Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. Слава40

    Слава40 Member

    Какой смысл судиться?

    Если судиться можно только с "Гортеплоэнерго" и заведомо известно что взять с него нечего!! На это и расчитывают.Но ведь это мошенничество...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Слава40

    Слава40 Member

    Судиться нет смысла.

    Понял! Только добровольно Горсовет выплатит,а через суд нет.Но МЭР даже на письмо с уведомлением о вручении (с просьбой о выплате) не отвечает.Кому нужен старый дурень 5 мцев работавший без зарплаты. Но может хоть прочитавшие все это другие люди-будут умнее меня.
     
  3. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Що значить "некомерційне"? Як може підприемство бути некомерційним? Хоча це неважливо. Людині заборгували зарплату БУДЬ-ДЕ, вона має право подати до суду на підприємство/установу/організацію, де вона працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Как это нечего? У него есть помещения, имущество, оборудование, инвентарь, оргтехника и пр. и пр. Суд обяжет продать и выплатить.
    Нет, не поняли. Горсовет Вам НИЧЕГО не должен. Вы работали на предприятии, у Вас с этим предприятием заключено трудовое соглашение (не с горсоветом же). Вот оно и должно платить.

    А то, что мэр не отвечает, это не просто свинство, но и прямое нарушение закона. Тоже, кстати, можно подать в суд. Но смысла нет.
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну наприклад державні э казенні і комерційні (не памятаю як точно називаються) то в них велика різзниця в порядку діяльності і відповідальності)
    а заборгована зарплата - то незалежно від форми власності підприємства й ін. ознак.
     
  6. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    "ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО ПІДПРИЄМСТВА В УКРАЇНІ"

    Підприємство - самостійний господарюючий статутний суб’єкт, який має права юридичної особи та здійснює виробничу, нау*ково-дослідницьку і комерційну діяльність з метою одержання відпові*дного прибутку (доходу)."


    Тобто, за ознакою підприємство не може бути некомерційним.

    Що ж стосується казенного підприємства, то це державне підприємство, яке не підлягає приватизації.
     
  7. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    і яке, якщо не помиляюсь, не може бути визнане банкрутом
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідно. Тому що основні фонди належать йому лише на умовах оперативного керування, а споживачем продукції є держава. Хто ж сам себе банкрутуватиме?:) Там ще є умови, за яких державне підприємство може бути перетворене в казенне, не пам"ятаю які. Можна прогуглити, якщо є бажання. Знайти "закон підприємства україні".
     
    Останнє редагування: 12 гру 2008
  9. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    той закон скасований вже давно!!! зараз все регулюэ Господарський кодекс!

    "Стаття 62. Підприємство як організаційна форма господарювання
    1. Підприємство - самостійний суб'єкт господарювання, створений компетентним органом державної влади або органом місцевого самоврядування, або іншими суб'єктами для задоволення суспільних та особистих потреб шляхом систематичного здійснення виробничої, науково-дослідної, торговельної, іншої господарської діяльності в порядку, передбаченому цим Кодексом та іншими законами.
    2. Підприємства можуть створюватись як для здійснення підприємництва, так і для некомерційної господарської діяльності. "

    державні підприэмства там все ясно -
    комерційні, відповідно відповідають всім своїм майном:
    Стаття 74. Державне комерційне підприємство
    1. Державне комерційне підприємство є суб'єктом підприємницької діяльності, діє на основі статуту і несе відповідальність за наслідки своєї діяльності усім належним йому на праві господарського відання майном

    казенні у відповідних сферах створюються, оперативне управління


    щодо комунальних!!!

    Стаття 78. Комунальні унітарні підприємства
    1. Комунальне унітарне підприємство утворюється компетентним органом місцевого самоврядування в розпорядчому порядку на базі відокремленої частини комунальної власності і входить до сфери його управління.
    2. Орган, до сфери управління якого входить комунальне унітарне підприємство, є представником власника - відповідної територіальної громади і виконує його функції у межах, визначених цим Кодексом та іншими законодавчими актами.
    3. Майно комунального унітарного підприємства перебуває у комунальній власності і закріплюється за таким підприємством на праві господарського відання (комунальне комерційне підприємство) або на праві оперативного управління (комунальне некомерційне підприємство).
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Упссс! Відстав від життя! А всього то минуло 5 років як пішов з посади. Даруйте, не юрист, практик.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та нічо, я тоже ще поки студентка і не самий знаючий юрист)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Я, чесно кажучи, взагалі не розумію суті проблеми... "Гортеплоєнєрго" комунальна власність, нікуди воно не дінеться. Що в будинках палити перестали? Люди ж за тепло всерівно платять. Значить надходження коштів є. Напишіть скаргу прокурору, витратити хоч копійку підприємство не може не погасивши борг по зарплаті, за це кримінальна відповідальність на керівника накладається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    да, бо оплата праці - платіж першого порядку)))
     
