Кабельний нет від "Воля-Львів"

Тема у розділі 'www', створена користувачем andre33, 20 кві 2008.

  1. Фесько

    Фесько Well-Known Member

    100 мбіт на всіх :)

    У нас в Харкові теж були провайдери, які пропонували 100 мбіт - брехня брехнею, ніколи не буває.

    Але назва контори кльова :good:
     
  2. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Ой, а може по темі підкажете своїх операторів? може порадите? Може номера дасте? А то я переїхала до Львова, зняла квартиру, телефона нема, інету нема, кабельного нема :cry:. Від укртелекома тел. підключати не хочу,бо господарю все рівно... гроші не поверне.. та і не потрібен мені тел, а ось кабельне, і ще щоб інет був по кабельному було б супер. Поділіться досвідом пліззз, а то в мене сусіди не дуже продвинуті.. Ніхто нічого не знає.
     
  3. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    а ще трохи залежить гідє проживаєте. Мала дістала мене зі своїми "Контактами". Думав що то підключити, раптом задзвонили з "Волі" і спитали чи не хочу до кабельного ще й НЕТ. 50 грн /міс, а просто кабельне було 45 грн/міс. Ок. Сказав хочу. Пів години роботи хлопчиська налаштовувача і мала сидить "в контактах". ПРавда з оплатою казус вийшов. Пішов в один банк, дівчина оператор молоденька. Щось там мудрувала, мудрувала, і сказала що не може оплатити бо не знає такого рахунку. Як не пояснював як то зробити- нів'яку. Пішов в другий банк. Мегера досвідчена, але видно з чоловіком зранку посварилась. Почала задавати дурнуваті питання. Прийшлось ввічливо нахамити при тихенькому похихихуванні напівзаповненого залу.

    чого чекати до останнього дня, а по друге заплатити можна і в іншому банку. Різниця полягає лише в тому що на пошті то роблять майже задурно, а в банку візьмуть дві гривні за послугу ;)
     
  4. GirlWind

    GirlWind Well-Known Member

    Їхала маршрутці побачила купу реклами "Воля Бродбенд", думала ось воно моє щастя...Щойно дзвонила в "Волю" запитала про підключення на моїй вулиці.. немає. ДЗвонила в "Одеко Захід", судіди мають кабельне від того провайдера, питаю за інтернет,- кажуть що по моїй вулиці немає покриття, хоча послуга інету ними надається. Я не дуже зрозуміла чому, якщо в сусідів кабель є? хіба можливо вони не по кабелю нет дають абощо.. Телефон у квартирі не підключений. Тобто можливості "ОГО" від укртелекому або типу того немає. Тепер я точно знаю що перед тим як знімати квартиру треба дивитись не тільки на сантехніку і пластикові вікна але і інет вимагати)
    Може хтось щось порадити(проживаю на вулиці Бортнянського)? Чесно кажучи поняття не маю як у Львові "шукати провайдера". Переїхала з маленького міста, в нас правайдери за абонентів бились) А тут підлючила собі нет через телефон і отак хіба електронка і щось почитати. Може дати оголошення в газету "абонент шукає провайдера. Адреса така то."?
     
  5. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    MTC Connect
     
  6. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Привіт!

    На Воля-Львів особливих нарікань немає...
    Однак, було кілька випадків.
    Інтернет пропадав на годину-дві. Телефонував у офіс: кажуть оновлення устаткування і т.д.
    А так, рекомендую. Велика компанія. Щодо покриття - не хвилюйтесь, з часом повинне зростати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Напишіть, будь-ласка, яка реальна швидкість завантаження і відвантаження в цього провайдера. В тих пакетах де швидкість необмежена(як пише провайдер 38 Мб/с).
     
  8. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Та складно сказати точно. Швидкість залежить від дозволеної на іншому сервері (з якого щось качаємо)... Напр., середньостатистичний mp3-файл можна качати зі швидкістю 150 кб/сек або 50 кб/сек, а можна отримати із куди більшою швидкістю - не встигнеш час засікти, як уже можна насолоджуватись музичним творінням.

    Провайдер відповідає на це запитання таким чином: вони не ставлять обмежень на своїх каналах.

    Тобто, доводиться вірити їхнім даним.

    P.S. В Інтернеті є сервіси, які можуть виміряти швидкість трафіку. Це - як варіант. Але він теж не гарантує достовірних результатів.
     
  9. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Думаю, закачка через торент показує реальну швидкість каналу. Я просто ввімкнув сьогодні собі ту Волю вдома. Безлім швидкості і трафіку за 50 грн і ще 50 каналів ТБ включено в цю ціну. Швидкість сьогодні 256 Кбіт/с. Завтра обіцяли піднімуть. До речі, до них додзвонитися, то щось із області фантастики. Якщо у Вас Воля, зайдіть на http://speedtest.net там більш-менш правильно показує. Але краще торентом перевірити.
     
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нічого не наплутали?

    http://volia-lviv.com/internet/price
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    перші два місяці безліміт + аналогове ТБ за ціною 50 грн + 9 грн оренда модему або можна купити модем за 290 грн. А після вже вибирає кожен що до вподоби
     
  12. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Купіть, якщо не плануєте відмовлятися від ВОЛІ. Вигідніше буде...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну це при умові якщо не шукати в НЕТі подібний і не купити за 100-130 грн вже користований. Нє?
     
  14. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Ризик роботи "БУ"-приладу берете на себе... :dntknw:
     
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    якщо проф оком глянути на той модем що вони пропонують, то ризик не такий вже й страшний
     
  16. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Тут цілком згоден. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Можу сказати за київську "Волю": максимальна швидкість завантаження ~~640 кбайт/с (5 мбіт/с) - UA-IX, але не сервери Волі.
    Апстрім значно вужчий - це закладено.
    Волівський безліміт - "розводилово": там подобові обмеження, загалом виходить 60 гіг/міс.
    Зараз я беру пакет "Гра" (30 гіг/міс), це 100 грн +9,90 - оренда модему.
    Слід пам"ятати, що ваш рахунок прив"язаний до МАК-адреси модему. Тобто пішли з модемом у гості (в межах мікрорайону) - трафік буде зараховано на вас (на МАК-адресу модему).
    При зміні модему треба повідомити техслужбу.

    Мабуть у Львові - подібна політика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Так, у Львові, віднедавна, теж така політика. Зі своїм модемом потрібно вдома сидіти. Згоден. :)
     
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо Вам, скажімо, треба по черзі виходити з двох різних районів міста, можна в принципі домовитися, щоби мак-адресу Вашого модема (на одному екаунті) активували на двох вузлах. Мабуть для цього доведеться особисто прийти до них.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Prometheus

    Prometheus Well-Known Member

    Так, у такому випадку, звісно, є певні незручності...

    Однак, і плюс теж є: спрощується налаштування підключення до Інтернету... Хоча, при підключенні це і так спеціаліст робить...

    Головне, щоб Інтернет хороший був... :good:
     
а де твій аватар? :)