Західна Канада більш традиційна ніж Онтаріо чи Квебек.Взагалі на полюванні ,рибалці,кемпінгах,хайкінг чи лижі взимі кольорових не видно -такий самий набір публіки-білі і трохи китайців.
Добрий день!Скажіть будласка чи можливо з України поїхати в Канаду на навчання?І щоб навчання було не дуже дороге
Піііі...пець Щойно побачила що дописи були за 2008 рік. Лілю ви вже звиклись? і чи не виникає бажання повернутись?
ціни на навчання в Канаді різні, залежить від предмету і закладу: більш котовані, менш котовані, коледжі, університети... Крім того, ціна на навчання для іноземців, часом 2-2,5 рази більша, ніж для громадян. Деякі заклади мають програми по обміну студентами (платите за навчання у себе, а вчитесь тут; а для тутешніх - навапаки)), але щоб у цю програму попасти треба мати високі оцінки.
Купіть, прошу пана, глЬобус. Там такі рисочки є, меридіани і паралелі називаУться. Тєгніть по рисочці з Криму в сторону Канади. Може чого цікавого побачите )
тільки в холодильниках і рятуємось-там завжди -4.Як змерзнеш то в холодильник на годину залізеш і потім пару годин терпимо.
У Канаді скоро потрібно буде спасатись від жари, а не від холоду. Клімат змінюється дуже швидко, Гренландія топиться дуже швидко, це літо в Торонто надзвичайно спекотне, без кондиціонера не виживеш. Остання справжня канадська зима була у 2008/2009 році, а так зима все більше нагадує львівську.
Якщо ви громадянин Украіни і тато у вас не крупний бізнесмен чи чиновник з хабарями, то про навчання у Канаді своіми силами потрібно забути. Хіба що ви отримаєте грант на навчання завдяки своім видатним знанням, але це не масове явище. Навіть ступінь бакалавра за 3-4 роки навчання вийде вам 100 тис. дол з плюсом. Сьогодні 1 кан.дол = 1 американському. Ця сума складається з оплати предметів (для канадця 500-700 дол за кожний у залежності від напрямку, для іноземця у 2-3 рази більше), підручників (вартість одного від 60 до 150 дол, можна купити дешевше вживаний), рент житла, іжа, поіздки додому на канікули, інші видатки. В канадських університетах дуже багато студентів з Азіі, де багаті батьки в стані оплачувати навчання своіх дітей у Канаді як іноземців. Вступити у канадський університет можна з украінським атестатом, ЗНО не потрібне, вони прирівнюють оцінки з нашого атестату до своіх вимог по кредитах попредметно, отриманих при закінченні школи. Отримати високі кредити на фоні загального низького рівня учнів складно, тому дехто на останні пару років навчання у школі висилає дітей на Украіну, щоб отримати хороший атестат, знаю кілька таких випадків. Але головне - здати на високий бал екзамен з англійськоі TOEFL ( можна здати у Києві, планували робити це і у Львові, не знаю чим закінчилось). Якщо немає здачі TOEFL, то можна кілька місяців чи навіть років ( як це роблять багаті азіати, прихована еміграція) вчити англійську при курсах при університеті. Здача фінального екзамену (здається шостий рівень) дає право на навчання в університеті. Ці курси хороші тим, що крім англійськоі мови знайомлять майбутнього студента з самою системою навчання, яка суттєво відрізняється від нашоі. Це і відсутність студентськоі групи як такоі, це і відповідальність за плагіаризм, це і відсутність чіткого переліку предметів- у залежності від напрямку є обов*язкові предмети і на свій власний вибір. Почитайте статтю з канадськоі газети "The globe and mail" про ситуацію з оплатою начання у Канаді. Якщо не осилите цей простенький текст, то думати про навчання в англомовному універі вам зарано. Там під час навчання доведеться мати справу з ну просто величезним масивом інформаціі і копіювання з інтернету, списування, "бомби" чи домовленості не "катять". Або ти знаєш і здаєш екзамени, або не знаєш і не здаєш. http://www.theglobeandmail.com/glob...duate-more-than-20000-in-debt/article4484530/ Тому, якщо вже так дістала украінська реальність, раджу звернути свою увагу на університети Європи ( та ж Польща). І ближче, і дешевше, і різниця культур і менталітетів не така значна. як з північноамериканським. При цьому враховуйте, що дуже багато місцевих студентів після закінчення університету не мають роботи, а ви будете ще й іноземцем.
В різних регіонах клімат різний-Альберта зовсім інше-сухо,без кондиціонера можна жити-літом вдень плюс 28 а вночі 14-17.Зимою в Калгарі мінус 30 легше переноситься ніж в Торонто мінус 10. По науці-багато сколаршипів-дочкам плачу може 20 відсотків від нарахованого-решту покривають різні фонди-за добру науку і тд.На рахунок роботи-обидві дочки в універі і вже мають пропозиції від фірм на роботу після закінчення.Малий через рік кінчає школу ,хоче йди на інженерний(авіація) то ми вислали папери до кількох фірм і вже місцева (ВЕСТДЖЕТ)написала щоби прийшли на розмову-якщо він згодиться то вони науку платять але робити до них.В східній канаді зараз з роботою зле але Альберта і взагалі захід Канади на підйомі.В основному без роботи гуманітарії залишаються після універу.
В провінціі Онтаріо діє програма OSAP (Ontario Student Assistance Program), яка у залежності від фінансового становища студента надає позику на навчання, яку після закінчення університету потрібно повернути. https://osap.gov.on.ca/OSAPPortal Ця програма не стосується іноземних студентів, подаватись на неі можуть лише громадяни Канади і легальні емігранти (Permanent resident). http://settlement.org/sys/faqs_detail.asp?k=ESL_ADULT&faq_id=4001161 Крім OSAP існує ще біля десятка різних програм допомоги студенту у фінансуванні навчання. Власне так і утворюються борги студентів, про які йде мова у попередній статті. У залежності від суспільноі активності студента (наприклад, участь у збірній університету з якогось виду спорту) цей борг можуть поступово списувати. Як говориться у попередній статті, більшості студентів для сплати цього боргу потрібно 10 років. Середній борг зріс з $18,800 у 2005 році до $27,000 у 2012 році. According to Canada Student Loan Program data, most students take nearly 10 years to pay their loans. The average student debt upon graduation, according to the Canadian Federation of Students, is $27,000. In 2005, the figure was $18,800. Проблема з року на рік зростає і про це активно пишуть канадські газети. http://www.theglobeandmail.com/news...rushing-weight-of-student-debt/article625694/ Локомотивами канадськоі економіки сьогодні дійсно являються провінціі Альберта і Саскачевань. У Саскачевані навіть спостерігається бум у житловому будівництві, у той час як в Онтаріо намітилась стагнація і навіть падіння продажів у порівнянні з минулим роком. Ріст безробіття в основному спостерігається в Онтаріо і Кебеку.
Ще можу додати що з студентською візою можна працювати у кампусі-багато магазинів і кафе щоб мати трохи грошей.Взагалі тут студенти в переважній більшості мають роботи якісь.В мене двоє дівчат в універі і малий хайскул то всі роблять парттайм.Саме скоріше почав малий-в 15 років.
трохи іншого-розваги в ганклубі(це теж Канада) <iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0O8e3Kawibo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>