Юридична online консультація

Тема у розділі 'Юридичні консультації', створена користувачем toozik, 23 лют 2007.

  1. Але в нього ніяких пільг немає, це точно.
     
  2. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Через суд. Треба подати позовну заяву в суд на універсистет і докази: 1) Що дівчина вчиться "платно" і платіжні документи чи розрахунок, скільки вже заплатила на момент подачі позовної заяви і у порівнянні, скільки витратили "пільговики"2)результати її ЗНО, 3)свідків, які на суді підтвердять, що в того хлопця результат був гірший, або документи, які цк підтвердять.

    Його буде запрошено судом, як свідка, його і її листи ЗНО буде затребувано судом з архівів, призначено експертів, які переоцінять роботи.

    Тоді суд і прийме рішення перевести чи не переводити на бюджет, і призначить розслідування цього випадку, щоб встановити: помилка чи злочин.

    Потрібний буде дуже грамотний адвокат, бо університет виставить свого. Не самого дешевого і не дурного.

    Я не адвокат і не юрист, я просто грамотний, тому краще порадитись з дійсно профіком у цій справі.

    Я думаю, що витрати на судовий розгляд перевищать вартість навчання, і в умовах сьогоднішньої України, і Міносвіти, зокрема - шансів виграти дуже мало. Хіба що якщо Міністерство освіти захоче "порвати" того ректора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Тобто не варто. Так і думала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. DIDIO

    DIDIO Well-Known Member

    Варто було, але ще тоді, "по гарячим слідам", - при бувшій владі Міністерство освіти в основному відповідало вимогам демократії і питання було б вирішене, впевнений.

    Зараз - також пробувати можна, але треба мати гроші на адвоката в сумі близько 5 тисяч доларів (це я так інстинктивно відчуваю - хоч сума абсолютно "придумана" мною). Конкретно - до фахівців.

    Можна також домовитись з молодим і розумним початкуючим адвокатом, якщо він захоче мати рекламу і погодиться на невелику суму. Можна звернутися до прямо до опозиційного політика-юриста. Нагадую - у випадку виграного судового процесу витрати позивача (в певних рамках) компенсуються шляхом накладання судом стягнення на відповідача.

    Взагалі треба мати рішучість, принциповість і сміливість, як у будь-якому відстоюванні правди. Чи є ваша знайома Бійцівською Пташкою, наприклад? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5.  
  6. Peri

    Peri Well-Known Member

    Не знаю чи у цю тему звертаюся,але постало таке от термінове запитання:щойно знайомим сказали,що завтра котельня(чи жек)будуть міняти труби гарячої води у підвалі.У їхньому підвалі проходить частина цих труб.Підвал заставлений *під зав*язку*і зараз, у такій порі, не реально підготувати місце щоб завтра там проводились будь-які роботи.

    Запитання,які є варіанти щоб відкласти(чит.не впустити завтра робітників)цей ремонт,якщо люди не були завчасно попереджені?Прошу порадити куди звертатися і що взагалі можна зробити у такій ситуації?
    Дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. kontra

    kontra Well-Known Member

    НУ я б сказал, что почти по адресу)))
    Если Вы считаете действия ЖЕКа неправомерными, тогда одна дорога - в суд, а запретить им делать что-то может обеспечение иска. Но подумайте стоит ли игра свеч...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Не юридично а практично. Підвал великий? Там є повороти, відгалуження? Якщо нема відгалужень і поворотів то ЖЕКівці витягнуть стару (розбивши невелику дирку) і кинуть суцільною трубою від дири до дири
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Peri

    Peri Well-Known Member

    Господаря-майстра видно відразу!:)

    Вони вже якось все владнали.А найбільша проблема в них була,як зрозуміла,власне доступ до тої труби.

    Дякую!:drinks:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. senka

    senka New Member

    Підкажіть будь-ласка, чи має нести відповідальність жінка за борги чоловіка, якщо вони були набуті до весілля. Мається на увазі кредит
     
  11. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Якщо це є договірні відносини, укладені чоловіком - то немає.
    Якщо через несплату кредиту з чоловіка будуть стягувати борг в судовому порядку, то згідно ст.79 Сімейного Кодексу
    За зобов'язаннями одного з подружжя стягнення може бути накладено лише на його особисте майно і на частку у праві спільної сумісної власності подружжя, яка виділена йому в натурі.
    Стягнення може бути накладено на майно, яке є спільною сумісною власністю подружжя, якщо судом встановлено, що договір був укладений одним із подружжя в інтересах сім'ї і те, що було одержане за договором, використано на її потреби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olyshka

    Olyshka Member

    Підкажіть як правильно купити житло. Які папери повинен представити власник, які я. Що треба підписати?
     
