Ювенальна юстиція. Що чи хто стоїть за цим?

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Blessed, 30 бер 2011.

?

Чим для вас є ювенальна юстиція?

  1. Спосіб захисту дітей від насилля

    27,3%
  2. Сім'я та діти як мішень в корисливих мотивах

    72,7%
  1. Blessed

    Blessed Well-Known Member

    А що це таке і з чим його їдять ? більше того хто б не писав чи був замовником а зміст самої ЮЮ не міняється від цього , принаймі для мене.
     
  2. syavych

    syavych копач

    А можете навести статті (пункти, норми) того закону чи іншого нормативного акту про ЮЮ, який збираються приймати в Україні, що Вас найбільше жахають? Для початку скажіть хоча б як той закон називається. Тоді розмова перейде в конструктивне русло, а не пустослівні вигуки типу "Ювенальний фашизм наступає".
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. vov66

    vov66 Well-Known Member

    "...Для того, чтобы в одночасье лишиться ребёнка, теперь не надо быть ни пьяницей, ни дебоширом. Наоборот – семьи, где есть достаток, будут под особым присмотром таких служб. Потому что расходы на содержание ребёнка в приюте или в приёмной семье в основном несут именно родители. Отняв детей, родителей ещё и обязывают платить за то, что их ребёнок отобран и воспитывается чужими людьми. Поэтому, чем родители богаче, тем выгоднее у них отбирать детей. Нетрудно догадаться, что проще отнять ребёнка из благополучной семьи. У неблагополучных же детей расстроена психика, трудный характер, различные заболевания. С ними нужно очень много возиться, чтобы привести их в норму.

    И даже если родители в суде смогут доказать, что лишение родительских прав ошибочно, чиновники не понесут никакой ответственности! Никакого уважения к семье, никакой заботы о ней ювенальная юстиция не проявляет. Социальные работники и судьи имеют полную, безграничную власть над судьбой ребёнка. Сотрудники могут отнять детей по анонимным телефонным звонкам. «Изъятого» ребёнка передают в приют.

    Там с ним работают психологи. Они внушают ребёнку, что не родители главные в семье, а главные – судья, прокурор, государство. Фактически подрывается авторитет родителей. Объяснить маленькому ребёнку, что такое государство, невозможно, но зато он прекрасно понимает, что такое мама, папа, бабушка, дедушка. И он невольно настраивается на то, что родители – его враги. Теоретически ребёнок может через несколько лет вернуться в родную семью. Но после соответствующей «промывки мозгов» он может не захотеть этого. «Обработанного» таким образом ребёнка отдают в приёмную семью..." Джерело
     
  4. syavych

    syavych копач

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    З наклейками зрозуміло - одна з сект(що утворилась з греко-католиків в минулому) проводить свою інформаційну чи рекламну кампанію, щоб поповнити свої поріділі ряди... :)
    щодо ювенальної юстиції - я проти, виявляється в Україні вже впроваджуються ювенальні технології, хоча ювенальна юстиція законодавчо не введена і не прийнята Верховною Радою... Лохвицький район Полтавської області...
    http://hermaniuk.org.ua/?cat=11
    А прийняти ювенальну юстицію ВРУ мусить, незважаючи на думку громадян України, бо чиниться тиск, "комитет по правам детей ООН делал замечания Украине, касающиеся несоблюдения международных договоренностей".
    http://jujust.com.ua/2010/11/12/1040/ Тай так...
     
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Клас. Народ не знає, шо таке ЮЮ, але займає якусь позицію щодо цього дива. Байдуже.
    Байдуже, шо невідомо, хто і як тут статтю нацарапав, головне, є привід для страху, привід озлобитись і покричати, шо ми проти і будем воювати (насправді ніхто ніяк не запобіжить, бо не має жодної змоги).
    Ше підіть гляньте москальских новин, докфільмів і статей, який там кашмар, в тому загниваючому Западі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. ovod

    ovod Well-Known Member

  8. syavych

    syavych копач

    В чому власне проблема в даному відео? Що донька донесла на батьків і їх позбавили прав? Якщо так, то в Україні для цього навіть не треба ювенальної юстиції, всьо вже давно "дозволяється" Сімейним кодексом України:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    тобто ви на місці тих батьків дозволили б відвідувати що вона захоче і вертатися додому коли захоче?
    або просто піти на тиждень десь собі пожити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. syavych

    syavych копач

    Звичайно, що ні. Але при чому тут ЮЮ? Дитина має право подати скаргу у відповідні органи на батьків за будь-яке порушення її прав як з ЮЮ, так і без неї. Чому вона це робить - питання виховання. А ця тема начебто про ювенальну юстицію, причетність якої в таких випадках (в контексті України) відсутня.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    так ви порушуєте право на індивідуальність...
    яке право ви маєте забороняти дитині проявляти себе так як вона того хоче?
     
