Кабінет Міністрів часів "Команди Зе!"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Це ви самі дані рахували? Тоді так. Зайдіть на сільські цвинтарі і побачите свої "кращі графіки" - десь на рівні бразильських фавелів.
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Підходить тут вираз "Добре там, де нас нема". Насторожує кількість хворих, хочеться більше вакцинованих..., але..., як я писав раніше, говорив із тими, хто працює в Італії ( придуркуватий Хомчин знову придумає, ніби я там живу ), карантинні обмеження там у дечому сильніші та більша відповідальність за їх порушення, не думаю, що у нас це могли би сприйняти та підтримати народ, а не влада. Щодо вакцинації, як не всі мають бажання, так і вакцин не так достатньо, перші у черзі на вакцинацію, люди, старші 80, медики та ті, хто має відношення до Ватикану. Із такими темпами, вакцинація може бути не рік і не 2, так що недоречно тут, що Зеленський це організував погано, а от, якби був Порошенко...
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    навіщо сама - все в відкритому доступі.
     
  4. На основі яких даних? У нас безплатне тестування? У нас у кожному селі лабораторії? Чи бабці дружно їдуть тестуватися в місто? В мене син постійно робить експрес тести за свій рахунок. В мене оплачує компані,, в якій працюю.
     
  5. Минулого року сума боргів країни зовнішнім кредиторам перевищила показник кризового 2015 року.

    У 2020 році валовий зовнішній борг України виріс на 3,951 млрд доларів і досяг 125,69 млрд доларів. При цьому розмір боргу перевищив рівень, який був досягнутий на кінець III кварталу 2015 року (124,03 млрд доларів). Про це повідомляється на сайті НБУ.

    Відзначається, що за ВВП борг за 2020 рік збільшився із 78,6% до 83,4%.

    При цьому протягом IV кварталу 2020 року борг зріс на 3,510 млрд доларів. Основними факторами зростання стали операції уряду і реального сектора економіки.

    За квартал зовнішній борг державного сектора виріс на три млрд доларів і становив 54,7 млрд доларів (36,3% від ВВП). Одночасно зросли зовнішні зобов'язання приватного сектора (на 0,5 млрд доларів), які на 31 грудня 2020 року склали 71 млрд доларів (47,1% від ВВП).

    Зовнішні зобов'язання сектора загального державного управління у IV кварталі 2020 року зросли на 2,8 млрд доларів - до 47,8 млрд доларів (31,7% від ВВП) - в результаті залучень уряду на зовнішніх ринках і від міжнародних партнерів на суму 2,2 млрд доларів.

    Зовнішній борг центрального банку в IV кварталі 2020 року в результаті зростання курсу СДР збільшився на 155 млн доларів і становив 6,9 млрд доларів (4,6% від ВВП на кінець 2020 року).

    Обсяг зовнішніх зобов'язань сектора інших депозитних корпорацій України у звітному кварталі скоротився із чотирьох до 3,7 млрд доларів (2,4% від ВВП) у результаті виплат за довгостроковими єврооблігаціями банків на 0,4 млрд доларів.

    Раніше повідомлялося, що за листопад 2020 року держборг України зріс на $1 млрд. У підсумку в доларовому еквіваленті держборг перевищив 84 мільярди, а в гривневому - майже досяг 2,4 трильйона.

    Суми виплат за держборгом у березні становить майже три мільярди доларів. При цьому за рік сума становитиме майже 600 мільярдів гривень.
     
  6. Влада постійно вказує на зростання зарплатні, але водночас в Україні вибухоподібно зростають ціни та тарифи.

    Про це в ефірі “Прямого” заявив міністр соціальної політики у 2014-2019 роках Андрій Рева.

    “В 2019 році влада міняється, закінчується “епоха бідності”. І у нас вперше бюджет 2020 року, в якому на 12 мільярдів гривень скорочені соціальні видатки”, – підкреслив Рева.

    Він зауважив, що 2020 року була скорочена програма державних субсидій, а бідність в Україні, як заявила влада – виросла на 10 пунктів.

    “І у нас вперше бюджет 2020 року, в якому на 12 мільярдів гривень скорочені соціальні видатки. За 2020 рік вони скорочують програму житлових субсидій на 20 мільярдів гривень. Я зараз оголошу результат Елли Марленівни Лібанової з Інституту демографії: за рік бідність в Україні виросла на 10 пунктів”, – наголосив ексміністр соціальної політики.

    “За три роки вона впала на 15 і за один рік вона скочила на 10 пунктів. Чому? Тому що, коли вони розповідають про зростання зарплат і пенсій, а воно по факту є, вони ж забувають сказати, на скільки виросли ціни і тарифи”, – підкреслив Андрій Рева.

    Він зауважив, що попри заяви в Україні фіксують різке зростання цін. ЗА його словами намагаючись заспокоїти людей, Зеленський активізував діяльність РНБО.

    “І ці ціни та тарифи ростуть вибухоподібно, і люди бідніють, люди стають бідними. І тому вони незадоволені. А коли вони незадоволені – що далі відбувається? Далі виходить РНБО і починає досліджувати зраду Богдана Хмельницького”, – заявив Рева.
     
