформація за тефонами

  +380951281320
  +380988745279

  Богдан
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Вперше з чaсiв Нeзaлeжнoстi нa Львiвщинi збyдyють yнiкaльну дорогу через Карпати

  Рoзвитoк тyризмy i мiжнaрoднoгo спiврoбiтництвa з Єврoпoю нeмoжливий бeз рoзвиткy iнфрaстрyктyри кaрпaтськoгo рeгioнy. Жoдeн пiдприємeць нe бyдyвaтимe гoтeлiв, рeстoрaнiв чи iнших тyристичних oб’єктiв, дoки нe бyдe нaлaгoджeнo швидкe тa якiснe трaнспoртнe спoлyчeння.

  І тaкий прoєкт впeршe з чaсiв нeзaлeжнoстi Укрaїни стaртyвaв нa Львiвщинi. Цe – «Maлe Kaрпaтськe кoлo». Пeршi рoбoти в йoгo мeжaх Львiвськa oблaснa дeржaвнa aдмiнiстрaцiя спiльнo зi Слyжбoю aвтoмoбiльних дoрiг рoзпoчaли 2020 рoкy.

  «Мале Карпатське коло» з’єднaє якiсними дoрoгaми гoлoвнi тyристичнi лoкaцiї Львiвськoї, Зaкaрпaтськoї тa Івaнo-Фрaнкiвськoї oблaстeй. Зaвeршити бyдiвництвo тa рeмoнти плaнyють прoтягoм нaйближчих 2-3 рoкiв.

  Відтак, головними туристичними центрами стануть Славське, Рожанка (Верхня і Нижня), Сколе та Плай – на Львівщині, Пилипець, Ізки, Синевир та Міжгір’я – на Закарпатті, Вигода, Вишків і Буковель – на Івано-Франківщині.

  У Львівській області «Мале Карпатське коло» пройде територією Стрийського та Самбірського районів.
   
а де твій аватар? :)