  12. syavych

    syavych копач

    Хтось когось не розуміє... Попробую ще раз: "при чому тут ЮЮ?" Згадане Вами "право на індивідуальність" я й так порушу (згідно Сімейного Кодексу України та Конвенції ООН про права дитини). Що зміниться з прийняттям ЮЮ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    а для чого тоді її планують приймати, якщо все таке саме є?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. syavych

    syavych копач

    Я власне тому вже не перший раз в цій темі запитую: що саме збираються приймати в Україні? Бо жодного закону чи законопроекту досі не бачив. ЮЮ - це, в принципі, галузь судочинства у справах неповнолітніх. Її (галузь) неможливо прийняти - приймають якісь документи (як правило, закони), в яких містяться пункти "про щось". Якщо це "щось" - "неповнолітні", то сукупність таких законів і наз. ЮЮ.
    Щодо конкретно ситуації з Україною: (знову ж таки я не знаю що саме збираються приймати) ООН неодноразово докоряла нам, що: існуючі в Україні закони, які стосуються неповнолітніх, несистематизовані (частина статей є СКУ, частина в ККУ, різних Конвенціях тощо), справи розглядаються загальними судами, немає чіткого визначення інституцій опіки над дітьми і т.д. Тобто закони вже давно є, але немає порядку. Тому не бачу нічого страшного в тому, щоб упорядкувати то всьо. Проблемою може бути лише те, що під видом ЮЮ (хтось?) намагатимуться проштовнути якісь не дуже потрібні закони (в нас то називається "голосування в пакеті" :)) ), тоді й справді будемо розбиратись хто, що саме і чому. А поки немає ніяких проєктів - нема шо обговорювати :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. vov66

    vov66 Well-Known Member

    Відео

    Саме так. Тоді дуже легко керувати "неугодними" людьми... За допомогою цього закону можна з людей ВІЛЬНИХ перетворити в РАБІВ під гарними гаслами - ЗАХИСТ ДІТЕЙ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. syavych

    syavych копач

    Усьо можна... Навіть нам під силу придумати ТАКИЙ закон. Але одне маленьке "але": звідки Ви взяли що існує якийсь "поганий закон", який збираються приймати в Україні і який саме (хто його придумав і шо там написано)? о_О
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Blessed

    Blessed Well-Known Member

    Саме так в нас завжди і відбувається. Спершу зроблять а потім одні думають як то припіднести шоб смачніше схавати а другі кричатимуть що вони проти.

    Може варто навчитись спершу думати? Спершу відкрито обговорити всі за і проти а потім вирішувати? і не жирним свиням з мандатами недоторканності а тим кого це стосуватиметься в першу чергу?
    звичайно ми знаєм що ЮЮ це галузь "чогось" (зокрема судочинства у справах "неповнолітніх") а не назва закону. ви вважаєте в україні живуть одні невігласи?
    В нас і президент керується законами про його діяльність але не належить до жодної гілки влади, і шо? йому це мішає керувати всіми гілками одночасно?

    Цікаво ж відбувається, неповнолітні (особи до 18 років) визнаються не повністю зрілими, недостатньо розвиненими, такими, що потребують сторонньої опіки та піклування,фінансування, і водночас вони повінстю дорослі щоб робити те що вони хочуть і ще і подавати на батьків в суді позбавляти їх батьківських прав якщо їм не дають вього чого вони хочуть. Звичайно що дітей треба захищати, але повірте, їх радше треба захищати від законів і органів "опіки" ніж від своїх же батьків.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych копач

    Я тільки "за" - давайте будемо думати, а не читати видумані ахтунг-статті.
    Оскільки ніякого нового проекту закону в Україні немає, то залишається обговорити усі "за" і "проти":
    а) існуючих законів України, що підпадають під ЮЮ (наприклад Сімейний кодекс);
    б) Пекінських правил та Ер-Ріядських принципів, що вважаються основою ЮЮ.
    З якого пункту почнемо? Висловлюйте усі Ваші "проти" з цих документів - будемо їх обговорювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Під час обговорення нового закону багато батьків стверджували, що не уявляють собі процес виховання без ляпасів. Соціальні працівники виступають проти такого способу мислення, заявляючи, що діти заслуговують такої ж пошани, як і дорослі.
    http://hermaniuk.org.ua/?cat=11
    Такі батьки потребують психологічної чи психотерапевтичної допомоги. Якщо дитина виховувалась у смї де фізичні покарання були нормою є високаймовіність того що своїх дітей вона виховуватиме так само.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Blessed

    Blessed Well-Known Member

    Та далась вам саме та стаття. у не зважайте на неї, крім неї достатньо джерел і європейської практики з чого можна зробити свої висновки.


    А ми їх і обговорюємо. Багато людей висловлюють свої проти, а ви ще зависли на статті.
    ЧИ може краще слухати ля-ля в студії Шустера і Кісєльова, які теж обговорюють багато але толку з того мало,тільки приходять попіаритись перед камерами.
     
а де твій аватар? :)