Карма (Репутація)

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 5 лют 2007.

  1. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Нарешті я знайшла відповідь на питання "Що таке карма і як її додавати чи віднімати іншим"?, а то вже цим запитанням від "чайника" сама себе замучила. Дякую Вам,MARTINI, за окрему і таку корисну гілку!
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. fuxx

    fuxx Member

    Чому "карма", але "Додати до репутації"?

    Я так розумію що то одне і те ж, і різниця тільки у можливості додати коментар.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Он ВООБЩЕ, Молодец!
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Як додавати-віднімати я знаю.
    Просто нині прийшло якесь ... і при наявності ДВОХ дописів запхало мені 51 феків. :scratch_one-s_head: Не вкурив, "Чи то так сонечко сіяло, чи то МЕНІ ЧОГО БУЛО".
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Давненько мене тутечки не було...:)
    Певно щось змінилось із нарахуванням карми, або я нічого не розумію :dntknw:
    Ось цікаву тему відкрили на ЛФ - про те, хто в Аліас на весілє буде грати на бубні. Ну і pukhnastyk написав можливого претендента:pardon:, і бачу вже комусь сподобався цей допис, тож дякую за карму:give_rose:
    ...але шось карма не додалась о_О
    То, мабуть, якась технічна помилочка. :) І наш добрий адмін MARTINI розповість чому так вийшло.
    Будь ласка :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тепер карма додається лише терезами, а пальці показують, підтримали вас чи ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Всьо ясно :good:
    Тіко то виходить жи вчора, коли я переглядала двайцять останніх сторінок теми "Що гримить в навушниках?" та й активно клікала на пальчики, то...то виходить, що нікому ніц не додалосі до репутації...о_О
    Вибачайте :pardon: "Нє віноватая я...":crazy:
     
  8. Виходить, що так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Ото як глянути в чийсь профіль, то отримують люди "зелену" карму - то плюс:), "червону" карму - то мінус:sad:, і "синю" карму...А "синя" - то шо?о_О
     
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Я ТАК думаю, що то "+", але нещирий... :))):))):)))

    Мораль: клікання без читання - марна справа.
    Читайте Форум! :)
     
  11. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    До сьогодні з кармою було так :):
    А тепер що з нею відбувається?:dntknw: Всьо вернулось як було раніше?:pardon:
     
  12. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нет.
    Не вернулось.
    Теперь за ВАМИ следит Матрица.
    Это мы с Левандовкой замутили.:blush:
    Если народу понравится, то так и оставим.:good:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Та до цього Матриця теж слідкувала (чи слідкував?)...:)
    Ех...жаль, що на ЛФ нема такої забавки як на Дівочих посиденьках...а то б я троха тут яйками і помідорками покидалась...:blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. terrible

    terrible Well-Known Member

    доречі, поділіться досвідом-як можна ставити таку карму-і не червону, і не зелену, а якусь синю? яким чином? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мені Lvivde ставив карму такого кольору. :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. По-моєму, так у тих, хто ще не має достатньо дописів, щоб ставити нормальну карму.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. terrible

    terrible Well-Known Member

    :))) тільки як-то вони роблять?!!! о_О:scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head:

    ---------- Додано в 21:22 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------

    так в нього ще й карма така сама, як і дописи... в руслі, так би мовити :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Tarasyk

    Tarasyk Well-Known Member

    Пропозиція:
    Запхайте осн. правила, карму, інші писані,неписані закони в один текст і запхайте десь на виду і оновлюйте, шоб не читати кучу гілок
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    правила є прямо вгорі на сторінці. Видно з будь-якого місця на форумі. А карма і все решта - то другорядне.. Вистачить трохи тут побути і все стане ясно :)
     
  20. Overko

    Overko миється в бані

    1. Коли одобрюєш чийсь допис через терези то карма змінюється в того?
    2. Коли пальцями голосуєш - карма змінюється?
    3. Має значення чи користувач з великою і малою кармою змінює комусь карму, чи вона від будь-кого міняється на одну одиницю?

    Є десь мануал актуальний по кармі на ЛФ? А то вона для мене якась загадкова, то росте, то падає.
     
а де твій аватар? :)