  14. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    дійсно ;) ?
    має накладатися, але ...
    трохи видів рахунки деяких комун підприємств, їх є багато і навіть не всі "засвічені" перед податковою, судом і т.п. Коли приходять рішення про накладення арешту у зв"язку з ".....", ці рахунки не трогають.
    Або банк (дірєктор) дзвонить керівнику п-ва (дірєктору) і каже: "Слухай тутво прийшло з суду накласти арешт на твої рахунки, дай платіжку я всі гроші перекину на інші рахунки, а потім арештую "старі""
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Так. Дійсно.

    І накладається

    Про суд не знаю, арешти накладає виконавча служба, згідно рішення суду а не сам суд, суд тільки приймає рішення.

    А на рахунок засвічених рахунків... А спробуйте-но відкрити, в будь-якому банку України, рахунок на ПП або юрособу (але не плутайте рах 2620 на фізичну особу з рахунками 2600 на ПП) та спробуйте хоч копійку звідти зняти або перерахувати кудась без квитанції зі штампом податкової, про те що Ви повідомили податкову про відкриття рахунку.
    Так що незасвічених рахунків не буває.

    Трогають і навіть дуже трогають, навіщо банку позбутись ліцензії через одну фірму.

    Такий варіант дісно існує, листи приходять поштою, можуть прийти зранку, до обіду ще можна багато встигнути. Але суть не в тому гроші то перерахуються, але керівник підприємства за те що заплатив не зарплату а купив щось інше понесе кримінальну відповідальність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Varvar

    Varvar Well-Known Member

    я це знаю, але не в тому суть, тут
    ну в податковій також люди працюють, помиляються, іноді не всі рахунки платника податків занесуть в базу :),
    ну і ще такий нюанс, що з рахунку не можна без відмітки податкової, а на рахунок можна і так також можна "втікати"
    напевно можна набагато швидше :), головне бажання
     
  17. Слава40

    Слава40 Member

    Что делать, если невозможно выполнить решение суда? Коммунальное предприятие, учредитель которого городской совет, должно своим ,бывшим рабочим зарплату. Суд вынес решение в пользу рабочих. Исполнительная служба не может его выполнить т.к у этого КП ничего нет, ни денег ни материальных ценностей. Возможно ли теперь подать иск в суд на учредителя т.е горсовет, чтобы он заплатил. Или все- зарплата пропала. Какой выход. В чем –ошибки рабочих..
     
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я не дуже компетентна в тому питанні, але думаю що міська рада має відшкодувати... коли проходила якос там практику, то в той час міськрада підняла зарплату працівникам комунгоспу... звязок є, процедуру вам зараз хтось розаже)))
     
  19. Слава40

    Слава40 Member

    Спасибо.Вот я и не хочу пока судиться.Знакомые что работали в этом Гортеплоэнерго высудили,а теперь просят узнать что делать.А адвокату заплатили.Ему что выиграл дело-отдай деньги.А дальше судиться с ГОРСОВЕТОМ не хочет.Говорит туманная перспектива!!
     
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Так всі люди і всі помиляються, всяко буває, але то не лікарня тут помилки виправляються дуже просто.

    Так операції зарахування дозволені, списання ні. Втікати, при великому бажанні, можливість є. АЛЕ...Ви пишете заяву прокурору, він бере виписки по рахунках, а далі заводить кримінальну справу на керівника та головного бухгалтера. І не треба тут відразу писати шо то всі свої ніхто нікого не буде рухати і т.д. Прокурор може прикрити кримінального злочинця, а тут справа соціальна, за таке і в газетах напишуть може по ТСН покажуть, може й зірка яка на пагон впаде. Так що прокуратурі такі справи надзвичайно цікаві.
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)