Кабельний нет від "Воля-Львів"

Тема у розділі 'www', створена користувачем andre33, 20 кві 2008.

  1. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Якщо з модема один вихід, то логічно, що один комп. Якщо використовувати різного роду пристрої, то компів може бути маса. Присторої — свіч, мережева карта, роутер, маршрутизатор, … (то вже індивідуально, як зручніше)

    ---------- Додано в 17:26 ---------- Попередній допис був написаний в 17:12 ----------

    Є такий пристрій D-Link DIR 300, він здатен розмножувати інтернет після модема на 4 компи дротом і на багато вайфайом. Думаю, це найкраще вирішення задачі. Сам такий використовую, і тоже на Волю(Я вайфайом+сусід дротом+сусід вайфайом). Маю ще один новий, можу продати за 40 доларів(це ніби дешевше ринкової ціни).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. andre33

    andre33 Well-Known Member

    У суботу прийшов хлопчина з Волі та усе підключив , через 3 години нет включився, лише на 1 компі.
    Поставив свіч (TP-Link SF1005D) 5 портовий - результат відємний,
    працює по принципу - "хто перший встав той і тапочки взяв"
    одночасно два компи не працюють -або 1 комп або 2 з перезавантаженням модему , в понеділок принесу з роботи DIR 300
    попробую на ньому .
    Дали на вихідні тестовий варіант з швидкістю 0,3 М ,казали після
    оплати квитанції ( 101 грн) добавлять :nea:
     
  3. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Можна нет підключити до одного компа і на ньому створити ще одну мережу яка через додаткову мережеву карту йтиме до свіча. І тоді в свіч можна вмикати інші компи. Але ваш комп має бути ввімкнутий. Ще одну мережу типу 192.168.0.х. Але з маршрутизатором можна так сильно не заморочуватися, краще DIR-300
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. A_l_e_x

    A_l_e_x New Member

    вперше чую про те, що Астра просувається на Керченській. Користуюсь їхнім інтернетом вже майже три роки, звичайно не все ідеально, але цілком непогано, регулярно переглядають тарифи,весь час щось перероблять, одним словом стараються, та й поза тим в більшості вони освоюють ті райони, куди раніше великі провайдера навіть не хотіли дивитись - п'ятиповерхова забудова, але зараз перепросились )
     
  5. andre33

    andre33 Well-Known Member

    на 9 поверхівці по Керченській , що під лісом вже є Астра ,
    до мене ще не дотянули свої дроти , тому поки взяв Воблю,
    швидкість нижче 10М не падає ,
    роздав нет на кілька точок у хаті благополучно з допомогою ДІР 300
    інструкція по налаштунку тут http://volia.org/forum/index.php?showtopic=23599
     
  6. found

    found Well-Known Member

    Користуюсь послугами саме цього провайдера. Шалена швидкість. Тести видають по 16Мбит на скачування. Інколи проволять ремонти на лінії, тоді інтернет може бути відсутній. Тільки от з цієї мережі я не можу оплачувати карткою інтернет-послуги через мерчент Приватбанку. І на деяких великих форумах не можу залишати повідомлення, це при тому, що з іншої Львівської мережі все прекрасно виходить. З оплатою карткою через Приватбанк є ще в когось такі проблеми?
     
  7. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Ну Воля до цензури не вдається, тут можна бути спокійним :) Я б на твоєму місці пошукав би причину на компі: я не здивуюся, якщо виявиться, що вся причина полягає чи то у вірусах, чи то у невдало налаштованих фаєрволі/антивірусах....
     
  8. found

    found Well-Known Member

    Пробував з вимкнутим камперським, але ситуація та ж сама. Ще по скайпу при спілкуванні, при одночасно ввімкнутих 2-х мікрофонах (у мене і друга) зв'язок зі мною стає дуже поганим. То шуми появляються, то віддалююсь кудись. Коли мікрофон ввімкнутий тільки у мене, то співрозмовник чує мене нормально.

    На рахунок фаєрволу, можливо, Ви праві, тільки я от не пригадую, чи займався їхнім налаштуванням.
     
  9. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Ну в того ж скайпу теж досить розповсюдженою проблемою є несумісніть з фаєрволами :) Тобто, якщо почитати цю гілку, то приходиш до висновку, що від фаєрволів одна шкода))

    А щодо того чи налаштований/неналаштований, вимкнутий/невимкнутий фаєрвол чи антивірус мені згадується історя мого друга, в якого каспєрський самостійно вивів ком зі сплячого режиму, скачав собі оновлення і керуючись новими настановами видалив декілька робочив файліків, при чому вбив він їх без шансу на відновлення. А оскільки друг був досить досвідчений юзер, то для мене це назавди буде стимулом бути максимально прискіпливим у питаннях софта.
     
