Карма (Репутація)

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 5 лют 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Репутація

    Не подобалося мені слово "репутація". Надто якось офіційно і бюрократично. По моєму "Карма" якось більше пасує до ситуації. Як гадаєте? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    Карма... А щось таке, що би більше до духу каварні пасувало?
    Вікторіє, де ви? Може, щось оригінальне придумаєте? А то мені зразу уявляються форумляни у позі лотоса і перед клавіатурою. :)
     
  3. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Педро, Ви маєте можливість подивитися, хто "бригадним" підвищує репутацію. Подивіться, і повірте, Ви будете розчаровані :) Можливо це спонукає Вас наступного разу без жодного приводу не згадувати видумані "бригади".
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    Чесно кажучи, я теж думав, що не буду ні додавати, ні віднімати репутацію ні у кого. Але деякі дописи дійсно подобаються чи то суттю, чи то гумором... Чисто ємоційно репутація вносить розрядку у серьозні і не завжди приємні дискусії. Кінець-кінцем ми тут задля приємного "времяпрепровождения". Єдине, як на мене, не потрібно робити, щоб репутація на щось впливала. Хай залишится такою собі розважалкою.
    А віднімати репутацію не буду.;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Лілю, дякую. Не знаю, як на мене "карма" - це як ніби гріхи які збираєш чи що. А що може виражати харизма особистості - магнетизм, сила аури (біополя) чи як? Нічого з того всього як назва ("репутація", "карма" і т.д.) мені не подобається. Може, би було краще просто "рейтинг" дописів?
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    "УПОДОБАННЯ"?
     
  7. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    "Уподобання" як вияв симпатії?;)
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    Угу!:)
     
  9. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Ну, якщо йти за таким означенням виходить, що ті, у кого "маленька" репутація, нікому не цікаві та не симпатичні. Дуже файно.;) :)
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    :) По-перше, сподобався вираз "у кого "маленька" репутація, нікому не цікаві та не симпатичні":) :) :)
    По-друге, на мою думку, опонент не завжди може викликати симпатію, але при тому його висловлювання можуть бути цікавими.
     
  11. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Ось в цьому то і справа, що ми не виражаємо якісь там симпатії-несимпатії до конкретної людини, а оцінюємо конкретну відповідь.:) Тому і пропоную як нейтральне означення слово "рейтинг відповідей".:)
     
  12. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Репутація

    Бажання жінки - закон! А коли воно ще й розумне...:) Підтримую.
     
  13. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    О, дякую! Тепер я знаю, що таке карма, а то вже думки всякі в голову лізли....
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Репутація з одної сторони добра штука, з другої сторони зобов"язує учасників і напружує також. Я особисто віддав би перевагу її відсутності, оскільки більше змоги зосередитись на дописах опонента... А симпатію цілком можна висловити у приваті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Капітане, я згідна з Вами.:) А то якась селекція за уподобаннями виходить.
     
  16. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Карма - це доля... "Судьба" - для нєкоторих.... :D :D :D
    Тому трішки дивно читати автоматичне повідомлення - "дякуємо за додання карми" такому-то форумлянину. Тоді вже краще "дякуємо за вплив на карму такого-то" або ше якось так... А карма є карма - її не додасиш і не забереш... :p
     
  17. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Не совсем так. Вернее, совсем не так. :)
    Очень даже соответствует. :)
     
  18. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Абсолютно згодна!
    Мабуть, додам репутації за зміст і точність формулювання. :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ivan

    Ivan Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Що "совсєм нє так" - я згоден :D :D :D . Ти ж сам пишеш, що карма - це ЗАКОН. А я писав ДОЛЯ (чи "судьба") - але не в сенсі "біографія", а в сенсі "дао". Тобто, може бути й закон. А закон таки не можна кількісно змінювати (додати чи відняти). Додавати чи віднімати можна в межах сукупність предметів, фактів, явищ, які закон регулює. Тобто, якось ВПЛИВАТИ (змінити) можна лише на оцю от сукупність. А закону - тільки слідувати йому, дотримуватися його :p . Отже, таки карму не додають. Логіка звичайна, братику... :)
     
  20. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: Репутація

    Карма в широком смысле сюда подходит, имхо. :D
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)