Карма (Репутація)

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 5 лют 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Репутація

    Ну, власне, у нас і написано "Змінити карму", а не додати чи відняти.

    І визначення Маттілайнена якраз дуже влучно характеризує дану форумну фішку.
     
  2. Відповідь: Репутація

    "...по которому в соответствии с суммой добрых и злых деяний живому существу предопределяется судьба в последующих перевоплощениях." -

    интересно, что это за перевоплощения такие. :)

    (c) В.С.Высоцкий
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    У мене прохання до всіх, хто надумається мене колись "ощасливити": не давайте мені ніяких репутацій, я її теж нікому не роздаватиму. Так буде, гадаю, краще. :) :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Відповідь: Репутація

    Это будет сложно.
     
  5. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Дякую, але так само Ви її можете відняти, правда? Тож зробіть мені таку ласкавість. Буду вдячна ще більше. А то виходить, що я її випрошую, що ж є дещо принизливим.
     
  6. Відповідь: Репутація

    Это Вы кому? :) Я Вам сегодня ничего не "додавал", так что ничего и не "выходит"... Да и как у меня выпросишь что-то... Снега зимой не продам ;)
     
  7. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Та так, постріл у повітря.:) А за відгук дякую. І сніг економити теж треба, особливо цієї зими.;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    у нас слово "карма" сімейне. чисто жартівливе :) Ніхто часто зі сторони не розуміє про що ми зчоловіком говоримо, але в нас це слово не має такого значення, яке повинне мати. Наприклад, якщо їдеш за кермом і пропустиш на переході пішоходів, то мій чоловік каже, що він бали до карми собі додав :) і т.п.
    У нас був такий випадок на курорті. Ми не розрахували і не взяли із собою дрібної валюти роздавати на чай обслуговуючому персоналу. А через пару днів мали прилетіти друзі і от мій чоловік пише їм смс-ку : привезіть 20 купюр по долару, а то карма псується :) Друг не все зрозумів і трохи налякався - поміняв у Львові 100 дол. по одному - боявся, що йому карма (доля) зіпсується :) А вже на відпочинку пояснили йому що до чого... довелося ці 100 дол. дуже щедро роздавати і витрачати на всяку фігню :)

    Тому я ОК щодо слова "карма" :) Я вже звикла і розумію то як треба :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Лишаюсь при свїй думці. Тим більше тягатися у визначеннях зі штатним автором ЛФ, мабуть, безнадійно :D :D :D . Але це й справді не дуже принципово - всі розуміють жартівливість виразу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Stanley

    Stanley Від Сяну по Кавказ!

    Відповідь: Репутація

    Насправді дійсно приємно бачити що твій допис помітили, твою думку оцінили,( навіть якщо беспоередньо ніхто на нього невідповів) в цьому я бачу призначення репутації. Прємно отримати навіть "-" якщо це від супропивника, бачиш що дійсно дошкулив;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Эх, кабы я был Мартини.... Эх, мечты, мечты.:):):)
    Короче, можно ли увидеть не ТОЛЬКО сколько у кого КАРМЫ и за что, А и то, сколько и КАКОЙ кармы раздал данный конкретный форумчанен. Даже без распечатки. Просто цифрами, типа: Имярек: +23, -2.
    А, Мартини? Может попробуете?
    Интересная картина получится! Вот увидите!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Спробуємо. Хоча навряд чи таке рішення існує в природі
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Так вон висвічується під цифирками,чи то не то? Карма: 16
    Додав: 3
    Отримав: 0(0) Відняв: 6
    Втратив:0(
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Я би казав повернутися до старого режиму... Ця статистика особливо не потрібна, а кармою користуватись вкрай незручно. Якщо раніше + був справа, то тепер навпаки... Причину зміни карми не обгрунтуеш... І взагалі...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Шреку,то! Якраз Мартіні і зробив то за пропозицією Полковника. :)
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Це не зовсім те, що Полковник просив (наскільки я розумію).
    Хоча... але все з нуля починається, тому наразі від того користі мало.
     
  17. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Зате тепер видно не тільки тему за яку ти отримав схвалення чи не схвалення, але і конкретний допис в темі,У всякому випадку вмене це стало можливим тільки сьогодні А що спробував ,коментар додається "Чудове Повідомлення"
     
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Це прікольно, спору нема. Але все одно струйово було раніше коментувати свої кармічні резонанси... шось в тому було...
     
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Я ось туть зауважив ,що час від часу ,та чи інша тема використовується в якості чату.Ось тільки одна незручність, або треба обновляти її або ставити в Опері "Обновлять через каждіє" Я полюбив Експлорер останньої версії і вньому такої опцї нема.То ось питання, чи не можна виділити окрему тему ,щоб вона працювала в якості чата з всіма поточними дописами у видимому полі.Користуатись при тому можна опцією "Швидка відповідь",але щоб дописи для економії видимого поля відображались стисліше.А то прокидуєшся ні свет, ні заря і починаєш шукати ,хто де є ,поки не зловиш когось ,а поки зловиш ,то візаві вже вимкнеться.Як ідея? чи може я туманно висловився?
     
  20. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Шрек, я не впевнений що правильно зрозумів Вас... але подивіться сюда:
    http://forum.lanos.in.ua/
    таке?
     
а де твій аватар? :)