«Карєнниє кієвлянє» — міфи і реальність

Тема у розділі 'Київський форум', створена користувачем duncan, 11 бер 2012.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Там шо,офіс пеер?
    Чи то в хорошім смислі слова?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ромку, ти мене випередив.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nanoshaman

    nanoshaman Аццкий ужОс

    Щодо офісу - не знаю, не скажу, але під кожним кущем лежать "вльубльонные" и тримають один одного за сідниці. Це так зворушливо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olenall

    Olenall миється в бані

    коренные - это значит родились и выросли в данной местности
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG]

    ---------- Додано в 01:45 ---------- Попередній допис був написаний в 01:44 ----------

    борьба приобретает градус
    такой что плавится асфальт
    скрутил пижон в кармане кукиш
    и злобной власти показал ....
     
  6. iso

    iso Well-Known Member

    А Ви не ті словники читаєте:)
    "2. у знач. ім. обозний, ного, чол. Виборна службова особа, що обіймала одну з найвищих адміністративно-військових посад на Україні в XVII —XVIII ст. Генеральний обозний послався віддавати накази, і за півгодини на краю вузького шляху.. лаштувалась уже грізна батава (Михайло Старицький, Облога.., 1961, 34); Він посідав значну та високу посаду полкового обозного лейстрових козаків"
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Краще зеленкою "пофарбувати" - на все життя)))
     
  8. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    -----висновок ---значить усі москалі і приблудші з ними до львова які тут народилися корінні Львівяни. Цікава логіка.
     
  9. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Можна скільки завгодно копатися в історії, але є декілька фактів. Київ - не Москва, а кияни не москвичі. Киянин любить свою країну, він не вимахується. Киянин не скаже "понаєхалі". Другий факт - корінний киянин це стан душі))) Їх не так багато, але це класні люди, яким завжди є що розповісти, освічені. Не кожен корінний хто себе таким називає) Також середній киянин за українську мову як єдину державну. Хоча сам розмовляє російською. Львів*яни цього часто не розуміють, мовляв як так?!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. Markodius

    Markodius Well-Known Member

    Абсолютно з вами згоден щодо короткого опису киян)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Скаже, якщо "ті" нахабно поводитимуться. За часів совка - менти та держчиновники нижчого рівня, потім - ригианали.
    моїм знайомим доводился чути фразу від чиновних шісток: "Ви пожили в Києві, тепер ми поживемо". Якби я таке почув на свою адресу - вбив би на місці.
     
  12. Finya

    Finya enjoy the silence

    Звісно, корінні. А от з "немоскалями" трабл. Дуже рідко, коли "сама не зі села". Чи їх ви корінними вважаєте? Бо не москалі?)
    Якось була на д/н, стали обговорювати цю тему. Коли сказала, що львів"янка в 3 поколінні, всі аж замовчали. А в мене був зворотній шок - що майже ні в кого батьків-львів"ян нема..
     
  13. Serhii Vasyliev

    Serhii Vasyliev New Member

    Всім привіт!

    Я народився у Києві, у сім'ї студентів. Прикольно, але перші місяці після народення провів на правому березі Дніпра, наступні декілька - на лівому.

    Корєнних міщан там, де пройшлися вогненним катком дві світові війни, дуже мало. Та й всюди у світі міста наповнюються більше міграцією, а не природнім зростом населення.

    Так звані "корінні" або спокійно ставляться до процесу, знаючи, що їх предки також колись до міста переїхали, або злостиво глузують з "понаїхавших" та з їх нижчого культурного рівня.
     
  14. Після війни мій дід з бабусею переїхали до Києва відстроювати місто (бабуся з Київської, а дід - Черкасської обл.), моя мати народилася в Києві, війшла заміж за черкащанина, я народилася теж тут. Коли прийшов час - я вийшла заміж за хлопця з Прип*яті, який оселився тут у 86-му з батьками, народила доню, потім розлучилася, знов вийшла заміж вже за житомирчанина.... Питання. Хоч мої діти будуть вважатися корінними жителями Києва, не зважаючи на те, що жінки роду знаходять собі чоловіків які приїхали ло Києва шукати кращої долі ???

    ---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    Шоб там небуло, я - киянка, і нею помру.
     
  15. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Cказати "Я з Києва" - це взагалі нічого не сказати, це ніхто не сприймає серйозно. По ідеї має бути біля 3 млн. людей з київською пропискою - не знаю де, бо по факту таких трапляється 1-2 на 8-9 вихідців звідкись там.

    Є такий дядя Жора з КомедіКлаб, то один час пропихав "гумористичну програму" - ходили по Києву питали хто звідки, шось там "тю, та ти шо" - коротше маразм повний, в московському стилі, неактуально абсолютно, тому мабуть програма невдовзі щезла з ефіру. Шукати в Києві хто звідки - це ще можна було років 10 тому, за кучмогламуру. Зараз "корінні" - загадкові істоти, яких мало хто бачив.
     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну як справжня. Прадід по лініїї батька приїхав до Києва з іншої країни, бабуся по материнській лінії - з невеликого хутора на Житомирщині. Навіть не знаю, як вважати - корінна я чи понаїхала. Тест байховим цвинтарем не проходжу - ті з моїх предків, хто загинув не під час війни далеко від Києва - поховані на іншому кладовищі.
    Але - можу показати будинки, де мешкали прадід і бабусі, школу, де навчався тато, будівлю, де він мешкав маленьким, коли сім'я повернулась з евакуації. Показати, де тренувалась моя мама (була спортсменкою) і де встановлена мемореальна дошка з прізвищем дідуся в списку "ніхто не забутий, ніщо не забуто". Певно, корінна.

    Але більшість друзів і знайомих дитинства - зараз вже не в Києві. А з тих, хто в Києві - більшість ті, хто переїхав сюди сам або чиї батьки народились не в Києві. Але такі само чудові люди, як і ті, хто поїхали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. MarcoPolo

    MarcoPolo New Member

    Для меня Киев город родной))
     
  18. Olenall

    Olenall миється в бані

    мені здається, що виховані люди кругом ведуть себе по людські
     
  19. Oleksandrivych

    Oleksandrivych миється в бані

    Мои предки по тем же причинам перебрались в Донецк. Теперь я донецкий киевский.
     
а де твій аватар? :)