Євросоюз

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Мих, 1 січ 2007.

 1. vasili

  vasili Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Far(Lv) проблем у вас много видно, по вашему отчаянию, но скажите, что вам нужно прибалты, для полного счастья ?
   
 2. Far(Lv)

  Far(Lv) Member

 3. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Та зразу видно, на чий млин воду лиє... тут вже писав про це:
  http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=139936&postcount=21

  Читав недавно: Путін запустив вже давненько програму повернення в Росію колишніх емігрантів, робота, суперумови в Росії, "повєртай назад, мол, радниє!", бла-бла-бла... за рік з нашої бундесземлі повернулося з Німеції в Росію аж... 8 сімей! :D Хоча тут палкою кинеш і в "саатєчествєнніка" попадеш - певно вже кожен третій русак, по вулиці йдеш, мати кругом чуєш...:padonak: :moskali:

  Провалилася програма, назад їхати не хочуть москалі-"казахи", зате сидіти тут на соціалі і обсирати, перепрошую, все кругом - це так, це їхнє...:)
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Danilo

  Danilo Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Коли Петро І приїхав із своїм почтом до Англії, король розмістив їх у домі, відповідно устаткованому для високих гостей. По тримісячному гостюванні москвини від’їхали, лишивши дім у такому стані: підлога та стіни запльовані, меблі поламані, шпалери поздирані, дорогі образи на стінах кулями подірявлені, квіти і газони затолочені, наче полк пройшов по них і т. п. Наробили шкоди на 350 фунтів стерлінгів208. У Парижі Петро І поводився, як у Петербурзі. Зупиняв на вулиці чужий ридван і наказував везти його. Він та його почт заходили до крамниць, брали що хотіли і не платили. З маркизою де Роган Петро повівся так, що її чоловік кинувся його бити. На французьких аристократичних учтах Петро і його супутники не вживали виделок, брали їжу руками.
  Визнавши уряд В. Леніна 1923 р., англійський уряд надав посольству Москви старовинний палац, справжній музей середньовічної лицарської культури. Багатющі фрески, великої історично-музейної вартості картини, меблі, посуд тощо. Москвини почали вести комуністичну пропаганду в Англії, і вона розірвала дипломатичний зв’язок. Посольство Москви виїхало з Англії, залишивши палац ще в гіршому стані, ніж колись Петро. Там не лише було все понищено, а й вивезено з нього всі музейні речі. На протест англійського уряду уряд Москви відказав, що відповідає лише за ті речі, на які посол дав розписку.
  Московство - Павло Штепа

  Afterstep. Я не тотально, так трошкі процітував.:D
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Far(Lv)

  Far(Lv) Member

  Відповідь: Євросоюз

  Странная ситуация, все новые члены ЕС, становятся ярыми сторонниками США, проводя их политику в ущерб политики ЕС.
  Может не туда стремимся??? Может пару лишних европейских штатов добавить?
  А может в НАТО и будя, зачем в ЕС то???

  Додано через 36 хвилин
  Прибалтам как и всем нужны деньги, чтоб вести достойную жизнь, соответсвенно статусу челену ЕС .
  Пока политика будет давлеть над экономикой, хорошей жизни нам не видать :)
  Ибо цены у нас уже почти европейские а зарплаты..........
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Відповідь: Євросоюз

  От,звідки вітер віє...
  Та ніхто ж не думає,що,як Україна вступить В ЄС,нам зразу манна посипеться."Работать нада",але в нормальних умовах,за нормальну зарплату,знаючи,що завтра наступить завтра.
  Добре лиш там,де нас нема...
   
 7. Far(Lv)

  Far(Lv) Member

 8. sslonn

  sslonn Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Не знаю як у вас в Латвії, але у всьому світі ціни плюс-мінус однакові...
  Шось тут дешевше/дорожче, шось там.
  Одне з не багатьох виключень - Білорусь і "окрема держава - Масква"
   
 9. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  • Подобається Подобається x 1
 10. Internati

  Internati миється в бані

  Відповідь: Євросоюз

  Євросоюз - манна небесна для східно- та південноєвропейської бідосі та водночас страшний сон для країн плану Норвегії, Швейцарії і т.д.
  Дуже сподіваюсь, що найближчим часом Україну та Туреччину таки не приймуть до ЄС.
  Нехай краще німецькі гроші ідуть на благо Німеччини, а французькі - Франції, а не партайгенозів з синьо-біло-оранжевої фракцій.
   
  • Подобається Подобається x 2
 11. Stanley

  Stanley Від Сяну по Кавказ!

  Відповідь: Євросоюз

  На мою думку, неварто лізти в євросоюз. Евросоюз не гарантує сам по собі високого соціального стандарту, його ми повинні здобути власними руками в будь якому разі. Крім того будь який союз це втрата частини суверенітету, не для того ми здобували незалежність, щоб так от її позбутись. Україні варто переходити на спільну валюту з ким би то не було, лише в тому разі, якщо цією валютою буде ураїнська гривня.
  А от в НАТО, вступати необхідно, лише це дасть гарантію тереторіальної цілосності, недоторканості кордонів, дозволить скоротити витрати на армію, та дасть доступ нашому ВПК до світових ринків зброї.
   
