Канада

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем coolzak, 12 жов 2007.

  1. Stanton

    Stanton Member

    Ну чому ж без майбутнього, просто те нормальне майбутнє, яке би влаштувало більшість занадто далеко. Не на наш вік... так, лише деякі "покращення"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Реальний і тверезий погляд на стан речей. Респект.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Stanton

    Stanton Member

    :drinks:
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Але та Канада зелена, здуріти можна але поліцаї симпатичні. Я була непевна чи їду в сторону границі, бо їхала з іншого боку а телефон непрацював, той зупинилась ззаду за поліцейським автом. Включила аварійку, в авті купа дітисок, сиджу і чекаю. І тут... виходить поліцейський. АЛЕ ФАЙНИЙ!!! МОЛОДИЙ!!! І спокійно питається, чи є якісь проблеми. Я запиталась про те, чи правильно їду, він підтвердив... а тоді як перескочить в моменті через огорожу, аби підійти до того авта якому штраф виписував... я аж закохалась. Думаю, ух якби не авто повне дітисок, я б за ним в ті кущі скочила.:blush::)))
    Та і в наших краях файних хлопців в формі повно. Чого воно мені так подобаються мужчини в формі? На границі сиділа і просто милувалась тими митниками. Він щось там каже, а я дивлюсь і з переляку кажу - ні, нічого не маю, нічого не везу. Потім дітиска мені кажуть, мама, але ж ти ходила в магазин і купила нам книжки. Ти забула? Угу... забула. :) Син сказав йти до Сповіді, бо я сказала неправду.:pardon::haha:
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ох маруся.... кров з молоком.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Не то слово. :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Маруся,а Ви де саме зараз у Канаді?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Зараз я вже вдома, в гАмериці. А ще вчора зранку була в Оттаві а потім в Кіньґстоні.

    Я їздила вгості до кумасі. Мій похресничок вже такий файний, так виріс. Так гарно нам махав па-па. Дівки були в захваті від малечі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Мій колишній чоловік виїхав на роботу в Канаду через якесь агенство, яке тут набирало робочих на будову. Тоді з ним їхали 5 хлопці і з Криму і з Харкова.
    В Канаді вже 4 роки, мови не вивчив, працює на якогось "пана" на будові, заробляє 30 $ на день і каже що живе люкс.
     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Вірю. Переважно чоловіки не мають таких великих запитів, особливо якщо нема дружини чи дітей про яких мус дбати. Для нього особисто цього достатньо і живе він люкс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Про 30 на день дурить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А що він ще може сказати колишній?
    Що йому фігово?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Отриує більше? Можливо, бо цього року вже 2 рази прилітав.
    Думаю, не бреше. Всюди є труднощі, але по ньому видно, що людина змінилась.
     
  14. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Якщо 4 роки на будові то мінімум 25 на годину.А а по нормальному 30 на годину заробляє а не в день
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Berserker Berserker

    Berserker Berserker миється в бані

    Кіко часу звичайний лист буде добератися із Канади в Украйну ?
     
  16. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    То все залежит... може місяць летіти. Проте з України воно довше летить, а часами і не долітає.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Якщо навіть вважати, що працює щодня, то вимальовується заледве 1000 доларів на місяць. На будові. В Канаді. За 30 днів роботи.

    Я не вірю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А неділі і прочі свйєта?
     
  19. morze

    morze Well-Known Member

    В Канаді, у вихідні і св'ята, працюють, лише по звернненню керівництва а не держави!
     
  20. "Вихідні" у Канаді поняття відносне (залежить від професії і посади чи статусу))), а ось у державні свята - держава працювати забороняє. Часом магазини "кажуть" "Ми хочемо працювати у цей день", а держава їм - "ні, відпочивають - всі!" :) і тоді на вулицях - тихо, ніхто нікуди не шуршить, всі смажать м'ясо, п'ють пиво і дивляться хокей :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)