Кабінет Міністрів часів "Команди Зе!"

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 29 сер 2019.

  1. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Уряд продовжує реформування державної служби
    та посилює роботу в антикорупційній сфері.

    Про це на четвертій щорічній прес-конференції 4 березня
    зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

    «Ми проводимо інституційні зміни, доволі значні реформи.
    В антикорупційній сфері призначили керівників
    трьох антикорупційних інституцій на відкритих конкурсах
    »

    https://www.kmu.gov.ua/news/denys-s...iinymy-zminamy-planuiemo-zminu-formatu-uriadu
     
  2. З жахом думаю про чергову зелену «реформу держапарату», анонсовану Шмигалем, про неминучий піврічний параліч державного управління (і без того напівпаралізованого - К.В.)
    Єдине, що дає певну надію - усвідомлення, що ця піар-акція, ймовірно, залишиться просто мільярдпершим деревом у лісі стратегічних ініціатив Зеленського
    К.В.
     
  3. "Уряд СРСР та всі міністерства сиділи в одному будинку. І перші міністерства незалежної України теж. Це вже потім вони розповзлися по всьому Києву. Судячи зі слів Шмигаля, вони збираються повернути все взад. Але, хоч я і щирий фанат Anna Kovalchuk, причина тут не в економії. Це перемога однієї з двох концепцій.

    Коли я теоретично виграв конкурс на заступника держсекретаря КМУ, то на питання яким я бачу секретаріат КМУ, відповідав - секретаріат має бути секретаріатом. Тобто аналітично та організаційно забезпечувати засідання Уряду і все. Сьогодні ж Секретаріат повністю дублює міністерства на рівні профільних департаментів. І це завжди породжує конфлікт, ба акти бовтаються в секретаріаті місяцями і, головне, департаменти дають не тільки формальні, але й змістовні зауваження до них. Чим викликають логічні запитання у міністерств. А ви хто? І навіщо тоді ми? Я вважаю, що політики та акти міністерств це їх зона відповідальності і секретаріат немає їх контролювати ні на рівні підготовки, ні на рівні виконання. ОПУ бачить це по іншому, ніж бачу я))

    Вони хочуть лишити міністерствам тільки вироблення політик (аналітику), а все інше забрати до секретаріату. Тобто це перемога концепції централізації над децентралізацією на рівні центральних органів виконавчої влади. А економія тут ні до чого. Замість 10 (чи скільки їх там зараз) заступників держсекретаря КМУ буде 30 з відповідним збільшенням кількості персоналу, бо функції нікуди не дінуться. Міністерства стануть департаментами секретаріату і може навіть не переїдуть на Грушевського. Просто ще один крок до централізації влади, назвемо це так."

    (с) Ігор Селецький
     
  4. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Міністерство фінансів працює над збільшенням доходів державного бюджету на 44 млрд грн. Уряд України готує новий законопроект, який дозволить забезпечити додаткові надходження до держбюджету, зокрема, за рахунок запровадження військового збору для приватних підприємців.
    [​IMG]


    При цьому яйця й далі будуть по 17 грн. для військових.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що, Мих, за воду таки прийдеться заплатити?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Аякже. Безплатного нічого не буває.:)))
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Да... При п"ятому такого не було... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Фінансування шкіл із малою кількістю учнів:
    розʼяснення МОН
    Міністерство освіти і науки України,
    опубліковано 12 березня 2024 року о 18:09

    З 1 вересня 2025 року вирішено не фінансувати коштом освітньої субвенції
    заробітну плату вчителів у школах із кількістю учнів менш як 45 осіб
    ,

    а з 1 вересня 2026 року — менш як 60 осіб.
    Це рішення не стосується початкових шкіл і діятиме тільки для освіти на рівні 5-11 класів.

    Водночас до розрахунку освітньої субвенції кожної громади додано всіх дітей шкільного віку.
    Тобто громада отримуватиме кошти на навчання всіх дітей,
    але не зможе витрачати їх на маленькі школи.

    Це означає, що місцеві органи самоврядування можуть вирішити:
    або довозити учнів цих шкіл у найближчу більшу школу,
    або оплачувати працю вчителів малих шкіл із місцевих бюджетів.


    https://www.kmu.gov.ua/news/finansuvannia-shkil-iz-maloiu-kilkistiu-uchniv-roziasnennia-mon
     
  10. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    Як побудувати антикорупційну роботу в органах місцевого самоврядування:
    освітній серіал та симулятор на Дія.Освіта

    Міністерство цифрової трансформації України,
    опубліковано 12 березня 2024 року о 15:50

    Освітній серіал допоможе налагодити ефективну антикорупційну роботу
    в органах місцевого самоврядування.
    А також забезпечить прозорість у роботі ОМС в період повоєнної відбудови.

