Карма (Репутація)

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем MARTINI, 5 лют 2007.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Приємно на форумі спілкуватись, він настрій піднімає, тут можна виговорити все, що наболіло, поділитись проблемою, просто побазікати, подискутувати. Тут висловлюються купа думок щодня, пишуться купа реплік, з'являється цікава і корисна інформація і т.д. Не хочеться писати щоразу: "і мені це подобається", "і я так вважаю", "гарна фотка", "посміхнулась від вашого малюнка чи фотки" чи "негарно ви висловлюєтесь", "недоречна репліка", "негарний малюнок".. Для цього і є карма, щоб всі позитиви і негативи збирати в один рядок і не засмічувати форум :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Карма (Репутація)

    [​IMG]
    я на форумі, щоб побалакати про різні речі, а не для того, щоб показувати свій поганий настрій....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    :D :D :D :D :D :D :D
     
  4. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Ага-а! І, значить, обжалованію нє подлєжит...:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Карма (Репутація)

    -Повинна! Читайте правила Форуму...
    Нікого на ЛФ не примушують писати. "Иногда лучше жевать" (с)

    Додано через 14 хвилин
    Є ТАКий анекдот.
    Сеанс зв'язку Центру Управлівння Польотами і космонавтами. На борту: Чукча, пси Бєлка і Стрєлка.
    -Бєлка, перевір датчики тиску!
    -Гав!
    -Стрєлка, включи навігатор!
    -Гав-гав!
    -Чукча, погодуй собак, і НІЧОГО НЕ ЧІПАЙ!!!
    :)

    Коли трудний прикрий день, я волію "лягти, і нічого\нікого не чіпати... :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Я ще тисну на карму тоді, коли можна просто додати плюса, аби не писати повідомленням із одним словом "прошу" чи "дякую". :)
    На жаль, їх неможливо повернути, як неможливо повернути наприклад незбережений текст мейла, коли компутер перезавантажується на півслові. Система просто то не зберігає.

    Додано через 9 хвилин
    Попередню частину допису вам прокоментував Левандівка. Є правила форуму. Відповідно, якщо когось "несе", бо в нього поганий настрій, то модератори зобов'язані відразу це прибрати.
    Дуже часто після отримання попередження чи жовтої картки люди відразу втихомирюються. Часом ні. Часом після отриманого мінуса замість картки, починають ще більше лити бруд.
    В принципі, якраз до модераторів і належить прибирання таких речей.
    Лити мед не треба, бо воно зразу видає фальш, але й викидання поганого настрою не свідчить про людину добре. Це ж бо дві крайності.

    Гілки та теми із дискусіями та суперечками є живішими, цікавішими, але... якщо вони ведуться культурно, без плювання слиною та виливання бруду на голову.

    Можливо, я цього разу відреагувала занадто швидко, визнаю. Overreacted. Є певна настороженість, коли хтось новий раптом безпідставно і легко наїжджає на співрозмовника. Нічого не можу з цим зробити. То вже, видно, досвід різного спілкування впливає. :)

    Щиро бажаю Егоїстці та всім іншим приємного спілкування та аби такі суперечки більше не виникали. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    як на мене обговорення карми як раз і є відповіддю на запитання :)

    Додано через 3 хвилини
    як на мене було обговорення а не навязування своєї ідеології.. тут ви несправедливі
     
  8. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Малятко, Ліля - Супер Модератор. (супер=найкращий, найсправедливіший, з діючих) :)
    Просто у Вас
    .
    Теж ще не розгледілися... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    але ж все почалось з того що вона просто спитала...чи я помиляюсь а відповіла не зовсім доброзичливо коли її так само спитали...

    Додано через 31 секунду
    супер :)

    Додано через 2 хвилини
    перепрошую, але не вважаю що дата реєстрації має суттєвий вплив на точку зору і можливість її висловити..якщо людина запитала, а інші кажуть що вона навязує щось то скільки б я не був зареєстрований для мене все рівно...суть від того не змінюється..
    імхо.
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Нє! От для цього і є кнопка [​IMG] :)
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Якщо Вам імпонує спілкування в стилі:Сам дурак!",то питань нема...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    я не можу поставити адже це частина допису яка сподобалась а решта можливо ні..:)

    Додано через 1 хвилину
    дивлюсь і все більше поділяю погляд "прав тот кто имеет больше прав" :)
    звичайно не до всіх...
     
  13. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Ясно, ТАК і запишемо: [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Карма (Репутація)

    можливо....
    але певна тенденція: всі новачки гарячкують....
    з часом у більшості це проходить....
    дехто зауваження сприймає як особисту образу, потрапляє до бані, або ж сам йде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Не вважаю зайвими. Мені особисто байдуже, у кого скільки балів-ми ж не опоненти! але чиясь висока карма мені говорить про те, що її господар має неабиякий Досвід на форумі. Зате мені просто приємно спостерігати, як змінюється моя карма. Чому? Це свідчить про те , що я не самотня, що мене зауважуть, на мене реагують ( так чи інакше)-- тобто Я ПРИСУТНЯ! А це дуже важливо, бо тоді ж навіщо реєструватися- можна просто почитати інших без втручань, тобто, бути відсутнім, просто не існуючим для учасни ків!!! Але я хочу СПІЛКУВАТИСЯ із живими людьми, а не з рамою екрана! Зрештою через значок карми можна розпізнати, хто проглянув тему, "взяв до уваги", але за якихось обставин не брав в ній активну участь.


    Дякую за роз*яснення, візьму до уваги.
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. malyatko

    malyatko Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    записуйте, бо я таки не бачу змісту ставити плюс і мінус в одночас...я висловив свою думку щодо допису як позитивну так і негативну...

    і ще кажіть після того ща карма не важлива..я висловив просто думку але не відзначив це в кармі і от.... :)

    Додано через 1 хвилину
    вам видніше і я не буду з вами тягатися :)
    а якщо в даному конкретному випадку то не вважаю що "зауваження" було доречним.
     
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Карма (Репутація)

    можливо, пане, що так...
    я постійно є на трьох форумах (за часом перебування): цьому, програмерському і своєму (історичному)...
    ЛФ -- найбільш терпимий щодо дописів користувачів...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    Сорі, що не змогла прочитати всі сторінки, можливо , там вже десь є відповідь ...але в мене питання ---деколи писуть +100, +1000 ...То є просто виявлення захоплення дописом, чи все-таки та карма збільшується аж на 1000 одиниць?


    Щодо потреби карми. Моя думка тут така : форум є досить специфічним ( скажімо так, інтелігентним), і те, що деякі люди тут мають таку велику карму неодноразово свідчить про їхню життєву мудрість. Я, наприклад, люблю читати дописи Лілі РОманової і Марусіі-мами. Є в них, та жіноча мудрість.

    А моя карма ....Нехай росте помаленько)))) Але спеціально я старатись не буду, щоб вийти на лідерські позиції)))
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    Відповідь: Карма (Репутація)

    лише підкреслює захоплення:) бо інакше в декого була б вже мільйонна карма
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Карма (Репутація)

    ой, та ви що? :)
    просто так прийнято, що коли щось подобається, то пишуть +1
    а коли дуууууууууже подобається, то ще і нулики додають, мовляв - у захваті!
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)