  10. found

    found Well-Known Member

    о_О Повстання машин? SkyNet знову дає про себе знати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Nautilus

    Nautilus New Member

    Якими нечесними методами користується воля для реклами...
    Хіба так можна робити?
    [​IMG]
     
  12. Overko

    Overko миється в бані

    Такі методи дуже дієві і Воля правильно проводить маркетинг, хоча в мене інші результати.
     
  13. sani

    sani Well-Known Member

    вони ще рахунки присилали, замасковані, де маленьким шрифтом написано
    [​IMG]

    через таку агресивну і обманливу "рекламну" політику ніколи не буду користуватись їхніми послугами, навіть якщо вони останні на планеті земля будуть надавати такі послуги!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Overko

    Overko миється в бані

    А я на них теж забив і більше не повернуся і всім раджу зробити аналогічно, просто не полінитися і ввімкнути іншого оператора, якщо є можливість.
     
  15. sani

    sani Well-Known Member

    це брудні методи!!! Це показує якими принципами вони керуються!!
    І раз вони дурять тільки потенційних клієнтів, я собі уявляю як вони дурять свої існуючих клієнтів...

    ось тут послання для них:
     
    Останнє редагування модератором: 17 лип 2010
    • Подобається Подобається x 1
  16. Overko

    Overko миється в бані

    Дурять тим що обіцяють високу швидкість зі вставкою "до". Дурять тим, що надсилають рахунки про оплату 1-2 місяці наперед. Дурять тим, що в них якісний інтернет. Інтернет іноді буваю повне гавно. Примусово навязують користуачам інету свою послугу кабельного телебачення.

    А відділ маркетингу, добре робить свою роботу і не несе відповідальності за роботу технічну і за ідеологію. Але в принципі, якщо розглядати Волю як єдине ціле, то вони дійсно нехороша компанія. Просто багатьом необхідна по відсутності конкурентів.
     
  17. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Вав! А є якісь інакші, чесні? :)

    Не влаштовує - ігноруємо. Я давно не плачУ їм. А "битися головою об стіну"? Навіщо?
     
  18. Romualdo

    Romualdo миється в бані

    Це дійсно лише завдавало шкоду компанії, а тому вони відмовилися від маленьких літер. Тепер подібні листи приходять з надписом РАХУНОК-ПРОПОЗИЦІЯ, що набраний великим кеглем.

    А як само вони його нав'язують? Чи малося на увазі, що овни пропонують знижки тим, хто буде користуватися обома послугами? :)
     
  19. Overko

    Overko миється в бані

    Можна по-різному висловлюватися, але зміст в тому, що якщо хочете інтернет, то мусите примусово і кабельне телебачення мати в кабелі.
    У Волі є спосіб і їх дурити. чув вже від багатьох. Якщо просто не платити, то вони спочатку інтернет вимикають десь там в себе, а кабель з телебаченням лишається і вже деякі знайомі користуються "новою послугою" від Волі - безплатного кабельного телебачення. Я думаю, що то або халатність працівників, або їм просто лінь йти і різати кабель.
    А ще можна просто домовитися з сусідами, скооперуватися і наставити розгалужувачів кабелю. Волівський інтернет теж розгалужується маршрутизатором.
     
  20. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    5-6 лет назад страницы в инете не были настолько засраны рекламой, не было таких страниц, где одна только flash-анимация на мегабайт и более, сейчас столько всякой фигни навешивают, что я недавно попробовал диалапом воспользоваться в одном месте, где не было другого инета - глухое дело!! нереально лазить по инету, только сидеть и ждать!
    5-6 лет назад я в инете познакомился с одной американкой, так она в те времена уже имела скоростной кабельный инет дома для своих бытовых нужд, не имела никакого лимита по трафику и платила за него 20 долларов в месяц! У нас тогда это удовольствие стоило гораздо дороже, хотя мы куда менее развитая и бедная страна и затраты на тот же инет у нас гораздо ниже (сравнить только заработную плату)

    ---------- Додано в 15:52 ---------- Попередній допис був написаний в 15:40 ----------

    больше всего опасаюсь, что через месячишко возьмут и продадут Укртелеком какому-нибудь "честному" дяде у которого есть такое бабло... и тогда весь украинский интернет будет принадлежать какому нибудь дяде... вот тогда и будем мы все за это гавно платить гораздо дороже!!...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)