    За даними Transparency International Ukraine,
    в Індексі сприйняття корупції за 2023 рік Україна посідає 104-ту позицію поміж 180 країн.
    Водночас зростання України на 3 бали — один із найкращих результатів за минулий рік у світі.

    Тому важливо продовжувати формувати культуру доброчесності,
    а також заохочення посадовців і небайдужих громадян
    повідомляти про корупцію та протидіяти їй.


    Як організувати антикорупційне навчання для працівників?
    Як мінімізувати прояви типових корупційних ризиків у діяльності місцевої влади?
    Про це та інше — в освітньому серіалі «Антикорупційна робота в ОМС» на платформі Дія.Освіта.

    Ключові теми серіалу:
    антикорупційне законодавство,
    культура доброчесності в громадах,
    викривачі корупції в ОМС,
    оцінка корупційних ризиків,
    антикорупційна перевірка партнерів.


    https://www.kmu.gov.ua/news/yak-pob...a-osvitnii-serial-ta-symuliator-na-diiaosvita
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]


    [​IMG]
     
  12. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    МОЗ: До швидкісного інтернету підʼєднано понад 2000 медичних закладів
    Міністерство охорони здоров'я України,
    опубліковано 13 березня 2024 року о 12:37

    Міністерство охорони здоров’я
    за активної підтримки Міністерства цифрової трансформації
    працює над забезпеченням цифрової безбар’єрності.

    Так, наразі уже 2058 медичних закладів України мають змогу користуватись
    швидкісним інтернетом та засобами доступу до нього.

    У закладах встановлені Wi-Fi мережі,
    завдяки яким медичні працівники можуть швидко
    та безперебійно вносити дані до електронної системи охорони здоров’я.

    https://www.kmu.gov.ua/news/moz-do-...dnano-ponad-2000-tysiachi-medychnykh-zakladiv
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    :))):))):)))
     
  14. Бачу новини про Чехію і те, як вони намагаються знайти для нас боєприпаси і закупити їх. Сума - велика, але не космічна. 3.5 млрд доларів.

    В новині пишуть, що «Чехія задіяла свої контакти з часів Холодної Війни».

    Класні новини. Все супер.

    Тепер просто маленьке питання. Може я чогось не розумію, але МИ В СТАНІ ВІЙНИ І У НАС НАШІ ДИПЛОМАТИ ЩО РОБЛЯТЬ? Чому маленька Чехія має контакти, а ми - ні?

    В Холодній Війні, так нагадаю, ми були в складі СРСР, Чехія була в складі Варшавського Пакту.

    Ми сотням мільйонам людей по всьому світу давали гроші, їжу та поставляли боєприпаси. Будували електричні станції та мости з залізницями.

    І У НАС НЕМАЄ ТАМ КОНТАКТІВ?

    Я просто не розумію. Ми утримуємо величезний дипкорпус по всьому світі. Що вони роблять? Чому у нас немає контактів? Чому ми на дипломатичній арені завжди програємо?

    Чому Чехія може, а ми - ні?
    Олексій Гончаренко
     
  15. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    У понеділок, 18 березня, Нацбанк знизив курс гривні на 19 копійок,
    що є історичним мінімумом щодо долара США: 38,9744 грн/$1.


    Як розповів Сергій Зарицький, головний дилер банку Райффайзен,
    сьогодні вранці міжбанківський валютний ринок відкрився з котируваннями 38,68-38,95 грн/$1.
    Водночас найнижчий курс долара під час угод
    був зафіксований на рівні 38,81 грн/$1, максимальний – 39,03 грн/$1.

    https://fakty.com.ua/ua/ukraine/eko...iv-grivnyu-do-istorichnogo-minimumu-389-za-1/

    А я пам'ятаю що був і по 8,000 грн/$1. :dntknw:
     
  16. Сотні ракет руйнують в Україні будинки, об'єкти цивільної інфраструктури, вбивають людей. Наша відповідь, як ви знаєте, буде потужною. Колись. Можливо. Хто чув чи бачив якусь активність від нашого МЗС?

    Теракт в країні, яка випускає вбивць з тюрем, щоб відправити їх вбивати українців, ті повертаються з фронту і вбивають росіян. Руzzька Манька: "Ето чудовіщноє прєступлєніє!"

    Кулеба мав би на годинку припинити задовольняти Єрмака і трохи попрацювати міністром МЗС воюючої країни.

    Він хотів воювати лопатами? Перші лопати мають прилетіти за злочинну бездіяльність.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Він не може, його пес покусав.

    upload_2024-3-24_14-59-59.png
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я пам"ятаю ще по 0,67 коп за доллар...
     
  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Тоді, Василю Михайловичу, ви повинні пам`ятати і від трьох до восьми. А за крупний розмір- смертну кару.
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

а де твій аватар? :)