  7. Виправляйте, якщо не правий

    - Антитіла, сформовані вакциною, діють від 6 до 9 місяців;
    - Для досягнення колективного імунітету необхідно вакцинувати в цей період до 70% населення;
    - Тобто, протягом 6 місяців необхідно вакцинувати близько 30 мільйонів українців, або 5 мільйонів на місяць (із розрахунку на 6 місяців);
    - Сьогодні темпи вкцинації не перевищують 200 тисяч на місяць, або 4% від мінімально необхідної кількості;
    - Вакцини в достаній кількості немає;
    - Ні про який колективний імунітет мова не йде;

    Висновок: зелена влада не збиралась і не збирається боротись із коронавірусом
    Чому?
    Тому, що піпл і так хаває: радісно аплодує "дверям Геращенка", чи новим справам проти Порошенка.
    Прогноз: невтішний - насильно нікого не зробиш щасливим (доведено), насильно нікого не зробиш розумним (доведено).
     
  8. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Багато є поправок... Всезнаючий Хомчин вже став лікарем-інфекціоністом, чи мавпою, що повторюю за ким, ввважає за потрібне?
    Не завжди, залежно від особливостей організму, зараз віруси мутували, не всі вакцини на ці вуруси діють одиннаково.
    Навіть всесвітня організація охорони здоров'я заявляла про нерівномірний розподіл вакцин, у багатших та розвинутіших країнах вакцинують всіх підряд, тоді, як у бідніших, через брак вакцин відбуваються мутації, які загострюють пандемію.
    Нензо! Зеленський може подобатись, може не подобатись, але Порошенко - минуле.
     
  9. Кугутику, він твій жах, кошмар, прийдешнє майбутнє. Підеш ти кугутику на недільну юшку
     
    • Тупо Тупо x 2
  10. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Бе-бе-бе-бе... що ще з таким нещастям говорити, як нових методичок з новою копіпастою не дали.
    В бан дятла!
     
  11. Мені, все-таки, здається, що суспільство недостатньо осмислило ситуацію з коронавірусом в Україні з точки зору ефективності державного управління.
    Розумієте, в будь-якій країні (якщо вона не абсолютний фейлд-стейт) так чи інакше налагоджені певні механізми функціонування. Бізнес так чи інакше працює і так чи інакше сплачує податки, на які утримують держапарат і так чи інакше надають народові певні сервіси (освіта, медицина, оборона), а також так чи інакше змушують його дотримуватися певних правил співжиття (завдяки правоохоронним органам і судам). Всі ці механізми запущені давно, вони достатньо інерційні, щоб їх коліщата продовжували крутитися роками і не залежати критично від рівня професіоналізму влади.
    Аж ось приходить нестандартна ситуація - у даному разі Ковід. І людям біля керма потрібно вибудувати щось самим - а вони абсолютно, кричуще, взірцево на це не здатні. Понад рік уже вони не можуть виробити більш-менш зрозумілої політики щодо пандемії, не призначили туди людей, здатних приймати адекватні рішення, не виділили достатньо коштів на лікування хворих і вакцинацію (а те, що виділили, використали не за призначенням і розікрали), не підписали договорів на постачання вакцини (навіть на рівні небагатих і не надто впливових країн), не створили логістичну інфраструктуру для вакцинації тощо. Скажу більше: ця влада не зуміла зробити навіть відносно нескладної речі, котра була під силу більшості її попередників - отримати від спонсорів дешеві кредити, щоб підтримати своє населення та бізнес і не дати їм остаточно збанкрутувати в кризу. І якщо ви думаєте, що зниження рівня життя, котре ми спостерігаємо, це вже дно, то ви навіть не близькі до правди. Наведу тільки одну цифру - 80 мільярдів гривень - борг тільки населення по комуналці. Хто і за рахунок яких коштів рятуватиме держпідприємства від банкрутства? До показника яких років упаде наш рівень життя після таких платежів із бюджету?
    Якщо аналізувати нашу державу на сьогодні з точки зору ефективності функціонування в кризу, то ми є еталонний фейлд стейт. Котрий має конкретне прізвище і хрипкий фальшивий голос.
    П.С. Умови кризи 2014 були набагато гіршими за пандемію. Але тоді при владі були притомні професійні люди. І Захід нас підтримував.
    Карл Волох
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Є вже нові методички і "Євангеліє" від чорноволохів.
    Знову "Чем хуже - тем лучше"?
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    О том, почему подорожало растительное масло.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А давайте попросимо нашого @manur -а, щоб він помоніторив польський супермаркет на предмет їхніх цін на українську олію, котру там продають.

    @manur, якщо Вам не важко, розкажіть про це.
     
  15. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну принаймні у нас на ринку, попадалася вітчизняна олія об'ємом менше літри по ціні не менше 50 гривень, а польська - повний літр, не соняшникова, а ріпакова ціна 46 гривень. Якщо перекупник ставить націнку 30 - 40%, то у Польщі дійсно дешевше.
     
    • Креативно Креативно x 1
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @Lanktocha, не запутуйте.
    Розмова про українську олію, котру продають в Польщі.
     
    Останнє редагування: 29 бер 2021
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Хм... А я й не бачив тут української.
    Ну, спробую пороздивлятися спеціально. Як буду мати що вповісти - вповім.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мають бути Майола, Олейна і всякі там Чумаки)
     
а де твій аватар? :)