  • Подобається Подобається x 2
 12. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Відповідь: Євросоюз

  От і сталося...Польща,Естонія тепер в повній задниці.
  Бідні-бідні...
  [​IMG]
   
 13. Калиниченко

  Калиниченко Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Ромку, невже ви вірите в те, що там, в Європі суцільна справедливість, достаток і взаємоповага? Про повагу до людини говорить їхнє відношення до наших нелегалів – для них – немає папірця, значить не людина, а скотина, яку можна і поексплуатувати, і менше заплатити, і зневажити, і принизити! А черги під їхніми посольствами, їхнє відношення до українців в посольствах? Я взагалі-то за те, щоб запровадити і для них візи в Україну, хочуть їхати, - нехай проходять процедуру, яку запровадили самі проти українців, чим вони кращі від українців? В нас на сході за ПР проголосували і противники Євросоюзу,і їх більше, ніж це подають опити населення (зроблені на замовлення євроінтеграторів). А щодо анархії, то це, як писав Бакунін, ідеальний суспільний лад, заснований на взаємодопомозі, солідарності, вільній кооперації при негації централізму. В кожній державі є якась частка анархізму, в Європі його менше, в Україні більше.:p
   
 14. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Відповідь: Євросоюз

  Добре там,де нас нема.Те,що вони вони боряться з нелегалами,це означає,що потрібно навести порядок на ринку праці,а це цілком на совісті нашої нікудишньої влади.І,що когось закатували,побили в поліцейському відділку?Ні,депортація.
  А те,що до своїх громадян там поваги більше,думаю,ніхто не буде заперечувати.
  Без коментарів...
  [​IMG]
   
 15. Калиниченко

  Калиниченко Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Ви просто ідеалізуєте Європу, як Бакунін анархію. Не хочу бути новою історичною спільністю людей – „європейським народом”( поцікавтесь статистикою, скільки жителів Євросоюзу вже визнає себе європейцями без національної приналежності – вам не нагадує це нову історичну спільність – радянський народ?). А щодо наших остарбайтерів, то європейці тут дволикі – з одного боку вони їм вкрай неохідні для важких і брудних робіт і дешевого сексу, бо покірні і працьовиті, а з другого боку – вони нібито борються за допомогою депортацій чи принизливих процедур реєстрації (але ці депортації застосовують рідко і тільки для залякування). Про шлюби підарасів я вже не говорю, їх обов”язково буде потрібно визнавати і запроваджувати в Україні в разі входження в Європу. Земля України занадто багато полита кров”ю наших предків, що воювали за свободу і незалежність і на Сході, і на Заході України, щоб залицятись до „куцого німця вузлуватого” і просити взяти його нас під своє крильце.:naci:
   
 16. шахрай

  шахрай Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  І прийде час,коли :naci: Україну будуть благати вступити в Євроунію,а ми будемо довгенько вагатися,як зараз вагається Швейцарія та Норвегія.
  А :moskali: удавляться із заздрості.
   
  • Подобається Подобається x 1
 17. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Відповідь: Євросоюз

  Та не бійтеся ТАК!
  Ніхто не посадить Вас в психушку\в'язницю, як при Совєтах, якщи Ви захочете бути Українцем.
   
  • Подобається Подобається x 1
 18. Чернобылец

  Чернобылец Well-Known Member

  Відповідь: Євросоюз

  Скажите, а кто сидел кто хотел быть украинцем ? По моему - это была данность в паспорте. Т.е. смотришь в паспорт, а там украинец - и сразу в психушку ? Или кричишь - не хочу, рятуйте ! :)
   
 19. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Відповідь: Євросоюз

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. Romko

  Romko Дуже важлива персона

  Відповідь: Євросоюз

  "Ще грізнішим від тюрем видом покарань були так звані психушки - спеціальні психлікарні, будинки для божевільних із жорстоким режимом, що не послухався тюремному. (Ініціатором застосування психіатрії у каральних цілях на рубежі 60 - 70-х років виступив голова КДБ СРСР Ю. Андропов. ЦК КПРС і уряд країни погодилися з його нелюдським планом розгортання мережі психіатричних лікарень "з метою захисту радянського державного і суспільного ладу".) Як справедливо зазначає Ю. Зайцев, коли у звичайного в'язня все ж була надія хай і за 10 - 15 років вийти на волю, то у психлікарні могли "лікувати" хоч до смерті. Так режим ізолював найнебезпечніших для себе вільнодумців, особливо тих, кому не вдавалося приписати ні антирадянщини, ні аморальщини. Щоб деморалізувати дисидента, його поміщали у середовища вбивць та гвалтівників, які у "психушках" рятувалису від заслуженого покарання; параноїків, нерідко під наглядом "санітара", з карних злочинів. До цього додавалися препарати для пригнічення волі, психіки, інтелекту, памяті, емоцій. Серед жертв цього мордування були П. Григоренко, А. Лупиніс, Л. Плющ, В. Рубан та ін. Загальна кількість вязнів психлікарень у СРСР, за підрахунками Леоніда Плюща, сягала 2000 осіб"
  Дисидент
   
  • Подобається Подобається x 5
а де твій аватар? :)