  13. kontra

    kontra Well-Known Member

    Нет, это его проблемы

    ---------- Додано в 13:54 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    Если во время брака, то долг будет общим!

    ---------- Додано в 14:02 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ----------

    Свідоцтво на право власності
    Технічний паспорт

    Для процедури купівлі-продажу пробиться експертна оцінка, договір укладаєте через нотаріат.
    Якщо продавець просить завдаток, також дуже рекомендую зробити його нотаріальним, цей договір буде гарантією купівлі-продажу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    Спільним є майно, набуте подружжям під-час шлюбу, а не борги.
    Ст.60 Сімейного Кодексу.
    Щодо зобовязань по кредитному договору, то я писала вище ст.79 Сімейного Кодексу - стягнення лише з частки у праві спільної сумісної власності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hrystyna

    Hrystyna Member

    kontra має рацію. Якщо договір кредиту укладений під час шлюбу, то презюмується що він укладений із згодою другого з подружжя в інтересах сімї. І борг буде вважатися спільним і тоді жінці потрібно буде доказувати, що вона не знала про цей договір і він укладевся не в інтересах сімї.
    Звичайно у випадку із senkoyu, вона не буде відповідати за борги чоловіка, за договором, який був укладений до реєстрації шлюбу.
     
  16. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    А можна крім вільних роздумів, посилання на норми законодавство?

    Буде вважатись ким? А доказувати кому?

    А про це я вже писала:
    Може перше будемо читати, а не переписувати одне і те ж саме двічі?
     
  17. Hrystyna

    Hrystyna Member

    Це не выльні роздуми. Якщо Ви юрист, то повинні знати загальні норми Сімейного кодексу.
    Ч. 3 ст. 61 СК передбачає, що: "Якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сімї, то гроші, інше майно, в тому числі гонорар, виграш, які були одержані за цим договором, є обєктами права спільної сумісної власності подружжя."
    У випадку укладення поряд з договором кредиту договору застави спільного майна, що найчастіше має місце на практиці, до цих правовідносин застосовуються норми ч. 2 ст.65 СК "При укладенні договорів одним із подружжям вважається, що він діє за згодою другого з подружжя. Дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укладений другим з подружжя без її, його згоди, якщо цей договір виходить за межі дрібного побутового"
    І доказуввати тоді необхідно буде суду та банку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. yurasykhiv

    yurasykhiv New Member

    Усім доброго дня. У мене є запитання на рахунок надання якісної послуги. Останні два роки напруга в мережі коливається від 160 до 180 вольт, хоча згідно стандарту повинна бути в межах 220 +- 10% (198-242) вольт. Писали заяву на імя начальника галицького відділення енергозбут, він її підписав в двох екземплярах, але нічого не змінилось. Питання заключається в тому, куди писати,куди жалітись. Дякую.
     
  19. Interferon

    Interferon Well-Known Member

    До чого тут договір застави? питання було:
    А тема - юридична консультація, а не теорія Сімейного права вцілому...
     
  20. Hrystyna

    Hrystyna Member

    Шановна, я занадто дорожу своїм часом щоб з Вами сперечатися. Кожну ситуацію потрібно розглядати комплексно, а не поверхнево.
    Якщо хтось консультує не так як Вам підходить це не означає що це не правильно.

    ---------- Додано в 11:34 ---------- Попередній допис був написаний в 11:16 ----------

    Відповідальність за якість надання послуг з енергозбуту несе Львівобленерго з яким Ви підписували договір. Галицький енергозбут є підконтрольним ЛЬвівобленерго, тому Вам необхідно отримати відповідь від Галицького енергозбуту, яка повинна бути надана протягом 15 днів, максимум місяць і у випадку не вжиття жодних заходів скаржитися у ЛЬвівобленерго. Адже воно відповідно до договору повинно надавати Вам якісні послуги.
     
а де твій аватар? :)