Карма (Репутація)

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 5 лют 2007.

  1. kitana

    kitana Banned

    аааааааа!!!11 мені дали перше горнятко кави!! дякую дякую дякую!!! :bugoga2:

    п.с. вибачте, не втрималася. :)
    п.п.с. я не кармадрочер, просто це так приєєємно. :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    В мене 26 дописів, а ручка, чомусь, одна +1. А де -1?
    І ще одне. Коли дають горнятко кави?
     
  3. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Після 30-того допису з'явилась друга рука (та що -), і одна кава
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не бачу великого сенсу в цих форумних репутаціях. Сидиш як Тамагочі тицяєш ці плюсики-мінусики. Скільки часу можна зекономити їх не тицяючи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. hunter

    hunter мандрівник

    але! якщо кожен під хорошим дописом напише: "ой то кльово" або щось в тому роді - то буде бардак))) а так всі бачать що то сподобалося і що це хороший допис! ось і все)
    а час на цьому якраз і зекономлюється))
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так реакція все-рівно буде, і по реакції і так зрозуміло сподобалось чи ні.
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ставити карму - це не обов'язок. Шкода часу - не ставте, ніхто ж не змушує :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Так я не про себе пишу.
     
  9. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Нє, карма потрібна, а то це жахливо читати на інших форумах глибоко осмислені дописи типу: "+1", "+1000" або "плюс мільйон". :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А навіщо?
    Не краще "зекономити час" (с)?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Воно більше потрібно власникам сайту щоб залучити людей побільше часу проводити на форумі - цяцянки всякі зявляються, медальки, призи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Особисто мені фітбек потрібен. Для мене є важливим коли мій допис оцінюють. Я помітив шо на карму воно чомусь не впливає (може я помиляюся), але для мене то є сильно важливо знати чи з моєю позицією погоджуються інші. Точно так само я ставлю + там де сам міг би написати шось схоже чи там де допис мене в чомусь переконав чи трохка змінив мою особисту позицію до питання. Ну і само собою там де я засміявся чи посміхнувся.
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мені не грає ролі подобається комусь що я говорю, чи ні. Я не під кого не підлаштовуюсь.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    :)))
    Я тут паралельно концерт М.Жванецкого слухаю...
    Якраз співпало :)))
    :y:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    То є ваша позиція і вона має право на існування.
    Але не треба думати шо і інші мають таку ж позицію.
    Ви сенсу в репутації не бачите. Я не бачу сенсу в сумарній таблиці по кармі і параметрі активності користувача. І шо?
    Скажу, шо якшо б не було отих +/- то для мене форум був би набагато менш цікавим.
    Бо хоть і я ні під кого не підлаштовуюся, але думка деяких форумлян для мене є важливою.
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я не думаю що інші мають таку ж позицію.
     
  17. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Як то не думаєте. А як же:
    Особисто мені воно треба більше ніж власникам сайту :).
    Ше мені треба сторінку "Де хто зара на форумі". Я її використовую коли з кимсь ввечері переписуюся і не знаю чи ше чекати на комент чи вже лягати спати. А комусь треба шоб її не будо бо "мафія". Ну то шо ж з того проблему робити чи шо?
    Мені не треба соціальних груп, але вони є - ну то і добре шо є. Мені ж не мішає.
    А якшо вам
    То мав і система +/- не мала б мішати. Правильно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Як "Весела ферма" на vkontakte.ru?
     
  19. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Як слова "я з тобою погоджуюся" від людини яку я поважаю. Ше раз підкреслю шо не всі плюси є для мене важливими. Якби в системі +/- не було видно хто їх поставив то вона втратила б для мене всякий інтерес.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. kitana

    kitana Banned

    Я сі вибачєю. Мабуть, в цій темі є відповідь на моє питання, але вона така дужжже велика...
    Так от, власне про що хотіла спитати: додавання карми через кнопку репутації залежить від карми того, хто додає, чи це для всіх +1/-1 ?
    На деяких ресурсах є таке поняття як сила репутації - в кого репутація вища, той і силу має більшу, і більше балів може плюсанути. Вроді би тут такого немає. Чи я помиляюсь?


    На головній сторінці показує, хто є на форумі.

    От як би ще показувало, коли заходиш в розділ і в тему - хто там є... Це було б кльово.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)