Камчатка

Тема у розділі 'Подорожі світом', створена користувачем manur, 16 сер 2014.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А чо її називали "пятиминуткою"? ;) Тільки 5 хв треба було ікру в ній тримати? І яка концентрація тої ропи? Питаю не просто так. У нас скоро наші рибаки салмона з ікрою будуть продавати. Може якраз рецепт згодиться. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Саме так - 5 хвилин в ропі.
    Писало - аби в ропі кусок почищеної картоплини плавав.

    В неті пошукати - є достатньо рецептів. Я в неті і зайшов.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я робив тузлук як мене навчили мiсцевi - 1 кг крупної солi на 3 лiтри води. Сипати сiль у киплячу воду помiшуючи. Охолодити до кiмнатої температури. Цього тузлука вистачає на двi звичайнi кети (це бiля 1 лiтра iкри). Бiльще "пятиминутки" не робили - не з'їсти. А довго така iкра не зберігається - це щоб їсти свiженьку! :)
    Зробiть цей hand made - я сподiваюсь не пожалкуєте. :nyam2:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Дякую хлопці за рецепти. :) Як піде ікорочка - я вже буду грамотна. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    "пятимінутка" смердить рибою (ну хіба що з емальованого тазу столовими ложками під стаканюру горівеги ,то присмак перебивається),нещодавно(10 днів) брав бочкову з США у Івано-Франківську ,така ж як на Сахаліні 30 років тому

    ---------- Додано в 14:27 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

    Ви
    грохотку вже приготували?
     
  6. Gron

    Gron тафгай

    Олю, а Ви впевнені ,що салмон ( як Ви його називаєте ) порапить до вас ну макс за 6 годин після вилову ?
    Якщо ні, то не радив би використовувати 5-ти хвилинку.
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    ну( Ви )ГАЛЯ у нас балувана.шо всі солять на березі?Може промислові траулери то і роблять, а звичайні люди коли засолять тоді і їдять, будьте простіші і люди до вас потягнуться (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Горе мені, бідолашному! Вся ікра, яку я їв - пахла рибою. Ніколи не попадалася ікра з запахом троянд. :facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Gron

    Gron тафгай

    Форпосте, ну Ви ж розумна людина.
    Які траулери, люди солять свіжу ікру з свіжої риби, якщо інша риба та ікра, і засол інший.
    Спитайте хоч кого.
    Я там був 2 тижні у 90-х, і всеж зрозумів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    А шо то таке? о_О


    Впевнена. Від нас 2 години до місць, де ловлять. :) А є місця і ближчі. Але якби не менше 6 годин, то що? Чим гірша буде?
     
  11. Gron

    Gron тафгай

    Свіжа ікра це одне, а після, інше.
    У Вашому випадку все ок.
     
  12. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    "...клюкву есть не стали – уж больно рыбой несет"(с) "Чапаев и Пустота" :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)